Jeruzalém

Tel Aviv od listopadu až do června z Prahy. Letenky od 3 558 Kč

4 komentáře
2022-09-09T14:41:00+02:00

O akci

Nevídanou nabídku směrem do Izraele si připravily letecké společnosti ze skupiny Lufthansa Group. Zpáteční letenky z Prahy s přestupem v Curychu, Vídni či v Mnichově pořídíte již za 3 558 Kč. V nabídce jsou přitom velmi svižné přestupy, ale zvolit můžete i celodenní přestup v Curychu k návštěvě města.

V ceně je příruční zavazadlo, případné dokoupení jednoho kusu do 23 kg vyjde na 1 477 Kč v jednom směru.

Konkurenční nabídka pro ty, kteří mají letiště ve Vídni za humny, pochází od aerolinií Wizz Air. Zpáteční letenky s podstatně menším zavazadlem, ale za to přímými lety vychází na 100 EUR.

K cestám využijte inspiraci v cestopisech z Izraele psaných přímo vámi cestovateli.

Pro cesty do Izraele je nyní vyžadován jen vstupní formulář. Očkování nebo testy na Covid-19 se neuplatňují, viz koronavirus v Izraeli.

Kde koupit

PRG/Praha
TLV/Tel Aviv
Zpáteční letenky
6 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
TLV/Tel Aviv
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Tel Aviv, letiště Vídeň.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-09-09T14:45:32+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
solich
před 21 dny

Omlouvám se za trochu off-topic. Nemůžu, už nějakou dobu, vůbec trefit nějaké lety do Ejlatu. Létá se tam z blízké Evropy?

Petr _69
před 21 dny

O žádném blízkém letišti nevím, ale do Akaby by měly být od října nějaké lety z Budapešti (Wizzair) a od prosince z Vídně (Ryanair).

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 21 dny

Je se pokusím nebýt moc kyselá :D Ryanair před covidem lítal do Eilatu a jsem ráda, že jsem to využila. Tu linku skoro určitě nevrátí, stejně jako Praha-Marakéš. Z nějakého důvodu se nízkonákladovkám Praha jako hlavní letiště pro šest milionů lidí v Čechách nevyplatí /dívám se zlým okem na vedení letiště. Všichni totiž z Prahy chceme do Londýna, Říma a Paříže a pak nás hrozně láká lítat za trojnásobnou cenu než z Německa a Rakouska se Smartwings. No ale teď vážně. Za tuhle cenu s přestupem ani náhodou a do Vídně bych jela už jedině kvůli delším letům. Nejbližší nízkonákladovkový let z Prahy je asi s Ryanair do Ammánu. Jestli teda vydrží aspoň přes zimní sezónu. Nebo leťte do toho Tel Avivu a autobusem se přesuňte do Eilatu.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 21 dny

Ty kráso, to je zase úvaha level mikir...

Až zase bude Eilat považovat za smysluplné dotovat linku do ETM á 55 EUR sedačka, tak jako v případě Ovdy, jistě tam Ryanair bude mezi prvními.

Další akce