Seznamte se. Přichází nové Cestujlevne.com

Téměř před 5 lety vznikl portál s akčními letenkami, který od té doby zaznamenal úctyhodných 20 milionů návštěv. Tento portál nemá dnes výročí, ani se právě neprodala jubilejní miliontá letenka. Přesto se blíží vzrušující okamžik. Ovlivní všechny cestovatele, kteří si sem chodí splnit své cestovatelské sny, a to včetně vás.

Přichází velké změny.

Znáte Davida Eiselta? Má pod 30, je to sympatický, celkem tichý a nenápadný chlapík. Stejně jako vy miluje cestování. Dokonce tak moc, že mu doslova propadl a podřídil mu svůj život. Našel si práci u leteckých společností a později pak na pražském letišti, aby byl co nejblíže dálkám. Strávil tisíce hodin rozplétáním algoritmu hledání levných letenek, aby si mohl splnit sny a procestovat svět. Stal se z něj profesionální lovec letenek. Nakonec díky tomu opustil pohodlí zaměstnání a založil Cestujlevne.com.

Je skromný, takže by nejspíš předchozí odstavec nejraději vypustil. Jeho příběh je pro nás však důležitý. Nebýt jeho příběhu, hodně lidí by se nepodívalo do míst, které je celý život lákaly.

Jistě, portálů s levnými a akčními letenkami je spousta. V Česku a na Slovensku jsou jich desítky. Kolik z nich staví na upřímné a nakažlivé vášni k cestování, ochotě trávit čas odpovídáním na dotazy a dát k letenkám velký kus ze sebe sama navíc, za což jim nikdo nezaplatí?

Těžko jim to mít za zlé, nakonec je to přece byznys. Jenže něco na tom asi bude. Není náhoda, že právě sem vás chodí nejvíce.

Cestování je o lidech a právě proto cestujlevne.com vždy bylo a zůstane jiné. Netvoří ho jen levné letenky. Tvoří ho komunita cestovatelů. Je to místo, kde začínající baťůžkář najde odvahu a příležitost vydat se za vlastním dobrodružstvím.

Možná to občas není na první pohled vidět.

Možná si toho mnozí často ani nevšimnou.

Ale to je přesně to, co se brzy změní.

Před rokem nás David oslovil s tím, že chce portál posunout. Že chce lidem cestování přiblížit ještě na míle víc, než se mu to dařilo dosud. Hezčí projekt si designer (který se přestěhoval na Filipíny, aby si splnil vlastní cestovatelské sny) nemůže přát.

Je to zároveň velká zodpovědnost. Mnozí z vás sem chodí denně, jste zvyklí na to, jak věci fungují. Proto nám trvalo rok, než jsme přišli s prvním výsledkem. Strávili jsme čas poznáváním, jak cestujete, jak plánujete, jaké výzvy řešíte. Vymýšleli jsme spolu s vámi způsoby, jak by vám portál mohl usnadnit cestovatelský život. Kreslili jsme novou podobu stránek, testovali ji, abychom ji několikrát zahodili a znovu předělali. Tvořili jsme s vámi obsah, který pomůže lidem zažít vlastní velká dobrodružství.

Říká se, že web není nikdy hotový. Za pár týdnů otevřeme některým z vás nové cestujlevne.com, abyste si ho vyzkoušeli a dali nám zpětnou vazbu. Pak portál přepneme na novou podobu všem.

Bude vypadat jinak. Bude z něj sálat naše společná vášeň k cestování a naplníme ho cestovatelskými příběhy, které vás tolik baví.

Akční letenky samozřejmě zůstanou. Nabídnou však více informací. Díky nim se snáze rozhodnete, zda je to ta pravá akce pro vás, a také, kam se tentokrát vypravíte.

Přibudou průvodce destinacemi psané vámi, cestovateli. Budou naplněné osobními zkušenostmi a radami od lidí, kteří zemi na vlastní pěst projeli. Pomohou vám naplánovat tu nejlepší cestu, jakou jste kdy podnikli.

Fórum zůstane, dostane přehlednější podobu a spolu s ním získáte cestovatelský profil. Budete díky němu moci přátelům ukázat, jaký kus světa jste již procestovali.

