Ahoj cestovatelé, zkoumám možnosti, jak se co nejvýhodněji dostat do VIP salónků a není mi jasný program priority pass. Pročetl jsem mj. čánek http://cestujlevne.com/letistni-vip-sal ... aze-vidni/, kde se uvádí, že se základním členstvím v PP je nárok na slevu 50 % pro sebe a doprovod. Nicméně na webu PP nic takového nevidím, naopak tam píšou, že se platí plná cena (27 USD) pro sebe i doprovod. Tak vlastně moc nechápu, k čemu ten program je (když jsem šel někde "naslepo" do VIP, tak mi tam pustili bez PP za obdobný poplatek). Druhá věc je, jak se k PP rozumně dostat v ČR. Pochopil jsem, že některé banky dávají to základní členství ke kartám (pak ale moc nerozumím, jestli to k něčemu je, viz výše) a u některých (Erste premier) jsou 4 vstupy ročně zdarma (to ale asi platí jen pro držitele?). Nějaké vstupy "zdarma" jsou i k Diners club, ale tam je zase roční paušál, který moc výhodný není. Zatím mi nejlepší přišla Erste, ale tam je opruz s podmínkami vedení. Máte nějaké tipy? Co používáte vy? Díky .

Priority pass

Založil(a) ve fóru Trip reporty z letu

a ještě zapomněls, eremi, že druhý borec to stejně umí pořídit o 30% levněji...

0 Citovat

s dimikom ma diskusia uroven sputniku 

0 Citovat

Sputniku 1

0 Citovat

Hej máš pravdu, keď sa vytiahne "čobol" tak žiadny protiargument nemá šancu:)

0 Citovat

No nechtěl jsem do toho zasahovat. Ale shrnu fakta.

1.Cali nadhodi možnost víc než solidní slevy na PP. (okolo čtvrtiny běžne ceny, , okolnosti Covidu a nejistá situace s letanim je známa věc)
2. DimikUK se ho táže na podmínky. 

3.Cali mu tentýž den píše podrobnosti stejně jako mně a dalším.
4. DimikUK se po několika dnech naváži do Caliho, že mu nic neposlal

5. Cali slušně odpovídá, že mu to psal dávno.

6. DimikUK místo aby se omluvil, tak vytahuje teorii, že je to podfuk.

7. Cali posílá DimikUK slušně do řiti odkazem na oficiální stránky PP.

8. DimikUK to vůbec nechápe, a vytasí informaci, že on přece to může koupit o 30% levněji a s o tři měsíce delší platností. Asi se chtěl pochválit, nebo co ,ale toto je známá věc řekl bych pro všechny diskutující ve vláknu.

9. DimikUK urazí kde koho a plácá pořad o nějakých argumentech. 

Toto jsou z meho pohledu  fakta. Ale co čekat od nekoho, kdo se neustále naváží do nekoho takového jako je Mikir :-)

0 Citovat

@niemandos: nemá smysl to nějak rozebírat, protože chytrý člověk to vidí sám a ten zbytek se o to nezajímá. Lékem na trolling v libovolné formě je ignorace. Bohužel anonymita diskuzí dává vzniknout poměrně početné skupině vysíračů, jejichž přínos pro diskuzi je ten, že odradí lidi číst či nedejbože přispívat. A nemoderovaná diskuze časem zaroste bordelem zlojedů a hlupáků a jak to vše skončí je předem jasné. Všelijak, jen ne dobře.

0 Citovat

To já vím, ale prostě jsem se neudržel :-) Bohužel stačí jeden podobný vysírač, aby to  celé spoustě fajn diskutujících znechutil. Jak píšeš. Neřízená diskuze a nemožnost podobné lidi vyselektovat pak dopadá tak jako tady. Škoda, že si to David stále, přes početná upozornění, neuvědomil, že diskuze je jeden z hlavních důvodů, proč sem lidi začali chodit a chodí.

0 Citovat

čím více se rozmazává, tím to více smrdí :-)

0 Citovat

Tak to vypadá, že se hoši z Collinson/PP pochlapili, členství s neomezenými vstupy bylo bezplatně prodloužené o rok, ještě před expirací. Tedy věřím to bude i u mých milců, kteří využili nabídky:-) Předpokládám kompenzace za nemožnost využití během pandemie...


screenshot-2021-01-04-14-50-33-677-com-prioritypass3.jpg

0 Citovat

@cali

No já jsem tvůj milec až tento rok ke konci, takže mě se to netýká, ale doufám, že jestli bude aspon půl roku ještě podobná situace, tak že stejný přístup zopakují i příště :-) Jelikož se mi ty lety hroutí jeden za druhým, takže využívám aplikaci PP jen na to, abych se podíval, kde je zase jaký lounge zavřený :-). No snad si zaletím z Prahy do té Ostravy, abych ho využil. A to se vyplatí :-)

 

0 Citovat

u mna vsetko po starom

0 Citovat

baca12 napsal(a):

u mna vsetko po starom

To by bylo až před tvojí expirací, ne tak dlouho dopředu... Já měl ještě v pátek konec 28.1.2021 a dnes se objevilo 28.2.2022.

0 Citovat

skoda, to by bol iny travel hack, hodny napisania aj knihy :)

0 Citovat

Nebo se to bude vztahovat jen na ty, co to ovlivnilo prakticky celý rok Cali. My to máme krátce, ale necháme se překvapit. Určitě by to víc než potěšilo. Situace bude stejně na dvě věci ještě dlouho, takže se třeba taky dočkáme :-) A to by bylo za ty prachy moc fajn.

0 Citovat

cali napsal(a):

[citace="baca12"]

u mna vsetko po starom

To by bylo až před tvojí expirací, ne tak dlouho dopředu... Já měl ještě v pátek konec 28.1.2021 a dnes se objevilo 28.2.2022.

[/citace]

 

PP se automaticky prodluzuje na dalsi rok kdyz to nevypovis. Koukni na ucet kolik ti strhli. Kvuli covid19 se to prodluzovalo o 3 mesice uz v 04/20.

0 Citovat

:-)

0 Citovat

To by bylo až před tvojí expirací, ne tak dlouho dopředu... Já měl ještě v pátek konec 28.1.2021 a dnes se objevilo 28.2.2022.

já mám PP od 3. Ledna 2020 a prodlouženo jen do 2. Dubna 2021... zajímavý

0 Citovat

Asi má každý jinak silnou pozici. Někdo je plebejec a někdo king :-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Asi má každý jinak silnou pozici. Někdo je plebejec a někdo king :-)

Nestrhli ani vorla... Neměli z čeho. Tedy za mě spokojenost:-)

0 Citovat

Šak já vím :-)))) 

 

 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

skoda, to by bol iny travel hack, hodny napisania aj knihy :)

S tou knihou nestraš. Na to tu máme jiné kapacity :-)

0 Citovat

Pochopil jsem tvůj špatný vtip, Pelnáři... Že ty nemyslíš mě, ale Šmída?:-)))

0 Citovat

:-)). Ty kupuješ tu Ostravu, nebo zkoušíš jen sportovně rumbovat? Já jen, že by jsme využili PP, poklábosili, proletěli se, atd. Ale asi lepší z Prahy (nevím co salonek v Ostravě :-() a zpátky by to chtělo nějaký vrtulník nebo aspon limuzénu :-) A třeba by se to dalo spojit i se setkání s Mikirem, když ted jezdí vlakem z Ostravy až do Berlína :-)).

Prostě takový zážitkový den. No a kdyby Mikir nemohl, můžeme letět zpátky :-)

0 Citovat

Zdar. Vse pri starem, platnost do pulky 11/2021.

0 Citovat

Lounge v Ostravě v téhle době je dobry vtip :)))) Tam to sotva fungovalo "v dobách největší slavy". Ale je tam otevreny bufet a Radek za 45 myslím:)

0