Zdravím, letíme s Ryanairem do Atén. Dostaneme se do salonku Mastercard nebo je jak v Praze na jiném terminálu? Díky .

Salonek Bratislava

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Tím pádem je to asi banka od banky.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Tím pádem je to asi banka od banky.

Jinak slysel jsem, ze i seznam salonku od Loungekey muze mit kazda banka jiny. Tim se da i vysvetlit, proc loungekey nema verejny seznam salonku, ale musis mit registrovany pristup pres banku. Pak to kazdemu muze ukazovat jine salonky. Jak moc se realne lisi vybrany seznam netusim..

0 Citovat

Přidám jednu deset minut starou zkušenost. Mastercard Caproni Lounge Bratislava s českou MC World Elite od ČSOB, držitel +čtyři hosté zdarma. 

0 Citovat

Já to stejné s MC WE od Erste - 4 hosti zdarma a obsluha mi říkala, že prý to je tak pořád... ráno mezi 5.15-8.00 jsem byl úplně sám (teda poté, co odletělo ranní letadlo v 6 do Ománu), tortily k zapečení, obložené croisanty, chlebíčky apod. - vše zadělané v sáčcích, tak není problém vzít do letadla, pití všechno rozlévané, voda, pivo ve skle.. byla tam i příprava na polívku, ale tu asi dali až později...

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Já to stejné s MC WE od Erste - 4 hosti zdarma a obsluha mi říkala, že prý to je tak pořád... ráno mezi 5.15-8.00 jsem byl úplně sám (teda poté, co odletělo ranní letadlo v 6 do Ománu), tortily k zapečení, obložené croisanty, chlebíčky apod. - vše zadělané v sáčcích, tak není problém vzít do letadla, pití všechno rozlévané, voda, pivo ve skle.. byla tam i příprava na polívku, ale tu asi dali až později...

Jen pro pořádek: ze salonku se oficiálně nic vynášet nesmí. ;-)
0 Citovat

nebuď hnidopich..:)

0 Citovat

Jox:taky jsem hnidopich,tohle mi taky příjde prostě mimo,že někdo krade z lounge žrádlo nebo pití. Kvůli takovým tam mají rozlevane pití,vodu a pivo ve skle,aby tam toho nenechavci sebrali co nejmíň.

0 Citovat

když si dám v salonku sklenicku vína, zapeču si tortilu a do letadla si vezmu jeden croisant... jste šílenci, že to kritizujete.. tady někdo je schopen koupit desítky letenek u Ryanairu ať je to posedí spolu a tady to vám vadí..?!!! můj poslední příspěvek...navždy...

0 Citovat

Zjavne si to celé nepochopil...

0 Citovat

Aby pak nebylo pozdvižení kvůli "jednomu croissantu", třeba: https://www.telegraph.co.uk/news...-stealing/

0 Citovat

Daniel napsal(a):

můj poslední příspěvek...navždy...


https://www.youtube.com/watch?v=p2-9svLGgGU

0 Citovat

Daniel napsal(a):

když si dám v salonku sklenicku vína, zapeču si tortilu a do letadla si vezmu jeden croisant... jste šílenci, že to kritizujete.. tady někdo je schopen koupit desítky letenek u Ryanairu ať je to posedí spolu a tady to vám vadí..?!!! můj poslední příspěvek...navždy...

Tak to pobavilo. Jen jsem jako reakci na veřejné přiznání dotyčného, že si něco odnáší ze salonku, připomněl pravidlo, které dokonce mají viditelně napsané na pultu, ale dost lidí o něm asi i tak neví. Nikoho jsem nekritizoval. Pak přijde snowflake, urazí se a práskne dveřmi. 🤣🤣 Fakt škoda, že už jde, takových tu potřebujeme co nejvíc. 😂 
BTW ty letenky se kvůli místům vedle sebe nekupují, ale jen blokují. Ujasni si fakta. 😉 

0 Citovat

vynasanie zradla zo salonikov mi pripomina kradnutie zo svedskych stolov  "na neskor"

0 Citovat

tonic napsal(a):

vynasanie zradla zo salonikov mi pripomina kradnutie zo svedskych stolov  "na neskor"

To mi připomnělo vtip z all-you-can-eat restaurace: "Zbytek mi zabalte." 😁 

0 Citovat

poprve v bts saloniku, poprve vidim pri vstupu, na kazdem stolku i pri vystupu upozornebi na nevynaseni. Minout to muze jen analfabet. Ale snad i bez upozorneni by prumerne inteligentnimu foxterierovi mela byt jasna nepsana pravidla. Doufal jsem ze s mou generaci husakovych deti zkurvene uvazovani vymizi, o boze, jak blahovy jsem byl. Problem je zakoreneny hloubeji nez jsem myslel.

0 Citovat

Kto nekradne okráda svoju rodinu.

0 Citovat

ty si mlady kluk, nase nadeje! kde ta stara hesla beres?

0 Citovat

Mám vzor v strane:))

0 Citovat

Epic Battle: Daniel vs Daniel. 🤣

Tonic: Se slevou či zadarmo na věčné časy a nikdy jinak! Ani croissant nazmar! Republice více láce, to je naše agitace! Zažeň hlad, posílíš mír! 

0 Citovat

ja ani nevim jak se OP toho blabolu jmenoval, ale nedalo mi to nezareagovat, alespon se zpozdenim. jinak byl jsem tam sam, bagety, vyvar, tvrde standard vc. tatratea, zlaty bazant pro ty se zacpou. da se tam v klidu pripravit na let. nemam zatim ambice poucovat, zase tak stary nejsem, ale zlodejiny/vychcankovstvi si zaslouzi verejne na pranyr a deset kopacek do rozkroku.


0 Citovat

Daniel napsal(a):

 ale zlodejiny/vychcankovstvi si zaslouzi verejne na pranyr a deset kopacek do rozkroku.

Trochu si offtopic kopnem - myslíš ako napríklad kupovanie error fares za zlomok ceny a následné trvanie na ich honorovaní, zneužívanie promo akcií bookingu a iných stránok alebo uplatňovanie si 300 eurovej kompenzácie za letenku v hodnote 5 eur? :) Myslím že toto fórum je celé o vychcánkovství (v rozumnej miere). Rozmýšľam teda, že kde končí "cestuj levně" a kde začína "cestuj vychcánkovsky". 

0 Citovat

Srovnáváš nesrovnatelné, jaké trvání, prostě to buď zruší nebo nezruší, o tom, že by na tom někdo trval a soudil se vím jen z toho F s BA (mimochodem by mě zajímal výsledek). To samé kompenzace (pokud se bavíme o kompenzaci dle Nařízení), toto je zákonný nárok. Naopak v té lounge je jasně napsané, že je to zakázané a ten zákaz vědomě porušuješ. Pokud Ty bereš tohle fórum (spíš jsi asi myslel tyhle stránky) jako o vychcánkovství, tak to je Tvůj pohled a přístup.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Trochu si offtopic kopnem - myslíš ako napríklad kupovanie error fares za zlomok ceny a následné trvanie na ich honorovaní, zneužívanie promo akcií bookingu a iných stránok alebo uplatňovanie si 300 eurovej kompenzácie za letenku v hodnote 5 eur? :) Myslím že toto fórum je celé o vychcánkovství (v rozumnej miere). Rozmýšľam teda, že kde končí "cestuj levně" a kde začína "cestuj vychcánkovsky". 

Přesně to samé jsem si říkal. Někteří tady vesele zneužívají fuel dumpy, ale vzít si sebou plechovku coly ze salonku, kterou by tam ten člověk stejně vypil, to je těžký zločin :) Neříkám brát plné tašky jídla ještě pro další lidi, ale pokud přijdu do salonku půl hodiny před odletem a nestíhám tam stejně nic sníst, tak nevidím důvod proč si sebou tu bagetu a plechovku s pitím nevzít. Kdo pak ten salonek víc vyžere? Ten kdo tam tráví 4 hodiny a sní a vypije co vidí a nebo ten co si jen vezme normální množství občerstvení pro sebe a zase jde? Vstupné platí oba stejné. Samozřejmě, že tyhle zákazy jsou kvůli lidem, co jsou schopní tam vzít celou flašku rumu nebo jídlo pro celou rodinu, ale opravdu nevidím nic špatného v tom vzít si tam to, bych tam stejně snědl, kdybych tam seděl.

0 Citovat

@matej15 - ved ano, keby to bolo iba takto, tak tam nie su tie oznamy. pamatam si na rozhovor s pracovnickou v saloniku vo Viedni. tam normalne niektori beru cele flase vina do lietadla.

0 Citovat

Já zase na vlastní oči viděl ve Frankfurtu borce, co si bezostyšně čepoval Hennessey do petky před ostatními hosty, to mi fakt hlava nebere. Proto tam ty pravidla jsou a nikdo neřeší plechovku koly, ale abych si tahal z lounge jídlo a ještě se radoval, že je zabalený, to mi přijde mimo. Nikdo není takovej chudák, aby si nemohl koupit tu bagetu za 6 éček v letadle.

0