Thajsko

Emirates z Prahy: Indonésie (+ Bali), Malajsie a Thajsko - 9.240 Kč.

591 komentářů
2014-05-30T16:13:17+02:00

O akci

Emirates nenabízí pouze levné letenky na Srí Lanku (11.662 Kč), ale taktéž super levné lety do jihovýchodní Asie. Navštívit nejžádanější destinace Thajska, Malajsie, Singapuru a Hongkongu společně s neméně známou indonéskou Sumatrou můžete díky chybnému tarifu po celý rok 2014.

Jedná se o lety nakombinované s návratem z města Bandar Lampung na jihu Sumatry, vzdálené pouze 4 hod. jízdy od Jakarty. (Nastoupit musíme v Bandaru - pokud let Bandar-Jakarta vynecháme, propadne celý zbytek letenky.)

Akce již byla ukončena

! S nákupem přípojů atd. zatím nespěchejte, alespoň do doby, než vám strhnou skutečně peníze z účtu.

Rezervace pouze skrz rakouský portál ebookers.at, případně expedia.de.

Kombinace s Bandar Lampung (nedaleko Jakarty):

 • Praha - Bangkok / Bandar Lampung - Praha za 9.240 Kč rezervuj >> (336 - 350€)
 • Praha - Hongkong / Bandar Lampung - Praha za 9.455 Kč rezervuj >> (345€)
 • Praha - Singapur / Bandar Lampung - Praha za 9.700 Kč rezervuj >> (353€)
 • Praha - Kuala Lumpur / Bandar Lampung - Praha za 10.390 Kč rezervuj >>  (380€)
 • Praha - Jakarta / Bandar Lampung - Praha za 10.390 Kč rezervuj >>
 • Praha - Bandar Lampung - Praha za 11.990 Kč rezervuj >> (430€)
Návrat lze změnit za pár EUR rozdílu i z jiných letišť obsluhovaných aerolinkami Garuda (Lombok, Yogakarta, Padang...)

Kombinace s Denpasarem (Bali):

 • Praha - Singapur / Denpasar - Praha za 11.100 Kč rezervuj >> (404€)
 • Praha - Bangkok / Denpasar - Praha za 11.600 Kč rezervuj >> (422€)
 • Praha - Jakarta / Denpasar - Praha za 11.820 Kč rezervuj >> (430€)
 • Praha - Kuala Lumpur / Denpasar - Praha za 11.820 Kč rezervuj >> (430€)
 • Praha - Denapasar - Praha za 14.500 Kč rezervuj >> (524€)
Zpáteční letenka do Bangkoku (Thajsko): Nezapomeňte na cestovní pojištění - pro Asii od 17 Kč / den nižší limity nebo tarif Excelent od AXA za 47 Kč / den (neomezený limit + pojištění zavazadel aj.).
 • Odlety v období: 18.08. - 10.12.2014
 • Maximální délka pobytu 3 měsíce
 • Lze navolit i stop-over v Dubaji za + 25€
 • Poplatek za platbu kartou +15€ nezávisle na počtu osob
Letenky z Bangkoku či Kuala Lumpur do Jakarty zakoupíte doslova za pár stovek s AirAsia.com. Z Denapsaru do Jakarty létá denně více než 2 desítky spojů za ceny okolo 800 Kč. Z Jakarty do Bandar Lampungu se věnuje odstavec na konci příspěvku.

Tip č.1: místo jízdy autobusem nejen z Jakarty do Bandar Lampung můžete letět (40 minut) s Lion Air za 700 Kč (Lion air nebere vaši kartu? Kupujte přes en.tiket.com).

Tip č.2: letenky z Jakarty na Bali stojí přes AirAsia 39€ (vyplatí se finančně tato kombinace než varianta s letem přímo do Denpasaru)

Tip č.3: Přestup v Dubaji déle jak 4 hodiny? Vyzvedněte si voucher na jídlo.

Tip č.4: po rozkliknutí +Flugdetails (v prvním kroku u letu) vidíte typy letadel. Můžete a i narazíte na lety s A380! Doporučuji ;)

Vystavený E-ticket = 99,9% šance úspěchu

Kontrolu (+ výběr sedadel, preferenci jídla a zadání FFP čísla) své rezervace provedete na emirates.com/cs. Vystavení e-ticketu trvá zhruba 5-10 minut (v ojedinělých případech i pár hodin).

My letíme na trase Praha - Singapur a Bandar Lumpung - Dubaj (stop-over) - Praha za 370€. Termín: 06.-23.-26.10.2014 - posily do týmu vítány. ;)

Jízda z Jakarty do Bandar Lampungu

Letadlem - letecký přelet mezi letišti vychází na 700 Kč u LionAir + Rp40.000 za odletovou taxu.

Linkový autobus - odjíždí z autobusového nádraží Gambir. Společnost DAMRI jezdila tuto trasu v roce '09 za Rp100.000 (180 Kč) a doba jízdy by měla být mezi 5 až 7 hodinami.

Kombinace spojů - poslední dobrodružnější variantou je jízda do přístavu v Meraku (odkudkoliv z Jakarty za Rp20.000). V Meraku zakoupíte lístek na loď do Bakauheni Port za Rp15.000 - ignorujte nahaněče a kupujte lístek v přístavu. Z přístavu Bakauheni pokračujte busem na nádraží Rajabasa odkud již finální spoj do Bandar Lampungu. Na všech nádražích dbejte zvýšené pozornosti o svá zavazadla / batohy!

Cestování po jihovýchodní Asii

Výhodou cestování po jihovýchodní Asie je fakt, že náklady na běžný život (jídlo, pití, hotel, skútrse nemusí přehoupnout přes 500 Kč.

Pokud se rozhodnete dát přednost online rezervaci před cestou na blind, určitě vám poslouží jeden z následujících portálů: Booking.com | Hotelscombined.com | Hostelworld.com | Agoda.com.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]Indonésie[/zeme][zeme]Thajsko[/zeme][zeme]Malajsie[/zeme][mezikrok][prg][ind][tha][mys][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-05-30T17:13:17+02:00

591 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele gapetini
gapetini
před 8 lety

Zaujimavé je, že doteraz nikoho (okrem nás) nenapadlo ponechať batožinu v Jakarte a cestovať do Bandar Lampungu a späť na lahko. Konkrétne terminál 2 má úschovňu batožín otvorenú 24 hodín. Garuda prilieta na terminál dva a do Dubaja sa tiež odlieta z dvojky. Tak načo vláčiť všetko hore dole :-)

Avatar uživatele pnutter
pnutter
před 8 lety

Chlapci, hlavne vás doteraz nenapadlo do Bandar Lampungu vobec neletieť. Stačí nájsť prvé zastúpenie Garuda Indonesia a zmeniť si let Bandar Lampung do Jakarty na datum po prílete do Prahy. Je to zadarmo a hlavne"levně". Práve som sa vrátil z Jakarty do Prahy a let Bandar Lampung do Jakarty mám zajtra.

Avatar uživatele gapetini
gapetini
před 8 lety

Neuveríš ale napadlo. Zádrhel bol v tom že na Sumatru sme sa chceli dostať. A ak ešte bude možnosť tak sa Bandar Lampungu vrátime a na oveľa dlhšie. Slony a džungla za to stoja. Po druhé radi lietame a tak sme chceli vedieť prečo je Garudu najlepšia v ekonomickej triede. Odpoveď poznáme. A kedže radi lietame, tak tam sme leteli spoločnosťou AVIASTAR, pričom sme mali celé lietadlo len pre seba. Proste leteli sme tam kôli zážitkom .

Avatar uživatele elissabetka
elissabetka
před 8 lety

Ahoj Dave, diky moc, prave jsme se vratili z nadherne dovolene Praha-Dubaj-Bangkok-Denpasar-Jakarta-Bandar-Jakarta-Dubaj-Praha..Dodrzeli jsme plan letu, jak jsi rikal, nicmene let do Bandaru byla asi zbytecna zajizdka, protoze se vzdy jednalo o jednotlive lety a presto, ze byl soucasti jedne letenky Bandar-Praha, tak usek Bandar-Jakarta byl obsluhovan Garudou, ne Emirates, tedy jsme si museli v Jakarte opet vyzvednout zavazadla, nikdo nekontroloval odkud jsme prisli a check in byl take pouze na Emirates Jakarta-Praha..Kazdopadne skvela dovolena a uz se divame na dalsi tvoje akce :) diky moc

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj, díky za info. Toto řešení je určitě možné, nicméně to není 100% a asi rozumíš, proč o něm tedy nepíši ;)

Avatar uživatele namobil
namobil
před 9 lety

Tak zítra odlétáme z Bali zpět do Čech, proto od 27.11. nabízím zbytky, které nám zbyly po návratu z 5ti týdenního pobytu v Indonésii: - cca 500 tisíc IDR (za necelou tisícovku, do začátků, protože na letišti dávají velmi nevýhodný kurz jen 10.700IDR za 1USD) -30ks protikomářích náramků (po 3Kč jeden) -Travel Deet 30% gel proti komárům (původní cena 253Kč, sleva 30%) -4 ks SIM karet, odzkoušena funkčnost ve všech navštívených oblastech (ostrovy Java, Sumatra, Lombok, Gili Air, Gili Meno, Gili Trawantan, Bali, Menjangan, Nusa Lembongan, Nusa Cilingan), velmi výhodné pro vzájemné volání, cena jen 75 IDR (tj. neskutečných 0,15Kč/min) i pro přístup na internet, prodám za cenu zbylého kreditu pro připojení na internet, tj. cca 150Kč na každé kartě, velmi pěkná, po sobě jdoucí čísla Pokud někdo odebere vše jako komplet, lze se dohodnout na slevě a navíc zdarma přidám: -Velmi podrobnou oboustrannou mapu Bali, Lombok -Cca 50 stran zápisků a poznatků z naší cesty říjen-listopad 2014

Avatar uživatele juniorclub
juniorclub
před 8 lety

Ahoj Báro, vzala bych si klidně ty rupie, letíme 8.12. a pokud bych se mohla na pár věcí poptat byla bych ráda. Jana pikakapka@seznam.cz

Avatar uživatele baranehybova
baranehybova
před 9 lety

Dave, chci poděkovat za tvoji super práci! Právě jsme se díky tvým letenkám vrátili z Bali a cestou zpět jsme se zastavlili v Dubaji! Všech tvé stránky budu jen nadále doporučovat. Jen tak dál a přejeme úspěch v anketě Esquire! :)

Avatar uživatele terezka.polachova
terezka.polachova
před 9 lety

Ahoj Dave, v červnu jsme zakoupili letenky Praha - Bangkok / Bandar Lumpung - Praha. Letíme 6.12. a plánujeme cestu. Zhruba máme v plánu: Bangkok, Ayutthaya, Ko Samui a okolní ostrovy, Krabi. A potom se potřebujeme dostat z Krabi do Jakarty, abychom z Jakarty jeli do Bandar Lumpung. Bohužel se mi nedaří zjistit jak se nejlépe dostanu z Krabi do Jakarty. Našla jsem jen s Airasia např 23.12. za 7763THB. Je ještě nějaká jiná možnost?? Děkuji moc za odpověď.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, takhle na Vánoce je to špatný. My letíme přes KL.

Avatar uživatele terezka.polachova
terezka.polachova
před 9 lety

Moc děkuji za odpověď. Zkusíme pohledat. Ještě mám dotaz jak se dostat z Ko Samui nejlépe na Krabi..

Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska
před 9 lety

Tak potvrzuji průlet přes Bandar s Garudou, jsme zpět v Praze. Kufry je opravdu nutné vyzvednout v Jakartě a jít znovu na check-in, pak už letí až do Prahy. Chtěl bych moc poděkovat za tyto stránky! Dovolená byla neskutečná. Velkým zklamáním pro nás byl jen ostrov Bali (nejen Kuta), hlavně místní lidé jak v Padangbai, tak i v Ubudu. Naštěstí když člověk nejede s cestovkou, může kdykoliv zmizet, což jsme taky udělali... Jěště jednou díky za vaše skvělé stránky!!!

Avatar uživatele jkourilova
jkourilova
před 9 lety

Ahoj, mám dotaz ohledně letenek. Když se přihlásím ke své rezervaci u Emirates, tak mi to vůbec neukáže let s Garudou z Bandar Lampung do Jakarty, tak, jak byl původně objednán. Přitom tři dny zpátky, tam ten let ještě byl. Netušíte někdo v čem je problém? Díky moc za info

Avatar uživatele jkourilova
jkourilova
před 9 lety

Ten let se s Garudou už není ani v rezervaci u ebookers.at. Nemáte prosím někdo mailovou adresu na ebookers, na jejich stránkách se mi nedaří nic najít. Díky

Avatar uživatele
Ivan
před 9 lety

Já svůj let s Garudou pod Emirates vidim

Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska
před 9 lety

Musíš mít v emailu z ebookers i číslo rezervace s Garudou, zkus zadat rezervaci na stránkách Garudy. Jinak někde dole v diskusi byl odkaz na chat ebookers, ten fungoval dost dobře!

