Chile: letenky do Santiago de Chile - 14.740 Kč.

Jak akci využít?

Zkušenější cestovatelé plánující cestu do Jižní Ameriky mohou využít aktuálního tarifu dopravce Delta airlines. Konkrétně pak do země ležící na západní části kontinentu lemující pohoří And a pobřeží Tichého oceánu - Chile.

Zpáteční letenky z německého Frankfurtu do Santiaga de Chile zakoupíte za 14.740 Kč. Po cestě vás čekají dva delší přestupu v USA.

K cestě budete potřebovat vstupní povolení do USA - ESTA. To stojí 14$ a jeho platnost je 2 roky, vyřídíte jej online během několika minut.

Příklad cesty: 20.1.-6.2., 9.-23.3., 7.-27.4.

Vízum do Chile nebudete potřebovat. Zrušení vízové povinnosti proběhlo v roce 1996 a povoluje turistům cesty až do délky 90 dní.

Na letiště do Frankfurtu se dostaneme například autobusy společnosti Student Agency. Zpáteční jízdenka stojí v předprodeji 2.400 Kč. Chcete-li se na letiště dopravit automobilem, parkování v Německu na letištích můžete najít například zde.

Ubytování v Chile - levné

Jihoamerické státy patří k těm levnějším zemím, které však stále mají co nabídnout. Pokud přijde otázka financí a ubytování, počítejte s náklady v řádech pouze stokorun. Ubytování v Santiagu.

Sdílej akci s přáteli

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele palickajakub
palickajakub

Ideálně pak 7.3. do NYC a pak 10.3. pokračovat z NYC-ATL-Santiago.

před 5 lety
David Eiselt

Tak bohužel, přesně tenhle termín jsem zkoušel a ačkoliv se na ITA tváří, že existuje, potom ho už nedokáži dohledat aby se dal koupit.. Delta je jedna z těch bídníků co zanechávají dlouho neplatné tarify v systému :/

před 5 lety
Avatar uživatele palickajakub
palickajakub

Ok každopádně díky moc, zkusím nějak pohledat i jakýkoliv jiný termín :)

před 5 lety
David Eiselt

http://matrix.itasoftware.com/ v záložce Multi-city ;) cena 630€ se zobrazí, pak už jí ale nejde rezervovat :/

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele palickajakub
palickajakub

Dobré ránko:) chtěl jsem se zeptat, zda je možné cestu např na 1 nebo 2 dny přerušit v New Yorku, popřípadě v Atlantě a pak pokračovat do Chile Díky moc a přeji pěkný den. Na Chile již čekám dlouho....super

před 5 lety
David Eiselt

Dobré ráno Jakube, ;) ano v podmínkách je 1 možný stop v ATL/NYC/DIT a ještě dalších městech - horší bude jej ale dohledat :/ u Delty to bylo vždy dost komplikované, kord v této ceně. Jaký termín?

před 5 lety
Avatar uživatele palickajakub
palickajakub

Na termínu nám ani nezáleží (klidně leden,únor,březen), jsme poměrně flexibilní (2 cestující). Ideálně stov v NYC na 2 dny :)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
To bude jízda!
ušetříš až 45%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 53%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 40%
To budou fotky!
3805 starších akcí