Kde se ubytovat na Oahu

Oahu je sice relativně velký ostrov, nicméně naprostá většina turistů se ubytovává v největším městě Honolulu, kde najdete nejvíce zajímavostí, nejvíce nabídek hotelů i bydlení v soukromí a také nejlepší dopravní možnosti. Preferujete-li však klidnější lokace, čtěte dál a dozvíte se, kde bude ideální místo právě pro vás.

Jako všude ve světě všechny dostupné kapacity na ostrově hledejte klasicky na těchto portálech:

Booking.com    Hotels.com

Honolulu

Město, pláže, památky, dopravní dostupnost

Hlavní město Havajských ostrovů nabídne zdaleka nejširší možnosti ubytování. Počet hotelů zde se nedá ani vzdáleně srovnávat s žádným jiným místem na Oahu. Je tedy jasné, že díky větší konkurenci máte právě v Honolulu šanci narazit na přijatelnější ceny, které však jen naprosto výjimečně klesnou pod 2 500 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji.

Nejlevnější ubytování v Honolulu

Tipy na konkrétní hotely a lokace hledejte v detailním průvodci po Honolulu - Kde se ubytovat.

Pupukea a North Shore

Pláže

Severní a severozápadní pobřeží je oblíbeným surfařským spotem pro zkušené surfaře, ale také ideálním místem pro plážovou dovolenou v klidném prostředí, pozorování želv či šnorchlování mimo hlavní turistické destinace. Hlavními destinacemi jsou města Pupukea a Kahuku, kde najdete hotely či guesthousy, nabídka je však poměrně omezená. Průměrné ceny se pohybují kolem 5 000 až 8 000 Kč za noc pro 2.

Nejlevnější ubytování v Pupukea    Nejlevnější ubytování v Kahuku

Kailua a Kaneohe

Pláže, příroda

Dvě největší městečka na východním pobřeží jsou ideálním místem pro klidné bydlení v blízkosti překrásných pláží, treků po horách i nabídek výletů lodí. Výběr hotelů či penzionů je zde však poměrně omezený s cenami od 5 000 Kč na noc ve 2lůžkovém pokoji.

Nejlevnější ubytování v Kailua    Nejlevnější ubytování v Kaneohe

Ceny ubytování na Oahu a kdy rezervovat

Hotely a ubytování na Oahu (o Havajských ostrovech obecně) patří cenově mezi nejdražší na světě. Při plánování dovolené je třeba počítat s výrazně vyššími náklady na ubytování než kolik zaplatíte za letenku. Průměrná cena klasického hotelu na Oahu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji.

Levnější nabídky v soukromých apartmánech nebo bytech lze najít v Honolulu, ovšem ani zde ceny neklesají pod 2 500 Kč za noc pro 2.

Ubytování na Oahu rezervujte s co největším předstihem pro nejlepší cenu. Dbejte však, aby bylo možné rezervaci zdarma zrušit. Často se totiž na rezervačních portálech objevují nová ubytování s blížícím se datem odjezdu, která můžou nabídnout lepší cenu.

Vyhledej si svůj hotel na Oahu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 měs
Navrhni úpravu