O aerolince BMI Regional

Společnost BMI Regional v první polovině roku 2019 oznámila bankrot a konec všech svých letů. Končí tak i pravidelná linka Brno – Mnichov.

BMI Regional je menší letecká společnost, která provozuje výhradně malá proudová a velmi pohodlná letadla typu Embraer pro 50–70 lidí. Společnost je nástupcem slavné zkrachovalé British Midland, sídlí ve Velké Británii a hlavní základny má na letištích v Bristolu, East Midlands, Aberdeenu a Mnichově.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomáš Cibulka

Tak, a BMI jsou minulostí...

před 3 lety
Bič boží

ano, prave mi pristal email zrusenem letu a ze si mam udelat chargeback u banky... bezva

Přidat odpověď
před 3 lety

Tak po zrušeném letu BRQ - MUC ze srpna 08 kvůli kterému jsem nestihl error v business class s Hainanem mi před týdnem konečně došla kompenzace.

BMI absolutně nekomunikovali, pomohlo až spamování jejich FB a Instagramu a výhrůžky žalobou. Tak kdyby řešil někdo něco podobného, snad pomůže.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele EvaS
EvaS

Zdravím, myslíte že je brzo kupovat jednosměrnou letenku z Mnichova do Brna na listopad? Hezky nám na to navazuje, ale mám strach, že ještě do té doby se změní letový řád. Nebo myslíte, že letový řád na listopad Bmi už je pevně daný a nebude se měnit? Je to za dobrou cenu, tak váhám jestli koupit, nebo jestli můžou nastat ještě změny v času odletu..

před 4 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Při případné změně letu +- 1 hodina lze žádat o zrušení letenky. Jinak by žádné drastické změny nastat neměly.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 3 lety
Navrhni úpravu