Časem přidáme možnost vytváření úchvatných cestopisů. Budete moci sdílet vaše zážitky se všemi, kteří jsou na vaše příběhy zvědaví a načerpají z nich inspiraci.

To jsou hlavní změny, na něž se můžete těšit. Během následujících dnů vám je více do detailu popíšeme v dalších článcích.

Nová dobrodružství jsou již za rohem.

Bude to stát za to.

Za digitální agenturu Argo22 a Cestujlevne.com napsal Ondra, cestovatel jako vy.

Avatar uživatele cackova1

Jste výborní!!!Nejen, že dáváte možnost za slušné peníze exkluzivní výběr cest, hotelů i jiných druhů ubytování, typů na výlety apod, ale dáváte i odvahu lidem, kteří měli dříve obavy sami vycestovat. Pro většinu mladých to dnes už není problém, ale pro nás, kteří už "něco pamatujeme" je to nový způsob cestování, k jakému mnohým chyběla sebedůvěra a tu vy dodáváte. Jen tak dál a hodně úspěchů!!!

Avatar uživatele Marcela++

Je úžasné,že existují lidi jako vy.Nepatříme již mezi mladší ročníky a díky vám,kteří jste nám dodali odvahu(kterou jsme v sobě delší dobu hledali)jsme objevili jiný druh cestování,kterému jsme zcela propadli.Děkujeme za vaší práci a moc vám držíme palce.

Avatar uživatele lucietercie

Návštěva vašich stránek se pro mne stala každodenním rituálem. Jsem studentka a finanční prostředky mi nedovolují cestovat sem tam po světě. Ale díky vám jsem si uvědomila, že cestovat se dá i s pár stovkami v kapse. Nové stránky budou jistě skvělé, jen se obávám,že zvýší mou závislost na návštěvnosti těchto stránek:)

Avatar uživatele wtf

Ano, jsem zvědavý na změny a doufám, že se bude dařit nadále. Informaci o změně bych podal trošku jinak. Ty první odstavce jsou napsány tragicky. Po dvou řádcích textu mám pocit, že vás Argo miluje :D PS: Žádný algoritmus tady nehledejte...

Ahoj Vojso, díky za jiný pohled a názor. Chtěli jsme shrnout příběh, k tomu emoce patří. Když kouknu na komentáře, neviděl bych to tragicky. Ale chápu, že ne každému ten osobnější tón sedne. To je v pořádku, každý to vnímá po svém. Další články budou každopádně pragmatičtější, zaměřené na konkrétní změny, které redesign přinese. Budeme se těšit na tvou zpětnou vazbu k samotnému portálu, na tom nakonec záleží nejvíc.

Avatar uživatele pajikxxx

Já zase po prvních řádcích čekal, že přijdou věty typu, že to stojí hodně času a peněz a tvorba webu taky něco stojí a abyste mohli zachovat dosavadní věci, tak je potřeba aby každý začal platit :-D Neříkám, že bych klidně něco nezaplatil. Jen jsem se bál, kolik to bude třeba za roční členství :-D

On ten roční vývoj samozřejmě stojí spoustu peněz :) ale schylovat se k násilnému vybírání finančních prostředků snad nebude nutné. Koupí letenek, hotelů či zájezdů získáváme provize, ty nás živí.

Avatar uživatele j.rafaj

Jak píšeš v článku, mnozí z nás jsme tu denně ( i několikrát). Věřím, že nová verze bude super a přiláká mnoho nových cestovatelů. Držím palce

Avatar uživatele constable

Bomba, jen tak dál! Doufám, že nový web se povede, držím palce kluci :)

Avatar uživatele lma

No osobně se toho trošku "bojím",aby to nebylo spíš ke škodě než k užitku......hlavně když si vzpomenu na Orbion,který je po podobné revoluční změně naprosto nepoužitelný ..

Obavy chápeme :) ale u nich to zůstane.

Avatar uživatele pavel.jech

Musím říct, že mě komentář Karlose nadzved. Já vaše stránky sleduji pravidelně a jsem moc rád, že si někdo dává tu práci, jsem vám kluci vděčný.