Avatar uživatele Šteblina
Šteblina
před 9 lety

Ahojte, díky Vám se mi splnil sen a s celou rodinou jsme se před pár dny vrátili z Bali a Gili ostrovů. Emirates jednička a dovolená nádherná. Díky za CESTUJLEVNE.COM jste nejlepší!!!!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Lenko, moc děkuji za zpětnou vazbu ;) opravdu potěší..

Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska
před 9 lety

A jak je to tedy s kufry? Je potreba je v Jakarte opravdu vyzvednout a znovu odbavit jak uz nekdo psal drive, nebo kufry poleti az do Prahy jak psal drive Dave?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Věř těm, kteří to proletěli. Odbavení zavazadla do cíle není 100%, a tady to tak vypadá.

Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska
před 9 lety

Ahoj, chtel jsem se zeptat na jednu vec. Diky vasemu webu se zrovna valime na Gili Meno, pak se presunujeme na Bali. Mame zpatecni letenky z Bandar Lamphungu do Jakarty a dal uz pak s Emirates. Myslite, ze pujdou za nejake penize prebooknout u Garudy na odlet z Bali? A dale pak uz stejne lety s Emirates? Moc dekuju za odpoved...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Radku, leda zakoupit Bali-Bandar ;) jiná varianta fakt není.

Avatar uživatele daniel.kosec
daniel.kosec
před 9 lety

Ahoj Dejve, bylo mi tvrzeno, ze pry pri ceste zpet pres, kdyz bychom radi zustali 3 dny v dubaji, takze pry nase kufry poleti az do Prahy rovnou a ne az s nami 3 dny pote... Je na tom neco pravdy? Dekuji DK

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Daniely, je to čirý nesmysl. Zavazadlo bez svého majitel letět nesmí - je to obrana vůči terorismu.

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

Ahoj, letěl už někdo tento tarif z TKG?

Avatar uživatele wambyw
wambyw
před 9 lety

Ahoj, nevíte někdo, prosím, zda li budou stačit v Abu 2 hodky na přestup do Kuala L.?? děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ano, budou.

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

z TKG se odbavime rovno do PRg nebo se musi znovu odbavit v CGK a jak je to s odletovou taxou? Plati se v TKG rovnou zahranicni odletova taxa nebo pouze vnitrostatni a pak dalsi tentokrat jiz zahranicni v CGK ? Diky za info

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dle mě odbaví rovnou do PRG, ale taxa se bude platit nejdřív vnitrostátní a poté mezinárodní.

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

Dave myslis ze pokud by bylo odbaveni az do PRG tak pak kde by vybirali tu dalsi taxu v CGK, pokud by to byl jenom transfer bez dalsiho odbaveni ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Taxy se vybírají na extra přepážkách, takže někde v transitu v connection hale.

Avatar uživatele wambyw
wambyw
před 9 lety

Dave, prosím Tě, kufry doufám letí až do cíle, doufám? Já letím např Praha - Kuala, přestup v Abu D. ?? děkuji :)Letí někdo až listopad?

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ahoj Daško, ano, kufry si vyzvedneš v KUL.

Avatar uživatele wambyw
wambyw
před 9 lety

Děkuji dnes jsem chytla paniku, dvě. nejdřív, že v Abu D. nestihnu přestoupit,a následně ten kufr :) děkuju moc.

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

fakt nikdo kdo tenhle tarif proletel zatim?

Avatar uživatele kloubova.m
kloubova.m
před 9 lety

Vim minimalne o trech lidech :)

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

Martino a jak je to tedy s těma taxama a s odbavením z TKG -CKG ?

