Austrálie

Letenky do Sydney

Na jaká letiště se létá?

Do Sydney se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Sydney Kingsford Smith.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Sydney?

Za letenky do Sydney v průměru zaplatíte mezi 22 000 a 27 000 Kč, přičemž běžné ceny jsou podobné ze všech letišť ve střední Evropě. Akční nabídky se však častěji objevují z Německa, výjimečně může vyjít výhodně i odlet z Londýna.

Průměrné ceny okolo Vánoc a Nového roku často přesahují i 35 000 Kč.

Kde koupit nejlevnější letenky do Sydney?

Kombinací letenek do Sydney existují stovky, srovnejte je na jedno kliknutí od nejlevnější nebo nejkratší v našem vyhledávači, kde následně letenky i koupíte. V rámci nejoblíbenějších aerolinek s nejrychlejším spojením můžete letenky kupovat i přímo na webech emirates.com nebo qatarairways.com, cena však bude vyšší.

Kdy jsou letenky do Sydney nejlevnější?

Letenky do Sydney kupujte alespoň 3-4 měsíce před odletem, pokud se objeví cena pod 18 000 Kč, vyplatí se nakupovat i s větším předstihem.

Neexistuje přitom žádné období roku, kdy by lety do Sydney pravidelně zlevňovaly. Naopak lze říct, že přes Vánoce a Nový rok jsou ceny vždy nejvyšší.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Sydney?

Přímé lety do Sydney neprovozuje žádná aerolinka. Z Prahy a okolí vede nejrychlejší spojení s jedním přestupem přes Dauhá s Qatar Airways nebo přes Dubaj s Emirates. Nejlevnější spojení nabízí většinou čínské aerolinky, cena je však kompenzována dlouhou dobou letu s delšími nebo vícenásobnými přestupy.

Jak dlouho se letí do Sydney?

Doby letu do Sydney záleží na počtu a délce přestupů. Nejkratší možná cesta vede přes Katar nebo Dubaj a trvá okolo 25 hodin. Nejlevnější nabídky přes Čínu často přesahují 45 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců