Seventy Islands na Palau

Z Kodaně do potápěčského ráje na Palau. Letenky od 10 813 Kč

7 komentářů
2019-11-12T14:21:00+01:00

O akci

Na mapě světa byste tento stát zcela jistě přehlédli, ale jakmile jej jednou navštívíte, budete o něm vyprávět celý život. Ostrovní stát Palau leží v Tichém oceánu asi 1 500 km východně od Filipín a nabízí úchvatné možnosti pro potápění i šnorchlování. Jestliže jste milovníky podmořského života, jistě jste o Palau už slyšeli. Každopádně si přečtěte našeho průvodce Palau.

Levné letenky aktuálně nabízí společnost Qatar Airways z Kodaně přes Dauhá a Soul za 10 813 Kč zejména v květnu, září a říjnu. Cesta zpět bude krkolomnější, neboť vás čekají vždy celodenní přestupy v obou městech, které využijte na prohlídku center. Současně s tím, přiletíte do Kodani k večeru a nestihnete večerní spoj do Prahy, letět tak budete muset následující den. Cesta tam je pohodlná a bez komplikací.

Výhodou je fakt, že Qatar nabízí 30 kg zavazadel, do kterých bezplatně zahrnete i sportovní výbavu pro potápění. Jen je potřeba myslet na to, že do Kodaně za ni budete připlácet, nebo sem dojeďte autem.

Do Kodaně doletíte pohodlně prakticky kdykoliv do 2 000 Kč včetně standardních zavazadel, a to jak s Ryanairem, tak i ČSA. Případné sportovní vybavení stojí 35 EUR u Ryanairu nebo 59 EUR u ČSA. S nákupem těchto letenek klidně počkejte do příštího roku, kdy se začnou objevovat akční letenky do Kodaně.

CPH/Kodaň
ROR/Koror
Zpáteční letenky
28 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 46 % oproti obvyklé ceně 20 000 Kč
  • Hledej v období Květen, září a říjen 2020
  • Čeká tě přestup na letišti Doha a Soul Incheon
  • Poletíš s aeroliniemi Qatar Airways a Asiana Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je 30 kg zavazadel

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Kodaň, letiště Koror.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-11-12T12:55:32+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce