Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Hawaiian Airlines

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Hawaiian Airlines

Největší aerolinka operující na Havajských ostrovech a osmá největší v USA má hlavní sídlo na letišti v Honolulu a jejich letadla na první pohled poznáme podle havajské slečny s květinou ve vlasech na směrovce.

Počet letadel Hawaiian airlines se stabilně pohybuje kolem 50 kusů.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Nejlevnější letenky rezervujte alespoň 1 měsíc před odletem přímo na webu společnosti www.hawaiianairlines.com nebo v obecných vyhledávačích. Hawaiian Airlines téměř jistě alespoň jednou využijete při návštěvě Havajských ostrovů, kde provozují velmi hustou a frekventovanou síť mezi jednotlivými ostrovy (mnohdy i několikrát za hodinu), mnoho přímých linek létá i do pevninských USA, Austrálie nebo Japonska.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Jedno příruční zavazadlo velikosti 56 x 35 x 23 cm a jeden malý osobní předmět (kabelka, notebook, aj.) je na všech linkách zdarma. Maximální hmotnost musí být do 11,5 kg.

Na trasách mezi ostrovy a z Havaje do USA není v ceně nejnižšího tarifu odbavené zavazadlo. Za jeden kus do 23 kg zaplatíte 30 $/let. U linek do Asie a Austrálie mají všichni pasažéři zavazadlo automaticky v ceně letenky.

Sportovní vybavení se přepravuje za poplatek 25–100 $ dle typu a délky letu.

Odbavení

Odbavení na letištní přepážce je vždy zdarma, obvykle začíná 2–3 hodiny a končí 40 minut před odletem, u meziostrovních letů 30 minut před letem.

Online check-in provedete nejdříve 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si vytisknete buď doma, nebo v kiosku na letišti.

Mobilní odbavení lze provést pouze po stáhnutí aplikace Hawaiian Airlines.

Služby během letu

Teplé jídlo se podává na všech trasách, s výjimkou meziostrovních, zdarma. Na krátkých linkách po Havaji dostanete zdarma jen malý snack.

V letadlech typu Airbus A330 můžete sledovat filmy, seriály nebo poslouchat hudbu na individuálních obrazovkách v každé sedačce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 8 měs
Navrhni úpravu