Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud stále váháte nad dovolenou v zahraničí a vaše tělo i mysl už nutně potřebuje alespoň krátký odpočinek, vydejte se po Čechách do některého z penzionů na kraji civilizace. Jedním takovým je Vraní bouda v Krkonoších s nerušeným výhledem na samotnou Sněžku.

Třídenní pobyt na 2 noci s polopenzí vás tu vyjde na 1 180 Kč za osobu. K dispozici jsou též varianty na 3 nebo 5 nocí při totožné ceně za noc.

Penzion je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi či dovolenou se psem. V okolí najdete spoustu aktivit, třeba Stezku korunami stromů nebo samozřejmě samotný vrchol Sněžky...

Sdílej akci s přáteli

Akční nabídka

Travelking
Vraní bouda na 2 noci s polopenzí za 1 180 Kč

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Tak aby se tu diskuze trochu vyvážila, my jsme 3 noci objednali a moc se těšíme. Máme dvě hodně malé děti, se kterými letos na žádnou velkou dobrodružnou výpravu nechceme a zároveň nemáme čas prosedět večery u počítače a hledat něco cenově dostupného a přitom v nějaké přijatelné kvalitě služeb v tuzemsku, o které je letos velký zájem-rodiče mi jistě rozumí :) Přes Slevomat nekupujeme, párkrát jsme v minulosti zkusili a vždy byli zklamaní. Tahle nabídka nám sedla, recenze jsou dobré a cena podle nás moc fajn- když by se očesalo jídlo, tak cca 300 na os/noc? To už moc levněji nejde, ne? Koupila jsem v mhd z mobilu a termín objednala z čekárny u lékaře, všechno šlo hladce a my se těšíme byt na malý, ale stále zajímavý výlet!

Odpovědět
před 2 lety

Vždyť to vůbec není levné! A ještě ty příplatky za děti... Vyhoďte to, souhlasím s dalšími: ÚLET!

před 2 lety

S polopenzí vám to nepřijde levné? Vždyť ta cena je super! A hotel také musí něco málo vydělat na svůj provoz.. A myslíte, že děti by měli být zadarmo? To nesouhlasím. Vždyť platí minimum. Náklady za dítě také něco stojí - jídlo, povlečení, ručník, voda..

před 2 lety

Tady nejde o provoz či výdělek - 2600 korun + 600 korun dítě je opravdu "slevová" nabídka spíš k pláči. Koukni se na jiné slevové akce, na penziony v okolí. I vysokohorské boudy typu Sedmidolí mají bez slevy tytéž ceny... A tam mají plno pořád, což je taky měřítko, nemyslíš? Nevím, pár dalších blbostí tady na CL a ušijí si oprátku.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele Vladko
Vladko

Pro někoho je důležitá zrovna taková nabídka, pro někoho zase jiná. Kdo umí číst, to svoje si najde, informací je tu pro každého spousta, navíc zcela zdarma. Proto nechápu nářky nad reklamou, bez příjmů se dělat nedá.

Odpovědět
před 2 lety

Není to špatný. Zní to fajnove.

Odpovědět
před 2 lety

Ahoj, 15 min po zveřejnění koukám a tuhle cenu nikde nevidím, tak nevím, jestli špatně klikám....

před 2 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, proklikni odkaz a je tam :) Akorát oni mají cenu za 2, nikoliv za osobu.

Přidat odpověď
před 2 lety

Nechci být neomalený, ale Mumlavské vodopády jsou sakra z ruky, Harrachov :-)

před 2 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

... Vycházel jsem z jejich tipů :D Nějak mi nedošlo, že těch 22 kilometrů měří vzdušnou čarou a v reálu je to na 1,5 hodiny jízdy.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Krásný reklamní článek :D

před 2 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Celý web bys mohl nazvat reklamním tržištěm, kde nám však nikdo za inzerci neplatí předem a někteří vlastně vůbec :) Je to jen pokus, zda se tenhle obsah chytne a trochu nám pomůže finančně z té propasti.

před 2 lety

Prosím, nedělejte cestujlevně nepřehledným. Tento obsah patří na Slevomat...

Pakliže se zprávy tohoto typu více rozmohou, budou se ty důležité daleko hůř hledat...

před 2 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Chápu a přeji hodně štěstí, tenhle web mám rád a i přes pár úletů si myslím, že je zde mnoho užitečných informací a doufám, že tomu tak bude i nadále. I když si myslím, že vydat se cestou „slevomatových akcí“ není úplně správná cesta a trochu i popírá pravou podstatu tohoto webu.

I přes současný nepříznivý stav si myslím, že se dá najít dost lepších tipů k publikování, které by oslovily širší veřejnost, než nabídka jedné konkrétní chalupy.

Třeba upozornění na neomezenou Jízdenku na léto jsem tu neviděl snad ani jednou a to už má několikaletou tradici, přitom reklamy na RJ do Rijeky tu bylo tucet. To se s ČD nedá na nějaké propagaci dohodnout? Nebo spíše nechcete v rámci vztahu s RJ? A to se by se dalo zajímavých nabídek a nepříliš známých nabídek najít více, třeba ČD Tatry za 960/1060Kč na 3/7 dní zahrnující zpáteční jízdenku z Prahy a síťovou jízdenku na Tatranské a ozubnicové železnice. A ne, opravdu nemám s ČD žádný vztah, jen se mě cestování vlakem baví a zajímá.

před 2 lety
Jakub_Z

Reklamním článekem jsou zde všechny nabídky. Mně třeba přijde zbytečné sem furt cpát JV asii, je to pak pro mě příliš nepřehledné :) Jak to vyřešit?

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Hurá za zážitky!
Sicílie
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam to bude krásný!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam jsi ještě nebyl!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?