Avatar uživatele kloubova.m
kloubova.m
před 9 lety

V TKG byla taxa 4 000 Rp (vnitrostátní let do Jakarty), takže zanedbatelná částka. Na odbavení jsme se radši zeptaly, bylo nutné si v Jakartě zavazadla vyzvednout a jít na odbavení znovu (v Dubaji pak už ne). Takže v Jakartě jsme platily normálně u odbavovací přepážky a tam už chtěli 150 000 Rp. Musí se zaplatit v hotovosti, tak je dobrý s tím počítat, protože v noci jsme nenašly jedinou otevřenou směnárnu. Jinak přesun Jakarta - Bandar Lampung autobusem a trajektem nic moc :) každopádně děkujeme Davovi!

Avatar uživatele basks
basks
před 9 lety

Díky za info Martino - ještě jenom jeden dotaz ten návazný let z CGK do DXB je ze stejného terminálu jako to přilétá z TKG, nebo jste se museli přesouvat na jiný?

Avatar uživatele kloubova.m
kloubova.m
před 9 lety

Byl ze stejného terminálu (2). :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Akorát sedím v Bandaru v salónku (vstup 50.000rp) - doporučuji ;) jen taxu jsme platili 15 a ne zmíněné 4 tisíce. Heslo pro wifi atd. https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=54&t=1763

Avatar uživatele dkotalik
dkotalik
před 9 lety

31.5 jsem koupil letenky Praha – Jakarta / Bandar Lampung – Praha odlet 23.8 vse probehlo penize strženy potvrzeni rezervace mam.Ale když se prihlasim na Emirates tam tu svoji rezervaci nemohu jakkoliv upravovat,volal jsem tam a tam mi rekli ze musim kontaktovat Ebookers...Zadny mail od ebookers jsem neobdržel platbu mi nevratili tak jsem mel za to že tam žádný problem není....Máte stím někdo zkušenost?Odletěl už někdo přes tento tarif nebo tam měl nějake komplikace?

Avatar uživatele dkotalik
dkotalik
před 9 lety

Tak problem je v tom ze z Bandar Lampungu v Jakarte jsou na prestup 2hodiny a u Emirates jejich system vyzaduje 3hodiny a diky tomu jim jejich system neumožnuje jakkoliv editovat nasi objednavku zadat tam nase udaje vybrat sedadla,ze proste nevedi co delat zda pujde online check in nic...Odkazuji nas na ebookers pres ktere byla objednavka vyrizena a tam nas zase odkazuji na Emirates ze to je jejich system....Mate s tim nekdo zkusenost?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Tak to nechte klasicky na letiště ;) letět bez vybraného sedadla není žádná tragédie.

Avatar uživatele dkotalik
dkotalik
před 9 lety

Problem je ale v tom, že neje do rezervace doplnit udeje z pasu (číslo, platnost...) rezervace vypadá jako platná, když se na to podíváme, ale jakákoliv editace udaju hazi chybu a to vidí v emirates i na ebookers jako problem. Teď čekáme na vyjádření od obou společností jestli se s tím dá něco provést (přebukování letu z Bandar Lambungu na dřív, odlet rovnou z Jakarty..) nebo jestli nas nikam nepusti:(

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Údaje z pasu si načtou na check-inu, vy jste schopni zadat jen číslo platnosti a id průkazu, což o ničem vůbec nevypovídá a není potřebné je vyplňovat před odletem.

Avatar uživatele dkotalik
dkotalik
před 9 lety

V tom pripade nevim, proc nam v emirates i v ebookers tvrdi, ze to je problem a ozvou se, jestli vubec poletime.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Možná proto, že letíte na letenky, které stojí o x tisíc méně ;) lepší je nekontaktovat nikoho. Pokud by potřebovali údaje, vyplňovala byste je v průběhu rezervace před zaplacením.

Avatar uživatele dkotalik
dkotalik
před 9 lety

Právě jsme se obávali, aby ta chyba v systému nevadila pro check-in, ale asi máte pravdu, že nekontaktovat je, by možná nakonec bylo nejlepsí:) díky za radu - pro příště:)

Avatar uživatele Jelen
Jelen
před 9 lety

Ahoj, chtěl bych se ještě vrátit k tomu přestupu v CNG, na který máme dvě hodiny a diky tomu je rezervace u Emirates " zatuhla" neboť jim tam svítí , ze je třeba min. doba přestupu 4 hod. (To mi tvrdila paní z Emirates) Videl jsem , ze stejný problém tu řešila Anna s odletem v srpnu. Tak jsem se chtěl zeptat jak to proběhlo, pokud uz je zpátky. Děkuji .

