Z Prahy na Martinik a Guadeloupe s valentýnskou slevou. Letenky od 11 105 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Z Prahy na Martinik a Guadeloupe s valentýnskou slevou. Letenky od 11 105 Kč

Jak akci využít?

Valentýn jako magické slovo hýbe reklamními kampaněmi nejedné letecké společnosti. S přitažlivou nabídkou dnes vyrukovala letecká společnost Air France, u které můžete z výraznou slevou nakoupit letenky z Prahy na karibské ostrovy Guadeloupe či Martinik. Sleva je podmíněna nákupem letenek vždy pro dvě nebo sudý počet osob. Poletí-li vás více, musíte nákup provést přes web dopravce. Můžete taktéž kombinovat oba ostrovy pomocí open-jaw letenky, meziostrovní přelet je otázkou patnácti stovek.

Bude se hodit:

Během cesty budete přestupovat mezi dvěma letišti v Paříži – Charles de Gaulle a Orly. Přesun máte v ceně letenky přímou autobusovou linkou Air France. Jízdenku obdržíte společně s palubními vstupenkami na všechny lety při odbavení v Praze nebo na základě předložení vašich letenek na libovolné přepážce Air France v Paříži. Nezapomeňte, že zavazadla musíte při přestupu vyzvednout a znova odbavit na dalším letišti.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Pointe-a-Pitre
Guadeloupe

od 11 122 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Fort-de-France
Martinik

od 11 105 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Fort-de-France
Martinik
Pointe-a-Pitre
Guadeloupe
Praha
Česká republika

od 11 112 Kč 

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 07. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč. Ušetříš přibližně 26 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání nejlevnější rezervační třídy nebo do 14. února

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejvíce akčních letenek najdeš od dubna do června a pak od září do října

Jsou během letu přestupy?

Během přestupu budeš měnit letiště Paříž Charles de Gaulle a Paříž Orly

S kým poletím?

Poletíš s Air France, na lince z Prahy do Paříže můžeš letět s ČSA Czech Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

Jedno odbavené do 23 kg a standardní sestava příručních zavazadel (větší + menší)

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Prosím, neviete, či je potrebné nejaké očkovanie do Guadeloupe a Martinique?

před 13 dny
David Eiselt

Není, stačí ty co jsou doporučené pro pobyt na území ČR.

před 13 dny
cali

Stačí Salvarsan

Přidat odpověď
před 13 dny

Na přesun z CDG na Orly jsme měli 4 hodiny. Jeli jsme busem AF v rámci letenek a málem jsme to díky zpoždění z Berlína (cca 45 minut) a několika zácpám přes Paříž nestihli. Na Orly jsme přijeli asi 10 minut po uzavření gate. Po několika hodinách nervů jsme ale měli štěstí. Ve vstupu na letiště nás čekal pracovník AF a velmi rychle nás protáhl odbavením a stihli jsme to...

Odpovědět
před 16 dny

Tři hodiny bych neriskovala - osobní zkušenost, dopravní situace byly strašlivá a z Orly nám to uletělo, následoval Air France organizovaný náhradní let na Martinik a tam mnohahodinové čekání na spoj na Guadeloupe. Den dovolené fuč + 100 € za taxik, abychom se v noci z Point a Pitre dostali do ubytka, půjčovna, kde jsme měli zarezervované auto, byla pochopitelně zavřená + storno poplatek za auto. Cestou zpět ten samý čas na přestup a úplná pohodička.

před 16 dny
David Eiselt

Doporučuji https://www.cestujlevne.com/blog/zpozdeny-let a žádat náhradu ;) dle toho co píšete, jste přiletěli se znatelným časovým posunem.

Přidat odpověď
před 16 dny

Četla jsen na jednom portálu, že na Martinik lze cestovat jen s občankou, pokud let začíná i probíhá v rámci Evropy a neletí se přes Ameriku. Je to pravda?? Děkuji za odpověď. J.

před 17 dny
Kryštof Hájek

Ano, Martinik i Guadeloupe jsou integrální součástí Francie, tudíž i EU.

Přidat odpověď
před 17 dny
Avatar uživatele hanz123
hanz123

Díky za tip. Nemáte info, jak to vypadá na sousedním ostrově Dominika po tom hurikánu nebo kde se lze dočíst? Díky

Odpovědět
před 17 dny

daj se koupit i ted na jarni prazdniny primo pres AF. Letim s dcerou 11-20.2 za 10k jeden. s tim ze prvni let do parize je operovanej CSA a neni treba menit letiste an ceste tam.

Odpovědět
před 17 dny

Ahoj, lákavé... Mohu se prosím zeptat na zkušenost při přesunu mezi letišti? Ty tři hodiny při cestě tam mi nepřijdou úplně dostačující, i když přesun zajišťuje ofiko spoj Air France.. Jaký je prosím případný postup Air France, pokud nestihneme návazný spoj? Díky.

před 17 dny
David Eiselt

Let další spojem, případně ubytování na noc v Paříži. Ale stíhat se to dá.

před 17 dny

Letěla jsem na Martinik v prosinci a přesun byl naprosto v pohodě, počítejte tak hodinu na cestu busem (v zácpě tak hoďku a půl). Já jsem měla na přesun 4 hodiny a na Orly jsem myslela, že umřu nudou :)

Jen jsem nedostala voucher na autobus při odbavení v Praze, ale musela jsem si ho vyzvednout v "kanceláři" AirFrance - tuším že to je terminál 2E (nahoře), dole je potom zastávka autobusu.

před 17 dny
Avatar uživatele Lubos K.
Lubos K.

Byli jsme v lednu na Martiniku, voucher na autobus nám vytiskla už paní na letišti v Praze u odbavovací přepážky Air France, to samé jsme zkusili při cestě zpět při odbavení na Martiniku, ale paní nevěděla zda to jde. Takže jsme si voucher vyzvedli na Orly hned v hale, kde jsme si vyzvedávali kufry, je tam přímo "pult" Air France.

Časový prostor na přesun mezi letišti je dostačující.

Přidat odpověď
před 17 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 34%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 27%
A už tam budem?
ušetříš až 19%
Tam to bude krásný!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Guadeloupe Přílet na letiště Pointe-a-Pitre

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe
Průvodce pro letiště Pointe-a-Pitre

Zavřít boční panel
Martinik Přílet na letiště Martinique Aime Cesaire

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik
Průvodce pro letiště Martinique Aime Cesaire