Avatar uživatele barbora.oremusova

@Dave, vdaka za skvelu pracu. Toto je jedna z dvoch webovych stranok, ktorym tolerujem, ze mi kazdy den "spamuju" emailovu schranku, a este sa tomu aj tesim. Vyborne tipy zamerane na to, co je core business - lacne cestovanie. Proste len uzitocne a podstatne informacie, ziadne zbytocnosti. Perfektna komunikacia so zakaznikmi. Ochota a vyborna znalost svojho odboru. Vdaka cestujlevne.com sme si splnili dlhorocny sen a stravili sme mesiac v Peru za vybornu cenu. A uz s vami chystame dalsiu cestu. Pre mna ste top uz teraz, aj keby ste nic nemenili :))

Avatar uživatele Lubos.splichal

20 let jsme jezdili s detmi do Spanelska take bez cestovky,pak jsme objevili vase stranky a zkusili trochu neco jineho.Diky vam jsme vyzkouseli letos v lednu Rim, v kvetnu Neapol a pak jeste Ischii v cervenci.Uzasne zazitky,za ktere dekujeme.A uz se tesime na unor na Bali.Tesime se na nove stranky a moc vam fandime a dekujeme.Lubos a Alena

Avatar uživatele anna.tycova

Díky za všecko! Díky vaší práci jsme už byli všude možně, aniž bysme na to museli šetřit. Jste bezvadní, ráda čtu i o možnostech, které z různých důvodů nejsou pro mě. Hodně energie do další práce přeju, můžete na sebe být právem hrdí!

Avatar uživatele cruznadya

Těším se na další nový začátek! Kluci děláte toho pro nás hodně.Ať se dál daří.

Avatar uživatele brnoivo

jste superrrrr

Avatar uživatele Larry

Zdravím celý tým ze Západní Austrálie, kde jsem na 3 týdny, cesta je inspirovaná Cestujlevne.com. Děkuji Davovi za jeho nápad,pracovitost a nadšení. Moc to pomáhá nám, nezávislým cestovatelům. Na nový web se těším, nebude to něco jako Tripadvisor? God day, jak říkají místní.

Moc děkuji, všem! Dodáváte nám energii, motivaci, ale hlavně pocit toho, že to co děláme má smysl. Vážíme si toho. Ještě jednou díky a v následujících dnech se můžete těšit na další odkrytí nového webu ;)

Avatar uživatele e.michalkova70

Dakujeme Dave a ostatni ze ste. S Vami je zivot krasnejsi!!!!!

Avatar uživatele adasd

Kristapána tak prostě měníte vzhled stránek a přibudou informace o dané lokalitě, co má být? Já teda na tyto stránky chodím každý den, ať mám přehled o tom, kam se dá levně zajet, stránky jsou fajn, ovšem ta senilní kapitalistická rétorika napěchovaná masturbačními kýčovitými žvásty (tichý, skormný nenápadný mladý muž, který se stal profesionálním lovcem, zasvětil tomu život, prostě skvělý a důležitý příběh, jež pomohl nespočetně mnoha lidem si splnit jeho sny, neboť bez slevy na letenku by nevytáhli paty z baráku, a doufejme, že tak nesmírně důležitým a odpovědným krokem, jako je vzhled stránek a informace o tom, kde je levný hotel nebo nějaká vývařovna, ještě umocníme počet lidí, kteří díky zlevněné letence o 28% zažili to nejlepší dobrodružství svého života a předají tuto extatickou zkušenost dalším bezvadným lidičkám, kteří díky pravidelné lince Budapešť - Skopje naleznou smysl svého života. A všechno jsou to projekty, vývoje a náročné výzvy, zpětné vazby a další posuny na nové úrovně.)... mě mírně sere. Ale jinak díky za informace, v únoru jsem si zajel Flixbusem na otočku do Amsterdamu a docela to ušlo, za těch pět stovek.

Karlosi, nebudu ti nijak rozporovat, ale k tématu se můžeme vrátit později, až budeš mít přístup k beta verzi :) Jsem přesvědčen, že zcela otočíš a změníš názor. Neměnili jsme vzhled, měnili jsme smysl stránek.

Avatar uživatele adasd

No jo no, tak já už se teda taky těším na tu událost. Snad se z toho samou radostí nezvencnu.

