Wizz Air - Airbus A320

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko. Letenky od 665 Kč

9 komentářů
2017-11-24T08:02:05+01:00

O akci

Po delší době se u Wizzů zrodila nová 20% slevová akce. Tentokrát je sice smysluplných slev méně než obvykle a mnohdy ani nedosahují skutečně přesně 20% oproti běžnému stavu, nicméně u několika destinací přeci jen pořídíme letenky za opravdu dobrou cenu, vybíráme ty nejzajímavější a nejdostupnější, ať už pro Pražáky či Slezany. Máte-li však namířeno do některého z měst, kam Wizz Air létá a nejste časově tak flexibilní, s největší pravděpodobností dnešním nákupem pár korun či centů ušetříte.

Milovníky příjemného počasí, historie a krásné přírody bez davů turistů jistě potěší levné letenky z Prahy do Neapole, kde za příjemných teplot navštívíte Pompeje, Vesuv či termální lázně na ostrově Ischia. Naopak nadšenci do severských krajů skočí po letenkách z Prahy na Island a budou doufat v příznivé podmínky pro pozorování polární záře. 

Ty, kteří mají blízko do Katovic či Wroclawi zase potěší letenky do marockého Agadiru, který nás přivítá denními teplotami okolo 20 stupňů a možností výletů do pouště či jiných měst (Marrákéš, Casablanca, ...).

Otrlé povahy s pořádným kožichem v šatníku nechť vyrazí za bezkonkurenční cenu 1.268 Kč za zpáteční letenku z Budapešti do kazašského hlavního města Astana. Průměrné lednové a únorové teploty dosahují -14 stupňů. A většinou tu fouká velmi čerstvý vítr!

PRG/Praha
NAP/Neapol
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
1 592 Kč
KTW/Katovice
AGA/Agadir
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
1 100 Kč
WRO/Vratislav
AGA/Agadir
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
1 435 Kč
BUD/Budapešť
AGA/Agadir
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 830 Kč
  • Hledej v období Nejčastěji během ledna až února.
  • Poletíš s aeroliniemi Přečtěte si naše info o společnosti Wizz Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm a váze 10 kg.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Neapol, letiště Keflavík–Reykjavík, letiště Katovice, letiště Agadir, letiště Wroclaw, letiště Budapešť.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-11-24T01:58:07+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce