Iguazu

Paraguay, Uruguay i vodopády Iguazu z Prahy. Letenky od 11 780 Kč

6 komentářů
2020-01-09T19:26:02+01:00

O akci

Po čase přichází zajímavá akce z dílny společnosti KLM do exotických končin Jižní Ameriky. Vypravíte se k ikonickým vodopádům Iguazu na pomezí Brazílie, Argentiny a Paraguaye, zároveň si můžete zaletět i samostatně do paraguayského hlavního města Asuncionu či uruguayského Montevidea. Města mezi sebou navíc můžete kombinovat, což dává smysl především při kombinaci příletu do Asuncionu a odletu z brazilského Foz do Iguacu. 

Nevýhodou letenek je absence odbaveného zavazadla, nicméně vzhledem k přívětivým teplotám kolem 25 °C nebudete potřebovat příliš objemného oblečení a zabalíte se tak snadno do dvou příručních zavazadel.

Nenechte se dlouho přemlouvat a vydejte se k jednomu z přírodních divů světa, vodopádům Iguazu, nebo prozkoumejte dvě nejméně turistické země Jižní Ameriky, jejich krásně zvlněnou krajinu, výborné steaky i národní parky... Letenky zakoupíte přehledněji v našem vyhledávači (viz níže), případně o pár korun levněji, avšak poněkud nepřehledně, přímo na webu KLM. V případě, že budete cestovat i s odbaveným zavazadlem, letenky se snažte koupit rovnou přes web KLM výběrem o 2 080 Kč dražšího tarifu "Standard".

Kde koupit

PRG/Praha
IGU/Foz do Iguacu
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
ASU/Asunción
Zpáteční letenky
21 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
ASU/Asunción IGU/Foz do Iguacu
PRG/Praha
Open-jaw letenky
2 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
MVD/Montevideo
Zpáteční letenky
21 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Foz do Iguacu, letiště Asunción, letiště Montevideo.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-01-08T20:33:29+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jakub Langer
před 4 lety

Zatím vůbec nemám zkušenost s KLM, každopádně mi tyto destinace připomněly loňskou využitou akci s LATAMem: Paris - São Paulo - Asunción a zpět za nějakých 8900 Kč. Při hledání termínů jsem to dal přes Sampu, Ezeizu, Limu do Asunciónu a po pár dnech opět do Limy, kde už byl jiný plán než se hned vracet do Evropy. V Paraguayi vypíchnu jezuitské misie, vodopád Salto del Monday a mírně koloniální Villarica.

Avatar uživatele
Jajda
před 4 lety

S KLM jsem letěl, Praha- Amsterdam- Lisbon a zpět a byli naprosto v pohodě.

Avatar uživatele
Kateřina Meyer
před 4 lety

KLM Denpasar vloni a úplně úžasní!

můžu jen doporučit. :)

Avatar uživatele
Jajda
před 4 lety

Super, hlavně se ale vyhnout letům, který začíná letem s ČSA, nechtěl bych hned řešit to, že mi uletí díky častým zpožděním této parodie na leteckou společnost návazný let.

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před 4 lety

A KLM ti oproti ČSA ještě dají svačinu.

Avatar uživatele
Jajda
před 4 lety

Řeším zpoždění, ne svačinu.

Další akce