Průvodce městem
Zábavné Miami
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování v Miami

Kde se ubytovat v Miami

Mezi nejatraktivnější čtvrti města patří:

South Beach

Když se řekne Miami, většina z vás si ihned vybaví nekonečné pláže South Beach, a tak není divu, že mnoho turistů hledá ubytování právě poblíž nejlepší miamské pláže v samém centru zdejšího nočního života a zábavy. Za velkou výhodu bydlení na South Beach považujeme blízkost pláže, restaurací, barů a obchodů.

Miami Beach

Dříve opomíjená Miami Beach (na sever od Lincoln Road) se dnes dostává do popředí, o čemž svědčí i množství světoznámých hotelových řetězců, které jsou na pláži zastoupeny.

Downtown Miami

Moderní centrum města je domovem těch nejlepších akcí, které se ve městě konají. Jako velkou výhodu vidíme linky Metromover a Miami Trolley, díky nimž se budete snadno, ale především zdarma přemisťovat po samém srdci města.

Little Havana

Asi nejznámější kubánsko-americká čtvrť v zemi vznikla v 60. letech 20. století s příchodem kubánských uprchlíků během Castrova režimu. Specifická architektura okouzlujících barevných budov má neuvěřitelnou atmosféru a stejně tak místní kavárničky a restaurace.

Brickell

Brickell v mnohém připomíná spíš Manhattan než Miami. Finanční centrum města a jedna z nejrychleji rostoucích čtvrtí Miami se poměrně rychle mění a mezi kancelářské věžáky se dostávají restaurace, hotely, bary a obchody.

Ceny

Hned u pláže se nachází neluxusnější hotely, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Pro ty z vás s napjatějším rozpočtem doporučujeme pronájem vlastního pokoje nebo celého apartmánu přes airbnb, který seženete kolem 1.500 Kč za noc. Ceny za postel v hostelu se pohybují kolem 1.000 Kč za noc.

Pokud plánujete zůstat v centru města, je třeba počítat s jednou takovým rozpočtem. Průměrná cena za ubytování se pohybuje kolem 2.500–4.000 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Hostel v Malé Havaně seženete od 1.000 Kč za noc, za dvoulůžkový pokoj budete muset připlatit dvakrát až třikrát tolik.

Doporučujeme zamluvit ubytování několik měsíců předem. Poptávka je v Miami obrovská a ceny rostou geometrickou řadou.

Vyhledej si svůj hotel v Miami. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Jedno z nejnavštěvovanějších měst světa nabízí nefalšovaný noční život v South Beach, kubánskou atmosféru v Calle Ocho, úžasné sportovní zážitky při sledování některého z místních sportovních týmů, venkovní festivaly a nekonečné možnosti nakupování. Nechte se svést moderní metropolí Miami a přidejte se k davům mířícím na Floridu.

Průvodce pro tebe napsal Adéla L.
Připrav se na
3 dny
Mnohem déle, pokud plánujete vyrazit i za hranice města
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Březen–červen
Chcete-li si užít Miami naplno, vyrazte právě v tuto dobu.
Více o počasí
Letenky od
12 500 Kč
Průměrná cena letenek z Prahy. Odlet z Německa nebo Vídně často levnější.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu