Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Již tradičně se na některá období v roce objevují speciální akce dopravců. Zatímco před dvěma dny jsme vás informovali o akci 1+1 u Leo Expressu, dnes přichází Regiojet s akčními jízdenkami do celé Evropy startující na 199 Kč bez podmínky cestování ve dvou. Užijte si single Valentýn.

Za 199 Kč se můžete vydat vlakem na Slovensko přes Tatry až do Košic. Za stejnou cenu pojedete autobusy do Budapešti, Vídně, Mnichova, Norimberku a Drážďan.

399 Kč si drží destinace ve Švýcarsku jako St. Gallen, Luzern, Lugano či Curych. Zbylé trasy zakončí akci s cenou 499 Kč za jednosměrnou jízdu.

Cesty lze plánovat do konce března a uvedené ceny jsou za jednosměrnou cestu, nejlevnější zpáteční jízdné bude tedy stát 398 Kč. Veškerý seznam tras najdete níže pod odkazem „Ukázky jízdenek“.

Sdílej akci s přáteli

Akční jízdenky

Karlův most v Praze
Praha
Česká republika
Košice
Slovensko
Slovensko
Jednosměrná 0 hod jízdy (bez přestupu)
Karlův most v Praze
Praha
Česká republika
Mnichov
Německo
Německo
Zpáteční 5 hod jízdy (bez přestupu)
Karlův most v Praze
Praha
Česká republika
St. Gallen
Švýcarsko
Švýcarsko
Zpáteční 0 hod jízdy (bez přestupu)

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Karel
Karel

Je to taková tradiční akce se spoustou omezení. Někdo si tam cestu najde, ale jinak to stojí za zlomenou tužku.

Stejně jako ta Leo akce - nefunguje na partnerské dopravce, takže na většinu delších cest smůlík.

Odpovědět
před 3 lety

Super je take trasa do Mnichova-letiste-zakoupite v akci do Mnichova-centrum, prestoze je letiste pred touto zastavkou, tak vam nedovoli vystoupit:-D

před 3 lety

Jak jako nedovolí? Prostě se zvednu a jdu, ne? :D

před 3 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11020 komentářů
  • Poslat zprávu

Pokud máš odbavené zavazadla, tak je to krapet složitější :)

před 3 lety
Avatar uživatele hugonovak
hugonovak

A ak na letisko nemá nikto v autobuse zakúpený lístok, tak na letisko ani neodbočí. :)

Přidat odpověď
před 3 lety

Zkousel jsem Praha Viden letiste pro 2 a cena je stejna , je potreba nejaky kod ci link ?

před 3 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11020 komentářů
  • Poslat zprávu

Na letiště se to vztahovat nebude.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak to je super akce. Vypadá to, že na trasu Brno-Vídeň se nevztahuje...

před 3 lety
Avatar uživatele
muf2muf

Ono se to nevztahuje na žádná jiná města, pouze Praha. Jako naprosto idiotské se mi jeví nacenění jízdenek do Mnichova. Z Prahy za 199,-, z Plzně za 499,-. Jednou se tý Prahy všichni dočista poserou.

před 3 lety

Z Plzne mi to Mnichov nabidlo za 199,-

před 3 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Ale vztahuje, třeba u některých brněnských spojů ten symbol akce je, akorát ta cena není stejná jako z Prahy. Doufal jsem, že se konečně svezu za dobrou cenu na vídeňské letiště, ale marně. :)

před 3 lety
Avatar uživatele
muf2muf

Sem se asi nechal trochu unést :-)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Jezero Moraine
ušetříš až 49%
Tam chceš!
Horké prameny
ušetříš až 42%
Tam chceš!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
Tam chceš!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
To bude jízda!
5295 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Centrum Košic
Slovensko

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko

Zavřít boční panel
Mnichov
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít boční panel
Altenrhein
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko