Iguazu Falls

Z Prahy během podzimu do Uruguaye nebo k vodopádům Iguazu. Letenky od 11 872 Kč

0 komentářů
2019-05-05T13:10:49+02:00

O akci

Zajímavou nabídku do velmi netradiční destinace si z Prahy připravily aerolinky KLM/Air France ve spolupráci s Aerolineas Argentinas. Během celého podzimu a začátku zimy, tedy v počínající hlavní sezoně, kdy na jižní polokouli začíná léto, doletíte do uruguayského hlavního města Montevideo za částku kolem 12.000 Kč, standardní ceny jiných společností přitom obvykle neklesají pod 18.000 Kč.

Uruguay se dlouhodobě řadí mezi nejbezpečnější a nejklidnější země Jižní Ameriky. Půjčte si auto a projeďte se po zvlněné krajině plné dobytka, který vzápětí povečeříte v některé restauraci při pobřeží Atlantského oceánu. Uruguayské steaky patří k těm nejvyhlášenějším na světě! 

Jen o cca 200 Kč více pak ve stejné akci zaplatíte za letenky k vodopádům Iguazu na pomezí Brazílie, Paraguaye a Argentiny, které lze kombinovat i s odletem z paraguayského hlavního města Asuncion.

Jedinou nevýhodou je absence odbaveného zavazadla v ceně letenky. Vzhledem k příjemnému počasí by ale neměl být problém se sbalit do dvou příručních zavazadel. Pokud se bez odbaveného neobejdete, kupujte přímo přes web KLM dražší tarif obsahující zavazadlo, připlatíte si cca 2.000 Kč.

PRG/Praha
MVD/Montevideo
Zpáteční letenky
23 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
IGU/Foz do Iguacu
Zpáteční letenky
25 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
IGU/Foz do Iguacu ASU/Asunción
PRG/Praha
Open-jaw letenky
23 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Montevideo, letiště Foz do Iguacu, letiště Asunción.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-03T08:39:43+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce