Koh Samui

Ubytování na Ko Samui

Kde se ubytovat na Ko Samui

Hotelů na Ko Samui je dostatek, od těch jednoduchých až po drahé luxusní vily. Ubytování si můžete rezervovat dopředu například přes booking.com, airbnb nebo hledat až na místě. V ceně pokoje je většinou i jednoduchá snídaně. Téměř pravidlem je společná sprcha se záchodem a častokrát slabý proud vody. Klimatizované pokoje jsou v nabídce většiny hotelů. Voda z kohoutku není pitná.

Nejnavštěvovanějšími oblastmi je okolí pláže Chaweng a Lamai na východním pobřeží ostrova a Mae Nam Beach a Bophut Beach na severu, kde není problém sehnat hotel jakékoli cenové kategorie. Hotely nabízí všechny služby, od pronájmu skútrů až po organizování výletů. Platby kartou jsou stále rozšířenější, ale většinou se účtuje poplatek za bezhotovostní platbu.

TIP: Na ostrově je velká nabídka ubytování prostřednictvím airbnb.com, kde můžete najít za dobré ceny i pronájem celého domu nebo vily.

Ceny

Ko Samui už není takový ráj levného nakupování a služeb jako kdysi, ale stále tu můžete najít pokoj pro dva za několik eur na noc. S vybavením a prostředím samozřejmě stoupá cena. Cena pokoje s klimatizací a snídaní se pohybuje kolem 15–30 eur za noc pro dvojici. Pokud vyhledáváte luxus, najdete na ostrově i luxusní vily s infinity bazény a full servisem. Cena za noc se může pohybovat i od 200 euro a více.

Chystáš se na Ko Samui?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel na Ko Samui. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.