BMI Regional

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

BM (IATA)
BMR (ICAO)
Spojené Království
Od 01. 08. 1987

BMI Regional je menší letecká společnost, která provozuje výhradně malá proudová a velmi pohodlná letadla typu Embraer pro 50–70 lidí. Společnost je nástupcem slavné zkrachovalé British Midland, sídlí ve Velké Británii a hlavní základny má na letištích v Bristolu, East Midlands, Aberdeenu a Mnichově.


Letenky

BMI nepatří mezi nejlevnější aerolinky, průměrná cena jednosměrné letenky se pohybuje od 80 do 150 €. Společnost spojuje především menší města, nejvíce v Británii, ale létá i do Švédska, Nizozemí, Švýcarska, Německa a od roku 2014 také na přímé lince Brno – Mnichov, na které spolupracuje s Lufthansou, takže je schopna nabídnout spojení na jedné letence s garantovaným přestupem v Mnichově z Brna do celého světa.

Obecně platí, že čím dříve letenku rezervujete, tím levnější bude, nelze to říct stoprocentně, občas se velmi výhodné ceny objeví i pár dní před odletem.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Kabinová zavazadla se přepravují vždy zdarma, nesmí překročit rozměry 55 x 40 x 23 cm a 12 kg. Kvůli menším letadlům se obvykle rozměry kontrolují, v případě, že vaše zavazadlo bude větší, budete ho muset zdarma odbavit. Kabelka nebo brašna na notebook se toleruje jako druhé zavazadlo.

Odbavené zavazadlo je rovněž vždy v ceně letenky, nesmí překročit váhu 20 kg.

Sportovní vybavení se přepravuje za poplatek 45 € za jeden let.

Přepravu zvířat BMI Regional neumožňují.


Odbavení

Klasické odbavení na letišti je vždy zdarma, obvykle začíná 90 minut a končí 30 minut před odletem.

Online check-in můžete provést od 48 do 4 hodin před odletem. Palubní vstupenku si buď vytisknete, nebo pošlete na mobilní telefon a na letišti už jen oskenujete čárový kód.


Služby během letu

Malé občerstvení dostanete zdarma na každém letu.


Logo BMI Regional

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače