Biograd na Moru

Ubytování v Biogradu

Kde se ubytovat v Biogradu

Biograd na Moru je největším typicky plážovým letoviskem v severní Dalmácii a tomu odpovídá i bohatá nabídka ubytování. Naprostou většinu nabídek tvoří soukromé apartmány, penziony a prázdninové domy, ale najdete zde i klasické hotely a menší resorty. Většina apartmánů či penzionů se nachází v širším centru města, odkud je to k pláži maximálně 10 minut pěšky. Přímo u pláže jsou levnější apartmány s cenami pod 1 500 Kč na noc pro dva zejména u pláže Bošana.

Všechny dostupné kapacity hledejte klasicky na těchto portálech:

Zpracovali jsme pro vás i naše tajné tipy na levné a dobře hodnocené apartmány.

Preferujete-li klasické hotely, v Biogradu je na poměry chorvatských letovisek relativně široký výběr hned ze 7 různých zařízení. Ceny jsou v průměru 2-3x vyšší než u apartmánů. Podívejte se na naše tipy, v případě bydlení v klasických hotelech však vyjdou levněji nabídky cestovních kanceláří, viz níže:

Ceny a kdy rezervovat

Ceny dvoulůžkových pokojů v apartmánech se pohybují v rozmezí 1 200 až 1 800 Kč na noc v hlavní sezoně a okolo 1 000 Kč v červnu nebo září, ještě méně ve zbytku roku, kdy je však většina apartmánů zavřená.

Běžné hotely mají znatelně vyšší ceny od 2 500 do 5 000 Kč za noc pro 2, většinou alespoň se snídaní ceně a s nespornou výhodou umístění přímo u pláží, často s lehátky a slunečníky zdarma, což na týden může ušetřit i 3 000 až 4 000 Kč.

Ubytování v Biogradu rezervujte co nejdříve, klidně několik měsíců před cestou. Většina nabídek umožňuje storno rezervace zdarma. Dříve populární ježdění "na blind" do Chorvatska je stále možné, nějaký soukromý pokoj (v chorvatštině "Sobe") vždy najdete, ovšem cena bude většinou neodpovídající kvalitě.

Zájezdy do Biogradu

Plánujete-li strávit v Biogradu dovolenou v pohodlí klasického hotelu, rozhodně doporučujeme zabrousit do vod zájezdů a cestovních kanceláří, které mívají v 3* a 4* hotelech výrazně levnější nabídky než při individuální rezervaci, často s polopenzí v ceně. 

Nevýhodou je, že nejlevnější nabídky jsou většinou pouze na 4 nebo 5 nocí, avšak ceny startují už na 7 000 Kč za osobu v nejlepších hotelech v Biogradu. Týdenní pobyty bez akčních nabídek pak vycházejí zhruba a částky kolem 12 000 Kč, což je často stále levnější než individuální rezervace. Na druhou stranu vždy dražší než bydlení v klasických soukromých apartmánech.

Pozor! Většina nejlevnějších nabídek neobsahuje dopravu do/z Chorvatska! Zájezdy autobusem nebo dokonce letecky už jsou výrazně dražší.

Chystáš se do Biogradu?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 21. 04. 2021
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel v Biogradu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.