Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po loňském úspěchu se železniční dopravce Regiojet chystá vyslat i letos své vlaky k Jaderskému moři. Samotné jízdenky prozatím nejsou v prodeji, ale je možné zakoupit cestu k moři do letoviska Poreč jako zájezd.

V balíčku za 2 990 Kč jsou zahrnuty zpáteční jízdenky nočním vlakem, autobusový transfer z nádraží na hotel a ubytování v hotelu Delfin Plava Laguna na 2 noci včetně polopenze. Je možné zvolit i variantu za 3 590 Kč s plnou penzí.

Jakmile se dostanou do prodeje samostatné jízdenky, budou stát stejně jako loni 590 Kč v jednom směru.

U těchto nejkratších a nejlevnějších termínů máte díky ideálním časům jízdy zaručené 3 celé dny u moře. V nabídce ale najdete případně i delší termíny.

Nabídku dovolené v Chorvatsku vlakem najdete na serveru dovolena.cz. Aktuálně jsou k dispozici jen vybrané termíny v průběhu června a srpna.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Zlatni Rat
Na 3 dny k moři do Chorvatska s polopenzí
Chorvatsko
Vlakem 2 hvězdičky Polopenze

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Lapad
ušetříš až 66%
To musíš vidět!
Mauritius pláže
ušetříš až 26%
To musíš vidět!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
To budou fotky!
Almadraba
ušetříš až 49%
Všude dobře, co doma!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
5456 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Zlatni Rat
Chorvatsko

Země Čechům zaslíbená

Chorvatsko, oficiálním názvem Chorvatská republika, je evropský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní Evropy na východním pobřeží Jadranského moře. Jedná se o jeden z nástupnických států bývalé Jugoslávie a jeho sousedy jsou na severu Slovinsko, na východě Maďarsko a Srbsko, na jihovýchodě Bosna a Hercegovina a na jihu Černá Hora. V Chorvatsku žije asi 4,3 milionů obyvatel.

Chorvatsko zažilo koncem 90. let turistický boom a od té doby je trvale nejoblíbenější turistickou destinací pro české turisty, ročně jich sem míří až 800 tisíc. Navzdory tomu, že v letní sezoně většina turisticky atraktivních míst praská ve švech, je zde stále řada míst s autentickou kulturou, která stojí za to objevit. Chorvatské pobřeží Jadranského moře je téměř 2.000 km dlouhé, a tak si zde každý přijde na své.

Chorvatsko nenabízí ale jen moře a koupání. Chorvatská města jsou plná starobylých památek z římských dob i z časů benátské nadvlády.

Za zmínku stojí také velké přírodní bohatství – více než 1.200 ostrovů a útesů, 8 národních parků a 11 chráněných krajinných území. Mezi nejznámější přírodní památky patří bezpochyby NP Plitvická jezera, kde se kde se natáčel slavný seriál Vinnetou. V neposlední řadě nabízí Chorvatsko vyhlášenou gastronomii, která sází na místní kvalitní suroviny z moře i z pevniny.

Chorvatsko je zkrátka ideální dovolenkovou destinací, která láká svou snadnou dostupností, nesmírným přírodním i kulturním bohatstvím, relativně rozumnými cenami a uvolněnou atmosférou.

Průvodce pro Chorvatsko