Jižní Afrika

Byznys třída: zpáteční letenky z Bruselu do Kapského města - 14.794 Kč.

39 komentářů
2016-01-06T11:24:58+01:00

O akci

Chybně nahrané ceny do rezervačních systémů vám umožňují zakoupit zpáteční letenky v byznys třídě do Kapského města pouze za 14.794 Kč! Za tuto cenu se do Jihoafrické republiky standardně nepodíváte z Prahy ani v ekonomické třídě. Uvažujete-li nad cestou, s rezervací neváhejte - tarif bude brzy opraven!

Standardní cena letenek činí 60.000 Kč.

  • Brusel - Kapské město za 14.794 Kč (byznys třída) rezervuj >>
  • Před platbou si ověřte, že skutečně bookujete byznys - náhled níže
  • Tarif je bez omezení po celý rok
V čem se liší byznys od ekonomické třídy? Získáváte dostatečný prostor na nohy včetně polohovacích sedadel, vstupy do VIP salónků na letištích, bonusové míle do věrnostních programů (Star Alliance) a skvělé jídlo po dobu letu. Do cílové destinace doletíte svěží a odpočatí! Fotografie z byznys třídy v Boeingu 787 společnosti Ethiopian.

TIP: Některé kombinace umožňují podniknout celodenní stop v Addis Abebě. Budete potřebovat pro vstup transitní vízum za 18 liber, které získáte na letišti a očkování proti žluté zimnici společně s mezinárodním očkovacím průkazem (+ 990 Kč).

Jak chybná cena vznikla? Při nahrávání cen se zaměstnanec ukliknul a místo tarifu za 1.110 eur nahrál pouze 111 eur. Oprava na sebe nenechá příliš dlouho čekat.

Před cestou

Ubytování v Kapském městě za patnáct stovek na noc

Pokud si budete chtít dopřát alespoň trochu evropského standardu na přespání, počítejte s částkou okolo 1.500 Kč za pokoj a noc. Nejlevnější nabídky sice startují na 900 Kč, jedná se však o pokoje v hostelech se společnou koupelnou. Vybírat hotely i hostely můžete zde - ubytování Kapské město.

 Jak do Bruselu?

Do Bruselu se snadno dopravíte letecky i autobusy Student Agency. Zpáteční jízdenky stojí 1.690 Kč s nočními přejezdy a zavazadly v ceně.

Letecky počítejte přibližně s dvojnásobnou cenou za předpokladu, že poletíte i se zavazadly k odbavení. Nabízí se možnost využití služeb Ryanairu, který však nelétá na hlavní letiště a proto není úplně ideální. Zakupte raději letenky přes brusselsairlines.com.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-01-06T11:24:58+01:00

39 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce