Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko. Letenky od 665 Kč

Zpáteční
Před 24 dny

Jak akci využít?

Po delší době se u Wizzů zrodila nová 20% slevová akce. Tentokrát je sice smysluplných slev méně než obvykle a mnohdy ani nedosahují skutečně přesně 20% oproti běžnému stavu, nicméně u několika destinací přeci jen pořídíme letenky za opravdu dobrou cenu, vybíráme ty nejzajímavější a nejdostupnější, ať už pro Pražáky či Slezany. Máte-li však namířeno do některého z měst, kam Wizz Air létá a nejste časově tak flexibilní, s největší pravděpodobností dnešním nákupem pár korun či centů ušetříte.

Milovníky příjemného počasí, historie a krásné přírody bez davů turistů jistě potěší levné letenky z Prahy do Neapole, kde za příjemných teplot navštívíte Pompeje, Vesuv či termální lázně na ostrově Ischia. Naopak nadšenci do severských krajů skočí po letenkách z Prahy na Island a budou doufat v příznivé podmínky pro pozorování polární záře.

Ty, kteří mají blízko do Katovic či Wroclawi zase potěší letenky do marockého Agadiru, který nás přivítá denními teplotami okolo 20 stupňů a možností výletů do pouště či jiných měst (Marrákéš, Casablanca, ...).

Otrlé povahy s pořádným kožichem v šatníku nechť vyrazí za bezkonkurenční cenu 1.268 Kč za zpáteční letenku z Budapešti do kazašského hlavního města Astana. Průměrné lednové a únorové teploty dosahují -14 stupňů. A většinou tu fouká velmi čerstvý vítr!

Letenky

Běžná cena: 830 Kč
 • Praha - Neapol
Kam Neapol Neapol
 • Zpáteční letenka
 • Na Leden - únor
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 665 Kč 

Vyhledej letenky od 665 Kč

wizzair.com

 • Praha - Reykjavík
Kam Reykjavík Keflavík
 • Zpáteční letenka
 • Na Leden - únor
 • 0 přestupů
 • 4 hodiny letu

Cena od 1 592 Kč 

Vyhledej letenky od 1 592 Kč

wizzair.com

 • Katovice - Agadir
Odkud Katovice Katovice
 • Zpáteční letenka
 • Na Leden - únor
 • 0 přestupů
 • 5 hodin letu

Cena od 1 100 Kč 

Vyhledej letenky od 1 100 Kč

wizzair.com

 • Vratislav - Agadir
 • Zpáteční letenka
 • Na Leden - únor
 • 0 přestupů
 • 5 hodin letu

Cena od 1 435 Kč 

Vyhledej letenky od 1 435 Kč

wizzair.com

 • Budapešť - Agadir
 • Zpáteční letenka
 • Na Prosinec
 • 0 přestupů
 • 5 hodin letu

Cena od 915 Kč 

Vyhledej letenky od 915 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 24. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 830 Kč. Ušetříš přibližně 20 %.

Platnost

Platí jen dnes, 24.11., nejlevnější místa budou vyprodána během desítek minut.

Termíny

Nejčastěji během ledna až února.

Dopravce

Přečtěte si naše info o společnosti Wizz Air.

Zavazadla

V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm a váze 10 kg.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

To Brno je Vtipe vylez . Několik článku, jak má nového majitele a jak chce Brno obnovit pro několik letu a jak to dopadlo ? Zrušil se wizzair a co zůstalo ? Ryanair do Londýna . Kdoví jak dlouho vydrží :D ... vždy plna letadla i do Alicante kdysi v minulosti a vše ruší ?... K čemu letiště v Brně? Těch par letu muže odlitat z pole. Z Brna je fakt vesnice . Vždyť z Ostravy toho víc lidi i z Pardubic :D ..

Avatar uživatele

Jaktoze, pidi vesnice po Evropě mají několik desítek letu (Ryanair, wizzair) a Brno, taky “vesnice” má pouze jeden ? Pochopil bych Prahu, ze tam je více dopravců, ale z Brna lítají jen důchodci s cestovkou a co víc ? Nic ...

Avatar uživatele j.kejvalova

Letiště v brně to vůbec nevědělo, zjistili to až po mém dotazu

Avatar uživatele j.kejvalova

...hlavně pro nás co je máme koupené v návaznosti k jiným letům :-(

Zrušením letu se dopravce nevyhne vás dopravit do cílové destinace. Po kauze s Ryanairem vznikl příjemný precedens, kdy vám aerolinka musí zajistit jiný spoj. Zde připadá v úvahu let s Ryanairem z Brna.

Případně přehození na Prahu s Wizzem.

Avatar uživatele j.kejvalova

Můžu se prosím zeptat, Ryanair by byl problém, vzhledem k jinému letišti. Z Nimes dcera doleti na Luton. Když budu chtít od Wizzair změnu za let do Prahy, musím doplácet rozdíl? Bohužel ceny letenek za posledních pár dní hrozně narostly.

Určitě ne, je to jejich povinnost.

Avatar uživatele j.kejvalova

Dobrý den, jen takový zajímavý detail. Wizzair od ledna ruší lety Brno Londýn, bohužel to ještě ani nikde nezveřejnil a nevědělo to ani letiště v Brně.

Dobrý den, vida, vážně dál letenky neprodávají, to je pro Brno nepříjemná zpráva...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Jedem!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Hurá za zážitky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Neapol

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Neapol

Zavřít
Ikona pinu
Island Přílet na letiště Keflavík

Země ohně, ledu a elfů

Island je poměrně izolovaný ostrov nacházející se mezi Severním ledovým oceánem a Atlantikem. Leží těsně pod polárním kruhem a jeho nejbližším sousedem je Grónsko, které se nachází přibližně 1.500 km západně, a dále Faerské ostrovy ležící jihovýchodně od Islandu.

Island je země nesmírných kontrastů, což znamená, že na své si tu přijde každý. Ať už nadšeně skáčete po horách, nebo raději skočíte do přírodního bazénu vyhřívaného geotermální vodou, Island vám nabídne obojí a ještě mnohem více.

Předtím, než na Islandu přistanete, si při pozorování ostrova z letadla budete myslet, že se právě chystáte přistát na jiné planetě. Sopky, ledovce, gejzíry, geotermální prameny a doutnající země vás ohromí. Není vůbec divu, že se Island stává populární destinací pro celou škálu cestovatelů.

Průvodce pro Island
Průvodce pro letiště Keflavík

Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Katovice , Vratislav Copernicus

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice
Průvodce pro letiště Vratislav Copernicus

Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt