Eurovíkend: Bratislava, 4* hotel + wellnes - 1.239 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Na celý červen a červenec nabízí hotel Gate One v Bratislavě pokoj za 759 Kč na noc pro 2 osoby. Hotel patří do celosvětového řetězce NH Hotels. Nabízí zdarma kromě parkoviště a wifi také vstup do lázeňského areálu. V tomto areálu naleznete krytý bazén, saunu, vířivku a posilovnu.

Hotel se nachází v blízkosti letiště a cca 20 minut jízdy autobusem z centra. Zastávka se nachází hned vedle hotelu.

Pokud se chystáte vyrazit do Bratislavy autobusem, využijte spoje Eurolines, ti nabízejí zpáteční jízdenky již za 390 Kč.

Jako příklad uvádím poslední červencový víkend, 27.-29.7., s odjezdem z Prahy v rozmezí od 7:00 do 22:15 a zpět z Bratislavy v rozmezí od 7:30 do 18:00 za 480 Kč. Ubytování na 2 noci ve 4* hotelu NH Gate One se vstupem do wellnes areálu pro 2 osoby za 1.517 Kč. Celkem tedy vyjde tento víkend 2 osoby na 2.477 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Slovensko  

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko