1. Fórum
  2. Trip reporty z letu
  3. Salonek Bratislava

Salonek Bratislava

Napsal Michal Zobač 2015-04-22T08:37:07+02:00 ve fóru Trip reporty z letu

Tím pádem je to asi banka od banky.

eremi napsal(a):

Tím pádem je to asi banka od banky.

Jinak slysel jsem, ze i seznam salonku od Loungekey muze mit kazda banka jiny. Tim se da i vysvetlit, proc loungekey nema verejny seznam salonku, ale musis mit registrovany pristup pres banku. Pak to kazdemu muze ukazovat jine salonky. Jak moc se realne lisi vybrany seznam netusim..

Přidám jednu deset minut starou zkušenost. Mastercard Caproni Lounge Bratislava s českou MC World Elite od ČSOB, držitel +čtyři hosté zdarma. 

Já to stejné s MC WE od Erste - 4 hosti zdarma a obsluha mi říkala, že prý to je tak pořád... ráno mezi 5.15-8.00 jsem byl úplně sám (teda poté, co odletělo ranní letadlo v 6 do Ománu), tortily k zapečení, obložené croisanty, chlebíčky apod. - vše zadělané v sáčcích, tak není problém vzít do letadla, pití všechno rozlévané, voda, pivo ve skle.. byla tam i příprava na polívku, ale tu asi dali až později...

Daniel napsal(a):

Já to stejné s MC WE od Erste - 4 hosti zdarma a obsluha mi říkala, že prý to je tak pořád... ráno mezi 5.15-8.00 jsem byl úplně sám (teda poté, co odletělo ranní letadlo v 6 do Ománu), tortily k zapečení, obložené croisanty, chlebíčky apod. - vše zadělané v sáčcích, tak není problém vzít do letadla, pití všechno rozlévané, voda, pivo ve skle.. byla tam i příprava na polívku, ale tu asi dali až později...

Jen pro pořádek: ze salonku se oficiálně nic vynášet nesmí. ;-)

nebuď hnidopich..:)

Jox:taky jsem hnidopich,tohle mi taky příjde prostě mimo,že někdo krade z lounge žrádlo nebo pití. Kvůli takovým tam mají rozlevane pití,vodu a pivo ve skle,aby tam toho nenechavci sebrali co nejmíň.

když si dám v salonku sklenicku vína, zapeču si tortilu a do letadla si vezmu jeden croisant... jste šílenci, že to kritizujete.. tady někdo je schopen koupit desítky letenek u Ryanairu ať je to posedí spolu a tady to vám vadí..?!!! můj poslední příspěvek...navždy...

Zjavne si to celé nepochopil...

Aby pak nebylo pozdvižení kvůli "jednomu croissantu", třeba: https://www.telegraph.co.uk/news...-stealing/

Daniel napsal(a):

můj poslední příspěvek...navždy...

https://www.youtube.com/watch?v=p2-9svLGgGU

Daniel napsal(a):

když si dám v salonku sklenicku vína, zapeču si tortilu a do letadla si vezmu jeden croisant... jste šílenci, že to kritizujete.. tady někdo je schopen koupit desítky letenek u Ryanairu ať je to posedí spolu a tady to vám vadí..?!!! můj poslední příspěvek...navždy...

Tak to pobavilo. Jen jsem jako reakci na veřejné přiznání dotyčného, že si něco odnáší ze salonku, připomněl pravidlo, které dokonce mají viditelně napsané na pultu, ale dost lidí o něm asi i tak neví. Nikoho jsem nekritizoval. Pak přijde snowflake, urazí se a práskne dveřmi. 🤣🤣 Fakt škoda, že už jde, takových tu potřebujeme co nejvíc. 😂 
BTW ty letenky se kvůli místům vedle sebe nekupují, ale jen blokují. Ujasni si fakta. 😉 

vynasanie zradla zo salonikov mi pripomina kradnutie zo svedskych stolov  "na neskor"

tonic napsal(a):

vynasanie zradla zo salonikov mi pripomina kradnutie zo svedskych stolov  "na neskor"

To mi připomnělo vtip z all-you-can-eat restaurace: "Zbytek mi zabalte." 😁 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!