Avatar uživatele marek.lepil

Děkuji za Vaši profi práci a za cestovatelské tipy. Cestujlevne.com je opravdu super web. Ještě jednou díky.

Avatar uživatele mala5

Sleduji vás denně, jste nejlepší! Těším se na další vychytávky!

Avatar uživatele mikir

Jako starsi clovek,ktery procestoval uz vsechny kontinenty a absolvoval 2 cesty kolem sveta s batohem a prazdnou kapsou ,jsem zprvu mel jiste vyhrady, ale postupem casu jsem zjistil , kolik toho neznam a jake jsou v dnesni dobe internetu moznosti,opravdu klobouk dolu,zatim casove moznosti nedovoluji vyuzit plne skvele nabidky ,ale neni daleko doba, kdy diky vasim super informacim, budu mit asi pekny vitr v penezence ) Jen tak dal ! Diky moc!

Díky kluci! Z místního cestovatelského fóra se pro mě stal jeden z automaticky otevíraných webů, jakmile zasednu k PC. Nejradši mám Vámi vymyšlené a zajímavě nakombinované akční trasy po Evropě, kterých jsem už několikrát využil. Těším se na nový web a přeji úspěšný budoucí vývoj. Steve

Avatar uživatele preima

Já vám děkuji zrovna z Bali a jsem tu jen díky vám, tak moc držím palce..

Avatar uživatele novakova.marke

Zdravím ze slunečné Fortalezy, kam jsem měla možnost letět díky Vašemu webu. Díky. :)

Avatar uživatele jitkajet

Také moc děkuji! Zdravíme všechny z Martiniku. Je to tu fantastické. Karibik, exotika, moře jako kafe, krásné pláže, spousta bílého mistniho rumu:). Jitka a Emil

Avatar uživatele Leoš Literák

Díky vám se právě vracím z Peru, kam bych jinak nejel.

Avatar uživatele petra.stone

Díky za všechny Vaše typy. Jsou k nezaplacení. Od te doby co jsem Vás objevila, už nekupuji letenky jinde. Hodně úspěchů přeji, těch osobních i cestovatelských. Také to máte tak, že cestování je nejzdravější závislost ;) ?

Avatar uživatele LukasAK

Rovnez sklanim poklonu usili, ktere jste do webu vlozili a diky, ze jej dale rozvijite. Diky vam jsme zmenili zpusob cestovani a veskere volne finance a cas ted vkladame do poznavani novych mist. Pro letosek uz je (diky vam) dovolena pryc, ale uz se (diky vam) tesime na lednovou Havaj.

Avatar uživatele pktoassisi

Tiež držím palce a zostávam v očakávaní. Zmena je Život!

Avatar uživatele zuzkanovak

Před 2 roky jsme díky vaši luxusní cenové nabídce letenek s Emirates navštívili Thajsko, kde jsme prožili báječnou dovolenou. Pravidelně nabídky sleduji a úroveň poskytovaných informací se stále zlepšuje. Jen tak dál. Už se těším na cestovatelské zkušenosti a ráda přispěji. Zuzka

Hrozně velké díky patří Vám, cestuji levně a neskutečně mě to baví! :-D

Avatar uživatele Eva.orient

Moc děkuji za to ze jste.Díky VAM jsme procestovali daleký kus sveta jako batuzkari a to jsme s manželem začali skoro v padesáti letech cestovat bez cestovek.Těším se na další zajímavé cesty a také na rady cestovatelů.Vaše stránky doporučuji všem svým známým.Přeji Davidovi a jeho kolegům hodne stesti a vsem cestovatelum spousty cest a pohodovych navratu.Jste super a diky vam se mnozi z nas dostanou do destinaci o kterých jsme dříve jen snili a četli.Cestovani je nejlepší investice a vaše stránky pomáhají také v rozhodování kdy,kam a za kolik a hlavně nebát se cestovat po vlastní ose.Eva .

Avatar uživatele tmazur

Mozna to bude i levnejsi?✌️️

Avatar uživatele rsj

Za váš portál moc díky. I když je od lidí a pro lidi pod 30, tak ho sledujeme a využíváme i my z kategorie 55+, kteří ale netoužíme po službách na nás specializovaných CK. S přáním aby se dařilo i nadále. Super!

Avatar uživatele stavby.pavelek

Mockrát díky,jenom díky vám se mi v únoru splní sen a podívám se do New Yorku.Na to,ze je to moje vůbec první cesta celkem fajn ?

Avatar uživatele bkms

Pánové perfektní práce, jen je škoda že mě manželka nadává kde má stále brát dovču na naše cesty no nic jdem pomale balit Mexiko od Vás za 6000 volá.

Avatar uživatele accra70

Pomohli jste splnit mé sny, díky, díky, díky!

Avatar uživatele grundici

Tesim se! Díky Vam jsme zcestovaly kus světa (právě jsme se vratily z Japonska) a bez pochyb nás další čekají. Díky!

Avatar uživatele micha

Mě taky dostala věta o začínajícím baťůžkáři, co najde odvahu .-) Všude vyprávím, že je to kvůli vám, kvůli Davovi, protože ten mě nakazil. A já moc děkuji. Kdybych mohla s něčím pomoci, napište, budu ráda. Držte se!

Avatar uživatele Pavel Herega

Taky držím palce ! Sleduji denně a těším se na další tipy.

Avatar uživatele haxs

Dobrá práce vy tam v pozadí za CL ;-) těším se.

Avatar uživatele alaada

Právě jsem si díky Vám koupila letenky na úžasná místa za cenu neskutečně nízkou. Díky za vše, přeju mnoho úspěchů. Alena

Avatar uživatele tulipancz

Super,uz se moc tesim-sleduju kazdy den:-)

Avatar uživatele jan.orven

Máte kliku, že lidi neví, odkud většinu tipů berete.

Avatar uživatele tomastalic80

tak jasně, že většinu akcí sami nevymyslí, ale o tom to přece není.

Avatar uživatele anton11

vacsina ludi ani nevie ci ma platny pas, takze by som to nejak nedramatizoval :D

Avatar uživatele jana.krajcarova

Díky za všechno, moc si vážím vaší práce, už jsem byla díky vám na místech, o kterých jsem si dřív myslela, že jsou nedostupná. Změnilo mi to život :-)

Avatar uživatele slabikslavomir

Sleduji Vás každý den? Fandím Vám

Avatar uživatele ceskovailona

Davidovi obrovský DÍK !!! Začala jsem si plnit sny a cestuju do míst, o kterých jsem si myslela, že nikdy neuvidím... a jen tak toho nenechám... A o CL se mi už i zdá..-) a nakupuju letenky..-). Držím palce !!

Avatar uživatele Hanka Kalábová

I já se přidávám do velké tady gratulantů a obdivovatelů... Díky Vám se z nás stali cestovatele bez cestovky a jsme na to hrdí! Díky za přístup nadšení a elán, který z těchto stránek cítím a žene nás dál a dál... Ať se Vám daří, jsme tu s Vámi a díky za Vás!!!????✈✈✈✈✈⛵⛵????? Hanka

Avatar uživatele libuse

DEKUJI Vase obetava prace prinasi nasi radost

Avatar uživatele tereza.schaferova

Velke diky a ucta!diky Vam se mnoho lidi podiva do vysnenych destinaci.Drzim palce a gratuluji k uzasnemu projektu!!!!!!cenim si vasi prace.Diky

Avatar uživatele martin89k

bomba, uz se tesim! At jde zatim vse hladce! :)

Avatar uživatele jh

I já bych chtěl klukům z CL poděkovat... Díky vám jsem poprvé letěl sám na dovolenou a od té doby se nebojím. I když jsem nevyužil (zatím) žádný delší let (nemám peníze :( ), tak váš web sleduji a doufám, že se mi povede někdy něco většího :) Díky za skvělé nové zážitky! Ať se vám daří :)

Avatar uživatele Marta

Díky za skvělou práci, už několikrát jsem koupila letenky za cenu, o které se mi nesnilo ani v tom nejbarevnějším snu. Jsem ráda, že existujete. Přeji krásné dny všem, ať jste kdekoliv.

Avatar uživatele Rachel

tesim sa!!

