Milford Sound

Cesta kolem světa na jedné letence přes USA, Cookovy ostrovy, Nový Zéland a Čínu. Letenky od 30 723 Kč

1 komentář
2019-12-06T12:52:00+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V pondělí jsme vás inspirovali cestou kolem světa přes jihovýchodní Asii a New York za necelých 22 tisíc Kč, dnes si představíme nabídku zahrnující i světadíl nejvzdálenější – Oceánii. Základem přitom bude jedna jediná letenka za 30 723 Kč, na kterou napasujeme 5 letů společností Austrian Airlines a Air New Zealand. Velkým benefitem je fakt, že všechny lety mezi jednotlivými místy jsou přímé bez nutnosti přestupování a všechny také obsahují odbavené zavazadlo do 23 kg.

Nejprve se vydáme na západní pobřeží USA do kalifornského Los Angeles, odkud přeletíme na rajské Cookovy ostrovy s bílými plážemi a tropickými teplotami. Budeme pokračovat dál na jihovýchod až doletíme do novozélandského Aucklandu. Odtud už se vydáme zpět do Vídně druhou stranou se zastávkou v Šanghaji. V jednotlivých destinacích si můžete nastavit prakticky libovolně dlouhý pobyt s výjimkou Šanghaje, kde pro bezvízový pobyt nesmíte překročit dobu 144 hodin.

Pro názornost vybíráme příkladový itinerář:

  • 28.4.2020: Vídeň – Los Angeles (nejlevnější odlety dostupné vždy v úterý), 
  • 2.5.2020: Los Angeles – Rarotonga/Cookovy ostrovy (přímé lety létají pouze v sobotu)
  • 8.5.2020: Rarotonga – Auckland, Christchurch nebo Wellington
  • 17.5.2020: Auckland, Christchurch nebo Wellington – Šanghaj
  • 21.5.2020: Šanghaj – Vídeň

Pokud při přeletu z Cookových ostrovů na Nový Zéland zvolíte jiné město než ze kterého budete odlétat do Šanghaje, vnitrostátní přelet musíte dokoupit samostatně. Nejlevnější letenky se zavazadlem u Air New Zealand nebo Jetstar začínají na 900 Kč.

Na závěr pro jistotou upozorňujeme, že celkové náklady na cestu budou vzhledem k cenové hladině v uvedených destinacích vysoké. Zvolíte-li cestu zhruba na měsíc, půjčíte-li si na Novém Zélandě auto a budete spát v průměrně drahých hotelích či penzionech, počítejte se zhruba 50–60 tisíci korunami na osobu při cestě ve dvou. Ještě před nákupem letenky doporučujeme prozkoumat dodatečné informace k cestě. Bude se hodit:

VIE/Vídeň
AKL/Auckland
Zpáteční letenky
25 hodin letu (přímý let)
VIE/Vídeň
WLG/Wellington
Zpáteční letenky
25 hodin letu (přímý let)
VIE/Vídeň
CHC/Christchurch
Zpáteční letenky
25 hodin letu (přímý let)
  • Hledej v období Od 28.4. do konce června
  • Čeká tě přestup na letišti Mezi destinacemi vždy přímé lety, při cestě na jiné novozélandské letiště přestup v Auckland
  • Poletíš s aeroliniemi Austrian Airlines a Air New Zealand
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Auckland, letiště Wellington, letiště Christchurch.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-12-06T12:29:38+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce