Historicky (hystericky) nejlevnější vypůjčení z autopůjčovny včera večer Španělsko Alicante: ekonomy cars na 11 dnů za 9,-Kč = 0,80,-Kč na den SUV na 11 dnů za 97,- Kč = 8,80,-Kč na den  .

Nejlevnější vypůjčení z autopůjčovny.

Založil ve fóru Půjčení auta

Historicky (hystericky) nejlevnější vypůjčení z autopůjčovny včera večer Španělsko Alicante:

ekonomy cars na 11 dnů za 9,-Kč = 0,80,-Kč na den

SUV na 11 dnů za 97,- Kč = 8,80,-Kč na den


auto-9-kc-11-dnu.png
suv-95-kc.png

0

Znovu (a jeste jednou). Juke neni SUV. 

0 Citovat

presne tak, cena super, ale Juke je mestsky crossover, na rovnakej platforme ako Clio alebo Micra, len trochu zdvihnute a nafuknute

0 Citovat

to Jakub or similar...

0 Citovat

Asi ani to similar nebude žiadna X5-ka - skôr Captur alebo Arona

0 Citovat

Už jsem dostal ve Španělsku místo Juke, Nissan Qashqai.

Minulý rok na Sardýnii dokonce místo Fiesty, Citroen C5 Aircross.

0 Citovat

Tak to je ten lepší prípad:) 

0 Citovat

Goldcar??

0 Citovat

ja si v tom Alicante objednal Juke a dostal Captur. 9e na den a pak 200 euro za neexistujici bouchanec

0 Citovat

- Goldcar, Interent, Rhodium, Ok rent...

- od toho je pojištění na excess za 45,- eur na rok...icarhireinsurance

0 Citovat

Goldcar? Komu není rady, tomu není pomoci.

 

0 Citovat

Jasne or similar... premyslim jestli multiplu taky zarazuji do SUV. Rad pouzivam jedno prislovi. Nejsem tak bohaty, abych si kupoval (v tomto pripade pujcoval) takove sracky.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Goldcar? Komu není rady, tomu není pomoci.

 

My s nemi třeba neměli žádný problém. 

0 Citovat

Takže 2 vypůjčení v srpnu u Goldcar:

Po návratu jsem dostal poplatek 30,- eur za znečištěné vozidlo :-).

Obrátil jsem se na zprostředkovatele, kdy jsem reklamoval, že vozidlo bylo naprosto v pořádku.

Doloženo sérii snímku exteriéru a interiéru vozu. 

Online podpora po komunikaci byla nadšená ze snímku, a že je konečně může skřípnout.

Výsledek.

Oznámení od Goldcaru, že jsem ve vozidle zanechal roušku a museli celý vůz desinfikovat od COVID 19 :-))))

Oznámil jsem, že cestuji pouze ve skafandru a tudíž roušku nepoužívám.

Jako důkaz jsem doložil rovněž fotografii.

30,- euro můžou věnovat na tisk oznámení, že jejich firma skončí s COVID 19 :-)


spacesuit-for-goldcar.jpeg

0 Citovat

No jo, no, kdo chce kam:-)

Jinak mám teď opačný rekord, zatím nejdražší půjčení 2000€ za týden - Mercedes S AMG 63 cabrio od Sixtu v Mnichově. Na auto za 6 miliónu to zase tak drahý není.

 

0 Citovat

Tak můžu potvrdit hystericky nejlevnější vypůjčení od Delpasa. 1.82EUR za 14 dní 😂

Samozřejmě se snažili najít na autě poškození a když jsem ukázal fotku, tak tvrdili že to není vyfocené u nich pří převzetí. Stačilo ukázat čas a GPS souřadnice a dali pokoj. Ale rozhodně se vyplatí mít pojištěni navíc kdyby se opravdu něco stálo, ze zálohy 1300ERU jsem měl trošku obavy i když jsem měl pojištění spoluúčasti na věci půjčené od Generali. Celkem ale úplně v pohodě, dobré auto, shuttle z/na letiště, vše vyřízené za 15 minut.


scan0000.jpg

0 Citovat

How do I set up an account if Facebook hacked account?

You can’t set up an account if Facebook hacked account . But, if you created another account, then you can set up it through its profile. Once, you move into the profile section, then you will get the option of security where you can make any changes. You can update your mobile number, address, status, and many more things as needed.

0 Citovat

nevim kam to dat - email od icarhireinsurance:

Dear XY,

 

We're writing to inform you that, due to the UK exiting the EU, we will unfortunately be unable to invite you to renew your policy once your current policy expires.

 

We appreciate that this will come as a disappointment to some customers, and we apologise for any inconvenience this may cause.

0 Citovat

I tato vypůjčka nakonec za původní cenu.

Z Goldstaru jsem vytáhl prostřednictvím chargebacku zpět přes Mastercard 30,- eur za extra vyčištění auta (údajně ponechaná rouška ve vozidle po vrácení)

Celkově ve Španělsku 2x Goldstar + 1x Centauro:

1týden červenec Seat Arona za 97,-Kč

2týdny srpen Seat Arona za 165,- Kč

10 dnů září VW Tiguan za 75,-Kč

 

 

0 Citovat

To je odvaha půjčit si od Goldcaru. Ale když vidím ty ceny, tak bych si klidně půjčil u nich auto trvale.

0 Citovat

Tak za ty penize, kdo by to neudelal, presne 😀

0 Citovat

Myslím, že to byly mé poslední vypůčky u Goldcar a Centauro.

Po akci chargeback budu asi na černé listině.

Mezi mé další top je ještě RecordGo a dceřinky od Goldcaru - Rhodium a Interrent, OKrent, Firefly ...

Uvidíme, kdo přežije.

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes https://hespac.com/rentalcz.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.

0 Citovat

Ahoj,

i když W6 a FR se v Black Friday zrovna nepředvedly, zaujala mě nabídka Centauro, které docela masivně zlevnilo auta v Premium tarifu o cca 40 %. Standardní ceny vesměs odpovídají cenám konkurence v lokalitě, tohle s tím hodně zamíchalo - konkrétně jsem sháněl na předvánoční Faro na týden, běžně s Full insurance, ceny jsou okolo 250 EUR, tady jsem to zmáčkl na 150 EUR + jsem pro jistotu udělal rezervaci na vše naplánované v následujícím roce.

Dá se sehnat Kréta na léto za 200 EUR (jinak cca 300, hodí se, pokud někdo nakoupil ty lety za 50 EUR s W6 do CHQ) nebo jarní Catania za cca 180 EUR (jinak cca 400). Všechny ceny s SCDW vč. oken, kol a podvozku a s druhým řidičem.

Doplním, že uvedený Premium tarif = Bez depozitu s Full pojištěním (depozit jen na PHM cca 50-100 EUR). Výhodou je, že rezervace lze platit na místě a zrušit bez ztráty kytičky kdykoli před odletem v systému na tlačítko (žádné dlouhé obepisování). 

PS. Jsem si vědom, že půjčovna je (nebo byla) trochu kontroverzní a jednání v basic tarifu vede ke hledání škod úplně všude. Za mě zatím jedna zkušenost, kterou hodnotím pozitivně.

5 Citovat

Zaujimave. Pozeram na leto Valenciu,a tiez maju dobre ceny. Len teda neviem dokedy ta akcia plati. Pisu do Piatka 23:59. Dedukujem spravne, ze do piatka 2.12. Alebo to platilo iba na cierny piatok, a uz akciu pretahuju? Pytam sa preto, lebo presny termin pozicania budem vediet asi az 1.12.

0