Uganda

Za gorilami i sopkami z Německa do Ugandy. Letenky od 8 390 Kč

8 komentářů
2019-01-15T15:49:38+01:00

O akci

Promo akce belgické aerolinky Brussels Airlines ze všech německých letišť vybízí k cestě do země, která bývá označována perlou Afriky. Vypravíme se do Ugandy, domoviny goril horských a nejrozmanitější přírody. Na relativně malém území se vystřídají vysokohorské masivy (v pohoří Rwenzori dokonce najdete i malý ledovec), rozlehlé krásně zelené pahorkatiny i nížiny klesající k Viktoriinu jezeru. Více informací se pak dočtete v našem praktickém průvodci po Ugandě. K prvotní orientaci po příletu také pomůže samostatný průvodce po hlavním městě Kampale, kde většina cestovatelů svoji pouť začne.

Zpáteční letenky po čas jara pořídíte od 328 € / 8.390 Kč z Berlína do Entebbe, mírně dráž také z Mnichova. V květnu a červnu, tedy na počátku období sucha, cena vystoupá na 378 € / 9.660 Kč. V ceně pak je i odbavené zavazadlo do 23 kg a na dálkovém letu z Bruselu do Afriky také teplé jídlo a nápoje.

  • Ušetříš až 33 % oproti obvyklé ceně 12 500 Kč
  • Hledej v období Leden až duben, v květnu a červnu o 50 € dráž.
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy jeden přestup v Brusel a po cestě mezipřistání v Bujumbura či Kigali (speciální víza netřeba).
  • Poletíš s aeroliniemi Brussels Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
TXL/Berlín
EBB/Entebbe
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
MUC/Mnichov
EBB/Entebbe
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Entebbe, letiště Mnichov.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-01-15T14:11:25+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Hank
Hank
před 4 lety

Ano, výprava za gorilami je dražší, ale pořád je to levnější než vedle ve Rwandě a dostupnější než v Kongu. Běžný život je v Ugandě levný (ubytko pro dva cca 20 USD, jídlo i doprava v řádu pár dolarů), ovšem za cokoliv organizovaného (safari, výlet, průvodci, vstup) už se platí výrazně víc v desítkách USD, ale tak s tím je třeba počítat a Africe je to bohužel docela běžné.

Avatar uživatele
Hanka
před 4 lety

Dobry den,bohuzel nemam zadne zkusenosti se zakoupenim letenek timto zpusobem,takze pro nekoho mozna hloupy dotaz,ale chci vedet,jak transakce probiha.Letenky zakoupim pres internet ,platbu provedu kartou a letenky prijdou do emailu?Na internetu najdete spoustu lidi,kteri zaplatili nekde letenky predem a byl to podvod,takze mam trochu obavy.Existuje nejaka zaruka nebo pojisteni? Preji hezky den,Hanka

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, zvlášť při nákupu přes normální prodejce nebo dokonce v tomto případu přes web běžné evropské aerolinky opravdu žádné nebezpeční nehrozí. Letenky zaplatíte kartou a následně vám přijdou do mailu.

Avatar uživatele
Hubert
před 4 lety

Krasna zeme bezesporu, jenze na druhou stranu je to taky dost malaricka oblast... :/

Avatar uživatele Hank
Hank
před 4 lety

Krásná cena, Ugandu opravdu vřele doporučuji všem. Na Afriku levná a nesmírně zajímavá země: http://hondzikovacesta.cz/category/uganda/

Avatar uživatele
Dave
před 4 lety

Ahoj, čo to znamená "na Afriku levná"? len tak pre predstavu ;-) napr. váš rozpočet

padrino11
před 4 lety

Tohle je vhodné spojit s Rwandou a Keňou, pak z toho mohou být zajímavé 3 týdny v Africe. Vízum 100 USD.

Avatar uživatele Michal K.
Michal K.
před 4 lety

Zrovna Uganda levná moc neni, pokud chcete něco vidět a zažít. Jen tak pro info, vstup ke gorilám stojí kolem 600 USD na osobu - tedy není to zrovna levné. Navíc ubytování je v BWINDI drahé, stejně jako kolem národních parků. Na safari dosti chudé - na to je lepší keňa. Jen říkám, aby někdo pod dojmem super levných letenek nekoupil a pak se divil, že vše ostatní stojí více než letenky samotné. :-)

Další akce