Západ slunce nad Bora Bora

Tahiti s možností stop–overu v Los Angeles. Letenky od 28 270 Kč

33 komentářů
2019-01-04T15:29:00+01:00

O akci

Láká–li vás exotické souostroví v Tichém oceánu s názvem Francouzská Polynésie a po Vánocích máte v kapse stále pár přebytečných desítek tisíc korun, můžete s radostí začít plánovat vaší snovou dovolenou v tropickém ráji. Zpáteční letenky z Prahy, ale i okolních letišť, najdete po celý rok za 28 720 Kč.

Lety jsou navíc navrženy tak, že po cestě nestrávíte více času, než je nutné a doba letu na Tahiti se proto pohybuje v rozmezí 27–29 hodin. Pokud byste však dostali chuť se po cestě trochu protáhnout, nebo jen zavítat ke značce Hollywoodu, projít se po Chodníku slávy a zařádit si v Universal Studios, přidejte si do itineráře libovolně dlouhý stop–over v kalifornském Los Angeles.

Tahiti je pouze jedním ze 118 ostrovů Polynésie, proto když už poletíte přes celou zemi, by bylo škoda nepoznat trochu víc. Jako nejznámější se vybízejí ostrovy Moorea a Bora Bora. Místo klasických zpátečních letenek se v Polynésii vyplatí koupit letecký pass. Za zhruba 10 500 Kč můžete proskákat kolik ostrovů se vám zlíbí. Více tipů nejen k dopravě najdete v našem průvodci Francouzskou Polynésií.

Vzhledem k tomu, že letenky na Tahiti se jen tak nevyprodají, neunáhlete se a poctivě si připravte rozpočet v závislosti na ubytování. Standardní ceny hotelů či apartmánů se mimo Tahiti pohybují nad 3 000 Kč za noc. Levnější alternativou bude bezesporu Airbnb a pobyt u místních, nechť vám rozpočet srazí alespoň sleva 725 Kč na novou registraci.

PRG/Praha
PPT/Papeete
Zpáteční letenky
27 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
PPT/Papeete PPT/Papeete
LAX/Los Angeles LAX/Los Angeles
PRG/Praha
3x letenky
27 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Papeete, letiště Los Angeles.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-01-04T14:22:00+01:00

33 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce