Regenerační Mexiko

Jak se za 10 dní propít Riviera Maya

Cestopis z roku 2022 napsal padrino11

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal(a) padrino11
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-09-22T14:35:16+02:00

padrino11 procestoval(a) 0 zemí světa světa, nejvíce . Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 7 lety a napsal(a) pro tebe 3 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
CESTUJI za KAČKU
před rokem

Super! Jdu dočíst na největší ALKO WEB světa (y) a dávám deset bodů z desti za velkolepý návrat ;)

padrino11
před rokem

Děkuji, dělám co můžu. Jen se po návratu nemohu zbavit pocitu, že bych nejraději někam letěl, nejlépe do Jižní Ameriky...

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před rokem

Cestopis taky chválím včetně těch nachozených kilometrů. V Tulumu jsem šel taky pěšky na památky a pláž a v únoru byly teploty na chůzi příjemné (ale taxikáři se mi nenabízeli, asi nevypadám jako milionář v utajení :-))

Když jsi takový chodec a chceš letět do Jižní Ameriky, leť rychle do Peru a přidej se k Andree na Alpamayo nebo Huayhuash. :-)

padrino11
před rokem

Já zas nejsem takový chodec, ale také běžně nejezdím na pobytové zájezdy. Tady jsem jen spojil příjemné s užitečným. A chodil zejména proto, že nejsem úplně plážový typ, měl jsem spoustu času a nechtěl pít alkohol už od božího rána. Přidat se k Andree? - proč ne, ale to můžu až přiletí...

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před rokem

Jestli jsem to dobře pochopil, z letiště a na letiště jsi chodil přes noc, takže i to bylo v zájmu omezení pití alkoholu?

Jediná šance přidat se teď k Andree je v Peru na jejím závěrečném treku u Huarazu. Doma už ji nejspíš bude čekat její přítel. :-)

padrino11
před rokem

Ano, přes noc to tolik nešajní a lépe se chodí. Po letu jsem byl celkem odpočatý - normálně bych jel do centra města pít. Měl jsem tam spoustu času a nikam nespěchal, nechával jsem vše náhodě a nic neplánoval.

A Andrea mě zatím nezná, třeba si mě oblíbí, až mě pozná.