Sandefjord

Z Katovic za toulkami po Skandinávii. Letenky od 480 Kč

7 komentářů
2017-08-11T12:19:14+02:00

O akci

Vydejte se na toulky babím létem a barevným podzimem po skandinávském venkovu nebo malebných městech. Zpáteční letenky z Katovic na opravdu mnoho zářijových a říjnových termínů (včetně víkendů) jsou dostupné za 78 zlotých / 480 Kč. Pro cesty na vybrané termíny dokonce ani nepotřebujeme členství ve WDC.

Za uvedené ceny můžete zaletět do trojice destinací, klikněte nejdříve na název letiště níže a zjistěte si informace o dopravě! Ačkoliv se letiště honosí názvy velkých měst, leží ve velké vzdálenosti od nich a doprava není zrovna nejlevnější. Jako ideální se jeví možnost půjčení auta.

Cestujte na lehko. Do 29. října stále platí politika malého zavazadla v ceně (42 x 32 x 25 cm), větší příruční (56 x 45 x 25 cm)  zakoupíte za 760 Kč oběma směry. Odbavené zavazadlo se pak nevyplatí přikupovat vůbec, vyšlo by vás na 2.270 Kč.

Co ještě budete potřebovat?

  • Ušetříš až 68 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Mnoho termínů od září do října 2017.
  • Poletíš s aeroliniemi Přečtěte si informace a tipy k aerolince Wizz Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky jen malé příruční o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Kde koupit

KTW/Katovice
TRF/Oslo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
NYO/Stockholm
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
MMX/Malmö
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Oslo Sandefjord, letiště Stockholm Skavsta, letiště Malmö.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-08-11T10:39:06+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ondra
před 6 lety

Nevíte, jak se dostat na Katovické letiště, tak abych stihl let 6:05? Pojedu z Olomouce, ale nic mi tam v tu dobu nejede a když se dostanu do katovic, tak od hlavního nádraží jede až za hodinu, čož je pozdě. Ani Mateuzs nemá potřebný spoj v ten čas.

Avatar uživatele
Klára
před 6 lety

Nejlépe autem, s českou spz se tam dá parkovat za pakatel :)

Avatar uživatele Milan _3
Milan _3
před 6 lety

Přesně tak. Autem s českou SPZ. Teď jsem tam platil 7 zlotých za týden parkování na P2. Musíš si ale vytisknout voucher http://flysilesia.com/cs/slevy/p...koviste-p2

Platbu musíš udělat buď kartou nebo mít u sebe zloté. Zkusil jsem jestli berou i koruny a prej ne.

Avatar uživatele
Ondra
před 6 lety

Ahoj, hodně uvažuju o cestě do Švédska. Nevíte, jestli by mi prošel normální batoh, jestli to v Katowicích moc hlídaj? :) do toho rozměru 42 x 32 x 25 není snad ani úplně nejmenší batoh...kdybych pronesl prostě normální? Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele
Jirka
před 6 lety

Úplně se spoléhat, že velikost batohu nebudou kontrolovat, se nedá. Já z Katowic s Wizzem letěl už mockrát, naposledy cca 3 týdny zpět, a tenkrát to nekontrolovali. Ale zároveň už jsem tam kdysi přeměřování viděl. Je to na Tobě, já bych raději batoh daných rozměrů plus mínus třeba 2 cm a neriskoval to.:)

Avatar uživatele
Jirka
před 6 lety

"Jako ideální se jeví možnost půjčení auta." - O tom býchom mohli polemizovat.:) Pro ty, co tam ještě nebyli, doporučuji z letiště Torp v Norsku bus k vlakové zastávce, je zdarma, cca pět minut jízdy jen.:) Z Torpu pak jezdí vlak až přímo do Osla. A co se týče Stockholmu Skavsta, pořád vychází levněji než auto použít bus - teď tři týdny zpátky jsem takto jel od letiště do centra, cena je cca 450 našich korun, lístek se dá koupit jak na letišti v automatu, tak u řidiče přímo kartou.:) Auto tedy nevychází nejlépe, naopak při koupi jízdenky dopředu a na pevné datum a čas nestojí vlak zase tak moc, např. z Drammenu (ten je nedaleko norského Torpu) seženete vlak až do Bergenu za cca 1100 korun, a to za takovou vzdálenost a s ohledem na to, že je to jedna z nejkrásnějších železničních tratí světa, není zase tak moc.:)

Avatar uživatele
Katarina
před 6 lety

Naviac jazda autom cez Stokholmske stare mesto mi nepride ako dobry napad ;) Auto by som poziciavala pri ceste po krajine a navsteve inych, odlahlejsich miest.

Další akce