Z Katovic za toulkami po Skandinávii. Letenky od 480 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Vydejte se na toulky babím létem a barevným podzimem po skandinávském venkovu nebo malebných městech. Zpáteční letenky z Katovic na opravdu mnoho zářijových a říjnových termínů (včetně víkendů) jsou dostupné za 78 zlotých / 480 Kč. Pro cesty na vybrané termíny dokonce ani nepotřebujeme členství ve WDC.

Za uvedené ceny můžete zaletět do trojice destinací, klikněte nejdříve na název letiště níže a zjistěte si informace o dopravě! Ačkoliv se letiště honosí názvy velkých měst, leží ve velké vzdálenosti od nich a doprava není zrovna nejlevnější. Jako ideální se jeví možnost půjčení auta.

Cestujte na lehko. Do 29. října stále platí politika malého zavazadla v ceně (42 x 32 x 25 cm), větší příruční (56 x 45 x 25 cm) zakoupíte za 760 Kč oběma směry. Odbavené zavazadlo se pak nevyplatí přikupovat vůbec, vyšlo by vás na 2.270 Kč.

Co ještě budete potřebovat?

Letenky

Běžná cena: 1 500 Kč
 • Katovice - Oslo
Odkud Katovice Katovice
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - říjen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 480 Kč 

Vyhledej letenky od 480 Kč

wizzair.com

 • Katovice - Stockholm
Odkud Katovice Katovice
Kam Stockholm Stockholm Skavsta
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - říjen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 480 Kč 

Vyhledej letenky od 480 Kč

wizzair.com

 • Katovice - Malmö
Odkud Katovice Katovice
Kam Malmö Malmö
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - říjen
 • 0 přestupů
 • 1 hodinu letu

Cena od 480 Kč 

Vyhledej letenky od 480 Kč

wizzair.com

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 500 Kč. Ušetříš přibližně 68 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Mnoho termínů od září do října 2017.

Dopravce

Přečtěte si informace a tipy k aerolince Wizz Air.

Zavazadla

V ceně letenky jen malé příruční o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nevíte, jak se dostat na Katovické letiště, tak abych stihl let 6:05? Pojedu z Olomouce, ale nic mi tam v tu dobu nejede a když se dostanu do katovic, tak od hlavního nádraží jede až za hodinu, čož je pozdě. Ani Mateuzs nemá potřebný spoj v ten čas.

Avatar uživatele

Nejlépe autem, s českou spz se tam dá parkovat za pakatel :)

Avatar uživatele Milan

Přesně tak. Autem s českou SPZ. Teď jsem tam platil 7 zlotých za týden parkování na P2. Musíš si ale vytisknout voucher http://flysilesia.com/cs/slevy/p...koviste-p2

Platbu musíš udělat buď kartou nebo mít u sebe zloté. Zkusil jsem jestli berou i koruny a prej ne.

Avatar uživatele

Ahoj, hodně uvažuju o cestě do Švédska. Nevíte, jestli by mi prošel normální batoh, jestli to v Katowicích moc hlídaj? :) do toho rozměru 42 x 32 x 25 není snad ani úplně nejmenší batoh...kdybych pronesl prostě normální? Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele

Úplně se spoléhat, že velikost batohu nebudou kontrolovat, se nedá. Já z Katowic s Wizzem letěl už mockrát, naposledy cca 3 týdny zpět, a tenkrát to nekontrolovali. Ale zároveň už jsem tam kdysi přeměřování viděl. Je to na Tobě, já bych raději batoh daných rozměrů plus mínus třeba 2 cm a neriskoval to.:)

Avatar uživatele

"Jako ideální se jeví možnost půjčení auta." - O tom býchom mohli polemizovat.:) Pro ty, co tam ještě nebyli, doporučuji z letiště Torp v Norsku bus k vlakové zastávce, je zdarma, cca pět minut jízdy jen.:) Z Torpu pak jezdí vlak až přímo do Osla. A co se týče Stockholmu Skavsta, pořád vychází levněji než auto použít bus - teď tři týdny zpátky jsem takto jel od letiště do centra, cena je cca 450 našich korun, lístek se dá koupit jak na letišti v automatu, tak u řidiče přímo kartou.:) Auto tedy nevychází nejlépe, naopak při koupi jízdenky dopředu a na pevné datum a čas nestojí vlak zase tak moc, např. z Drammenu (ten je nedaleko norského Torpu) seženete vlak až do Bergenu za cca 1100 korun, a to za takovou vzdálenost a s ohledem na to, že je to jedna z nejkrásnějších železničních tratí světa, není zase tak moc.:)

Avatar uživatele

Naviac jazda autom cez Stokholmske stare mesto mi nepride ako dobry napad ;) Auto by som poziciavala pri ceste po krajine a navsteve inych, odlahlejsich miest.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To budou fotky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To budou fotky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Katovice

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice

Zavřít
Ikona pinu
Norsko Přílet na letiště Oslo Sandefjord

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko
Průvodce pro letiště Oslo Sandefjord

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko Přílet na letiště Stockholm Skavsta , Malmö

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko
Průvodce pro letiště Stockholm Skavsta
Průvodce pro letiště Malmö