Diamnond Head

Ubytování na Oahu

Kde se ubytovat na Oahu

Oahu je sice relativně velký ostrov, nicméně naprostá většina turistů se ubytovává v největším městě Honolulu, kde najdete nejvíce zajímavostí, nejvíce nabídek hotelů i bydlení v soukromí a také nejlepší dopravní možnosti. Preferujete-li však klidnější lokace, čtěte dál a dozvíte se, kde bude ideální místo právě pro vás.

Jako všude ve světě všechny dostupné kapacity na ostrově hledejte klasicky na těchto portálech:

Booking.com    Hotels.com

Honolulu

Město, pláže, památky, dopravní dostupnost

Hlavní město Havajských ostrovů nabídne zdaleka nejširší možnosti ubytování. Počet hotelů zde se nedá ani vzdáleně srovnávat s žádným jiným místem na Oahu. Je tedy jasné, že díky větší konkurenci máte právě v Honolulu šanci narazit na přijatelnější ceny, které však jen naprosto výjimečně klesnou pod 2 500 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji.

Nejlevnější ubytování v Honolulu

Tipy na konkrétní hotely a lokace hledejte v detailním průvodci po Honolulu - Kde se ubytovat.

Pupukea a North Shore

Pláže

Severní a severozápadní pobřeží je oblíbeným surfařským spotem pro zkušené surfaře, ale také ideálním místem pro plážovou dovolenou v klidném prostředí, pozorování želv či šnorchlování mimo hlavní turistické destinace. Hlavními destinacemi jsou města Pupukea a Kahuku, kde najdete hotely či guesthousy, nabídka je však poměrně omezená. Průměrné ceny se pohybují kolem 5 000 až 8 000 Kč za noc pro 2.

Nejlevnější ubytování v Pupukea    Nejlevnější ubytování v Kahuku

Kailua a Kaneohe

Pláže, příroda

Dvě největší městečka na východním pobřeží jsou ideálním místem pro klidné bydlení v blízkosti překrásných pláží, treků po horách i nabídek výletů lodí. Výběr hotelů či penzionů je zde však poměrně omezený s cenami od 5 000 Kč na noc ve 2lůžkovém pokoji.

Nejlevnější ubytování v Kailua    Nejlevnější ubytování v Kaneohe

Ceny ubytování na Oahu a kdy rezervovat

Hotely a ubytování na Oahu (o Havajských ostrovech obecně) patří cenově mezi nejdražší na světě. Při plánování dovolené je třeba počítat s výrazně vyššími náklady na ubytování než kolik zaplatíte za letenku. Průměrná cena klasického hotelu na Oahu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji.

Levnější nabídky v soukromých apartmánech nebo bytech lze najít v Honolulu, ovšem ani zde ceny neklesají pod 2 500 Kč za noc pro 2.

Ubytování na Oahu rezervujte s co největším předstihem pro nejlepší cenu. Dbejte však, aby bylo možné rezervaci zdarma zrušit. Často se totiž na rezervačních portálech objevují nová ubytování s blížícím se datem odjezdu, která můžou nabídnout lepší cenu.

Chystáš se na Oahu?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel na Oahu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.