Avatar uživatele emrovlen
emrovlen
před 9 lety

Ahoj, chci se zeptat, jak si mohu koupit vnitrostátní lety v Indonésii. Zkouším to přes Tiket.com, ale stále mi to píše, "vybrat jinou možnost platby, než kartou". Máte někdo nějaké zkušenosti. Děkuji Lenka

Ondra K.
před 9 lety

Dobrý den, špičku v této oblasti představuje Air Asia, která má nejen nízké ceny ale i velký výběr destinací.

Avatar uživatele emrovlen
emrovlen
před 9 lety

díky, za informaci. Letecký společnosti mám zjištěné a naplánované lety, ale nejde mi zaplatit kartou. Nevím, v čem může být problém, normálně kartou platím přes internet, limit mám také navýšený...myslíte, že lze kupovat letenky i přímo na místě??

Avatar uživatele honzabernat
honzabernat
před 9 lety

Zdravim, chtel bych se zeptat kdyz rozkliknu vsecky odkazy na levnej let do Jakarty, po presmerovani uz sou pouze lety od 790Eu nahoru, znamena to ze uz je tedy vyprodano ci akce skoncila, nebo neco delam spatne?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Zdravím Honzo, ano akce je u konce.

Avatar uživatele martini.winkler
martini.winkler
před 9 lety

Ahoj Dave, potřebovali by jsme poradit s bookováním letenek přes Garuda Indonesia. V nákupním procesu nám to vždy po zadání karty (Visa i Mastercard) a chvíli chroustání po odeslání vyhodí chybu a ať celý proces zopakujeme. Všechny karty mají přitom internetové platby povolené.. Předem dík za radu!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Marty, bohužel nevím jak poradit... Je možné, že nemají zpřístupněné platby pro CZ a bude nutné koupit letenky jinak.

Avatar uživatele kubajiras
kubajiras
před 9 lety

Ahoj Dave, rad bych letel kdykoli od zacatku zari, ale na expedii uz nemuzu najit nic pod 700, je jeste nejaka sance na tydle letenky za 400 na Bali v obdobi zari – listopad na cca 14 dni.. Diky moc

Avatar uživatele miroslav.hajny
miroslav.hajny
před 9 lety

Ahoj Dave, už máme nějakou dobu letenky koupené a teďko ještě uvažujeme nad přípojem. Jde mi hlavně o let Jakarta - Bandar Lampung. Myslíš, že je dostatečný přílet do Bandaru 14:10 a poté zase odlet z Bandaru do Jakarty a posléze Dubai-Praha v 18:15? Vím, že asi jo, ale přeci jen radši jistota než aby uletělo letadlo, že? Už se mi to jednou stalo a nechtěl bych to opakovat. Je tam nějaké riziko na letišti v Bandaru? Díky za jakékoliv info...

Ondra K.
před 9 lety

Dobrý den, také tam mám v říjnu namířeno a 4 hodin se mi zdají ok, ovšem například já vždy zastávám pravidlo že pokud se jedná o transkontinentální let a mám přilétat s nízkonákladovkou tak jsem raději v destinaci odletu o min. den předem pokud lze (vždy je tam co poznávat :)). Letíte s AAX?

Avatar uživatele miroslav.hajny
miroslav.hajny
před 9 lety

Zdravím, letíme se Sriwijaya Air. No je jasné, že ten den navíc je vždy lepší. Zkušenosti o letišti v Bandaru asi nemáte, co?

Avatar uživatele Snowkill
Snowkill
před 9 lety

Ahoj přemyšlím o koupě letenky na bali za co nejlevněji ? mam počkat na nějakou akci ?:) rad bych to koupil tak za 400 euro. Dík

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj... Podle toho kdy chceš letět :D

Avatar uživatele kubajiras
kubajiras
před 9 lety

Ahoj Dave, rad bych letel kdykoli od zacatku zari, ale na expedii uz nemuzu najit nic pod 700, je jeste nejaka sance na tydle letenky za 400 na Bali v obdobi zari - listopad na cca 14 dni.. Diky moc

Avatar uživatele studihradovab
studihradovab
před 9 lety

Ahoj, je akce platná? Děkuju

Načíst všechny komentáře

Další akce