Hawaiian Airlines

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

HA (IATA)
HAL (ICAO)
Spojené státy americké
Od 30. 01. 1929

Největší aerolinka operující na Havajských ostrovech a osmá největší v USA má hlavní sídlo na letišti v Honolulu a jejich letadla na první pohled poznáme podle havajské slečny s květinou ve vlasech na směrovce.

Počet letadel Hawaiian airlines se stabilně pohybuje kolem 50 kusů.


Letenky

Nejlevnější letenky rezervujte alespoň 1 měsíc před odletem přímo na webu společnosti www.hawaiianairlines.com nebo v obecných vyhledávačích. Hawaiian Airlines téměř jistě alespoň jednou využijete při návštěvě Havajských ostrovů, kde provozují velmi hustou a frekventovanou síť mezi jednotlivými ostrovy (mnohdy i několikrát za hodinu), mnoho přímých linek létá i do pevninských USA, Austrálie nebo Japonska.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Jedno příruční zavazadlo velikosti 56 x 35 x 23 cm a jeden malý osobní předmět (kabelka, notebook, aj.) je na všech linkách zdarma. Maximální hmotnost musí být do 11,5 kg.

Na trasách mezi ostrovy a z Havaje do USA není v ceně nejnižšího tarifu odbavené zavazadlo. Za jeden kus do 23 kg zaplatíte 25 $/let. U linek do Asie a Austrálie mají všichni pasažéři zavazadlo automaticky v ceně letenky.

Sportovní vybavení se přepravuje za poplatek 25–100 $ dle typu a délky letu.


Odbavení

Odbavení na letištní přepážce je vždy zdarma, obvykle začíná 2–3 hodiny a končí 40 minut před odletem, u meziostrovních letů 30 minut před letem.

Online check-in provedete nejdříve 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si vytisknete buď doma, nebo v kiosku na letišti.

Mobilní odbavení lze provést pouze po stáhnutí aplikace Hawaiian Airlines.


Služby během letu

Teplé jídlo se podává na všech trasách, s výjimkou meziostrovních, zdarma. Na krátkých linkách po Havaji dostanete zdarma jen malý snack.

V letadlech typu Airbus A330 můžete sledovat filmy, seriály nebo poslouchat hudbu na individuálních obrazovkách v každé sedačce.


Logo Hawaiian Airlines

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače