Martinik

Z Prahy na Martinik a Guadeloupe s valentýnskou slevou. Letenky od 11 105 Kč

14 komentářů
2018-02-07T13:58:00+01:00

O akci

Valentýn jako magické slovo hýbe reklamními kampaněmi nejedné letecké společnosti. S přitažlivou nabídkou dnes vyrukovala letecká společnost Air France, u které můžete z výraznou slevou nakoupit letenky z Prahy na karibské ostrovy Guadeloupe či Martinik. Sleva je podmíněna nákupem letenek vždy pro dvě nebo sudý počet osob. Poletí-li vás více, musíte nákup provést přes web dopravce. Můžete taktéž kombinovat oba ostrovy pomocí open-jaw letenky, meziostrovní přelet je otázkou patnácti stovek.

Bude se hodit:

Během cesty budete přestupovat mezi dvěma letišti v Paříži – Charles de Gaulle a Orly. Přesun máte v ceně letenky přímou autobusovou linkou Air France. Jízdenku obdržíte společně s palubními vstupenkami na všechny lety při odbavení v Praze nebo na základě předložení vašich letenek na libovolné přepážce Air France v Paříži. Nezapomeňte, že zavazadla musíte při přestupu vyzvednout a znova odbavit na dalším letišti.

  • Ušetříš až 26 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Nejvíce akčních letenek najdeš od dubna do června a pak od září do října
  • Čeká tě přestup na letišti Během přestupu budeš měnit letiště Paříž Charles de Gaulle a Paříž Orly
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíš s Air France, na lince z Prahy do Paříže můžeš letět s ČSA Czech Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jedno odbavené do 23 kg a standardní sestava příručních zavazadel (větší + menší)
PRG/Praha
PTP/Pointe-a-Pitre
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
FDF/Fort-de-France
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
FDF/Fort-de-France PTP/Pointe-a-Pitre
PRG/Praha
Open-jaw letenky
15 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Pointe-a-Pitre, letiště Fort-de-France.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-02-07T13:36:59+01:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Olívia
před 5 lety

Prosím, neviete, či je potrebné nejaké očkovanie do Guadeloupe a Martinique?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Není, stačí ty co jsou doporučené pro pobyt na území ČR.

Avatar uživatele
cali
před 5 lety

Stačí Salvarsan

Avatar uživatele
Jan Hájek
před 5 lety

Na přesun z CDG na Orly jsme měli 4 hodiny. Jeli jsme busem AF v rámci letenek a málem jsme to díky zpoždění z Berlína (cca 45 minut) a několika zácpám přes Paříž nestihli. Na Orly jsme přijeli asi 10 minut po uzavření gate. Po několika hodinách nervů jsme ale měli štěstí. Ve vstupu na letiště nás čekal pracovník AF a velmi rychle nás protáhl odbavením a stihli jsme to...

Avatar uživatele
Lída
před 5 lety

Tři hodiny bych neriskovala - osobní zkušenost, dopravní situace byly strašlivá a z Orly nám to uletělo, následoval Air France organizovaný náhradní let na Martinik a tam mnohahodinové čekání na spoj na Guadeloupe. Den dovolené fuč + 100 € za taxik, abychom se v noci z Point a Pitre dostali do ubytka, půjčovna, kde jsme měli zarezervované auto, byla pochopitelně zavřená + storno poplatek za auto. Cestou zpět ten samý čas na přestup a úplná pohodička.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Doporučuji https://www.cestujlevne.com/blog/zpozdeny-let a žádat náhradu ;) dle toho co píšete, jste přiletěli se znatelným časovým posunem.

Avatar uživatele
Jana
před 5 lety

Četla jsen na jednom portálu, že na Martinik lze cestovat jen s občankou, pokud let začíná i probíhá v rámci Evropy a neletí se přes Ameriku. Je to pravda?? Děkuji za odpověď. J.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ano, Martinik i Guadeloupe jsou integrální součástí Francie, tudíž i EU.

Avatar uživatele hanz123
hanz123
před 5 lety

Díky za tip. Nemáte info, jak to vypadá na sousedním ostrově Dominika po tom hurikánu nebo kde se lze dočíst? Díky

Avatar uživatele
honza
před 5 lety

daj se koupit i ted na jarni prazdniny primo pres AF. Letim s dcerou 11-20.2 za 10k jeden. s tim ze prvni let do parize je operovanej CSA a neni treba menit letiste an ceste tam.

Avatar uživatele
Daniel
před 5 lety

Ahoj, lákavé... Mohu se prosím zeptat na zkušenost při přesunu mezi letišti? Ty tři hodiny při cestě tam mi nepřijdou úplně dostačující, i když přesun zajišťuje ofiko spoj Air France.. Jaký je prosím případný postup Air France, pokud nestihneme návazný spoj? Díky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Let další spojem, případně ubytování na noc v Paříži. Ale stíhat se to dá.

Avatar uživatele
Anna
před 5 lety

Letěla jsem na Martinik v prosinci a přesun byl naprosto v pohodě, počítejte tak hodinu na cestu busem (v zácpě tak hoďku a půl). Já jsem měla na přesun 4 hodiny a na Orly jsem myslela, že umřu nudou :)

Jen jsem nedostala voucher na autobus při odbavení v Praze, ale musela jsem si ho vyzvednout v "kanceláři" AirFrance - tuším že to je terminál 2E (nahoře), dole je potom zastávka autobusu.

Avatar uživatele Lubos K.
Lubos K.
před 5 lety

Byli jsme v lednu na Martiniku, voucher na autobus nám vytiskla už paní na letišti v Praze u odbavovací přepážky Air France, to samé jsme zkusili při cestě zpět při odbavení na Martiniku, ale paní nevěděla zda to jde. Takže jsme si voucher vyzvedli na Orly hned v hale, kde jsme si vyzvedávali kufry, je tam přímo "pult" Air France.

Časový prostor na přesun mezi letišti je dostačující.

Další akce