Avatar uživatele forrest.scout

Výborně,těšíme se. Já jsem přesně ten případ, o kterém Dave píše - cituji : "Nebýt jeho příběhu, hodně lidí by se nepodívalo do míst, které je celý život lákaly".A já dodávám - za "rozumné náklady". Diky Tvému webu(denně "monitoruji") už 3.rok cestujeme po celém světě, chvíli sice trvalo, než jsme se v praxi"otrkali" a nabrali zkušenosti a konečně do toho všeho už čím dál tím více "vidíme".(leteky, transfery,ubytování atd.). Dave ! Sqělá práce a díky !

Avatar uživatele adamkvet

Už se moc těším. Začal jsem cestovat na váš popud, moc moc Davidovi a cestujlevne za to děkuji. V únoru Srí Lanka. Ahoj Adam

Avatar uživatele kira1

Těším se. Díky vám všem za tyhle stránky. Hlavně to pak neprodejte. Už mi stačí děsná Bla Bla, která pohřbila Jízdenkomat.

Avatar uživatele martina.valaskova

Díky, moc se těším. Děláte bezva práci, fandím vám.

Avatar uživatele praguna

Tento portál mi opravdu hodně ušetřil.Díky,díky,díky!!!Taky jsem podobný blázen,ale na takovýto server nemám.Kámoši za mnou chodí pro letenky a já je začínám odkazovat na vás.Největší obdiv Danovi ale za tu trpělivost s naší nemohoucností(viz. např.včerejší Accor akce) a stálým opakováním stejných otázek a odpovědí.. to bych asi nedal a těžko bychom našli podobnou mluvící vrbu. S nadšením ale jde všechno.Good luck!!

Avatar uživatele jiri213

To jsou skvělé plány ! Pokud budete chtít pomoci s testování, rád se zúčastním, protože jsem na Vašem portále prakticky denně. Stačí napsat. Jirka

Perfektní! Díky Vám dnes v noci odjíždím do Budapešti a dále směr Thajsko, další cesty už jsou zabukované... Takže děkuji a držím palce!

Avatar uživatele monika.vinklerova

Držím palce. Ať se nové dítko povede! :-)

Avatar uživatele bbernat

paráda, těšim se

Avatar uživatele ali

"sympatický, celkem tichý a nenápadný chlapík" :D hej pamatame si z AL. Kazdopane gl, to co robi stoji za to..

Avatar uživatele iveta

poklona jsem přesně ten ze začínajících batůžkářů, který v pokročilém věku díky CL našel odvahu a přemluvil partnera k nákupu letenek do vysněné destinace.

Avatar uživatele gomez08

Teším sa :)

Avatar uživatele pavel.kirst

Velký respekt a díky! Výborná práce a skvěle napsaný článek!

Bude z něj sálat naše společná vášeň... som najprv cital ze Bude z něj salát :D Drzim palce

Toníku, omlouvá tě, že to čteš v cizím jazyce :D

Avatar uživatele vasut

Já tam taky nejdřív četl salát :-D Jóóó člověk je po celém dni unaven :-D

Avatar uživatele prani

Děláte skvělou práci. Díky a hodně štěstí v dalším lovu letenek i cestovních zážitků.

Avatar uživatele detong

Drzim palce, momentalne z Nepalu. At se dari a sny vsech se plni beze zbytku.

Avatar uživatele jana.kocianova

Nadšení, vášeň a sny... Fandím vám!

Avatar uživatele veribartes

Skvělé! Jde z vás cítit nadšení a to dokonce skrze písmenka whau! Držím palce a děkuji za spoustu cestovatelů, že tomu tolik dáváte! Verun

Avatar uživatele jsem.ksilt

Tak fajn, uz se tesime, delatet to vazne skvele. mam vz zaloze i par cesto-postrehu. Snad mi vzybyde cas je sem nekdy prelit.

Avatar uživatele dejeka

Pecka :-) vypadá to dobře...těším se

Avatar uživatele charvat.andrew

Super! Těším se a držím palce ať po spuštění vše šlape bez problémů.

Avatar uživatele miladavoborska

Bezvadné, těšíme se. Předem díky za všechny tipy.

Avatar uživatele alto

Hoši držím palce, bude to určitě bezva! Moc si Vážím Vaší práce! Jen tak dál!!!

Avatar uživatele petrocenta

Vse tu bylo receno-tak se take pridavam s jednim velkym DEKUJI!!!!