Antigua a sopka Agua

Guatemala levně během zimy z Berlína/Mnichova. Letenky od 10 105 Kč

12 komentářů
2022-06-13T19:09:12+02:00

O akci

Zrušení povinného negativního testu na Covid při cestě do USA opět umožňuje výrazněji snadnější plánování cest přes Spojené státy dál do Latinské Ameriky. Očkování sice stále zůstává povinné, ale přeci jen odpadnutí nutnosti hledat testovací místo v zahraničí před návratem zpět je výrazné usnadnění cest.

K nejvýhodnějším aktuálně dostupným letenkám do Latinské Ameriky patří spojení s United Airlines z Berlína nebo Mnichova do Guatemaly od 10 105 Kč na termíny od listopadu do března. Tarif Economy Light obsahuje jedno klasické a jedno menší příruční zavazadlo, zatímco tarif Economy Saver za 13 069 Kč i odbavené do 23 kg.

Očkovaní nepotřebují test ani při vstupu do Guatemaly.

 

  • Ušetříš až 42 % oproti obvyklé ceně 17 500 Kč
  • Hledej v období Listopad, leden, únor, březen
  • Čeká tě přestup na letišti New York Newark Liberty nebo Houston George Bush
  • Poletíš s aeroliniemi United Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V základní ceně příruční zavazadla, s odbaveným o 3 000 Kč více
BER/Berlín
GUA/Guatemala
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
MUC/Mnichov
GUA/Guatemala
Zpáteční letenky
18 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Brandenburg, letiště Guatemala, letiště Mnichov.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2022-06-13T18:09:12+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele superweb .
superweb .
před rokem

Skoda, konkurence uz tuto akci zverejnila par tydnu zpet a mame koupeno. Radeji bych byval podporil CL :)

Auto zvazujeme, da se najit pujcovna, kde pujci auto s moznosti preshranicnich cest do Hondurasu a Salvadoru. Do Belize jsem nic nenasel.

Pujcovny tam hodne maji i 12 a 15 mistne dodavky, jen se mi nikde nepodarilo najit, zda je to mozne ridit s klasickym B ridicakem na osobak (v USA nebyl problem s 15 mistnym Fordem)

Avatar uživatele
JardaM
před rokem

Je to opravdu škoda. Guatemala o několik týdnů později, Gambie o několik dní později. Akce do Saudské Arábie a Rwandy vůbec a to přitom bylo oboje z Prahy! Za to all-inclusive zájezdů, které se ani nedají koupit, jak upozorňoval Libor_S, je tu spoustu.

Avatar uživatele
Justeena
před rokem

Ahoj,docetla jsem se,ze do pronajmu auta se v Guatemale pusti jen malokdo. Jaky je duvod? Bezpeci, ceny,...? Prave o pronajmu auta uvazujeme. Diky za odpoved.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před rokem

Na podobnou otázku Hanky jsem obecně odpověděl s odkazem na podrobné vysvětlení a Ondřej dodal stručně svůj názor tady: https://www.cestujlevne.com/pruv...la/doprava

Avatar uživatele
mirjur
před rokem

Za mě hlavně ta cena, cca 20k na 14 dní co jsem se tak díval. A levné chicken busy prý jezdí docela často a skoro všude. Dlouhé přejezdy (např. G. City - Flores) se dají řešit dálkovým nočním busem.

padrino11
před rokem

Kromě Guatemaly se vyplatí určitě navštívit i Belize a Salvador. Auto bych si tam nepůjčoval - je tam velmi levná a spolehlivá autobusová doprava a na hranicích budou s autem jen problémy.

Avatar uživatele fevlad
fevlad
před rokem

ahoj,co by ste doporucili tamvidiet,priroda,relax,kupanie...dik

Jakub Langer
před rokem

Zdravím, mohu zapátrat v paměti ohledně cesty už v roce 2010 těmito místy: Flores, Tikal, Livingston, Río Dulce, Ciudad de Guatemala, Antigua, Chichicastenango, Atitlán, Monterrico.

Krásné a pozoruhodné lokality, mírně turistické, jelikož v těch frekventovanějších se místní Guatemaltecos snaží návštěvníky natáhnout...

Avatar uživatele kubisovakat
kubisovakat
před rokem

Odkážu taky na svůj cestopis z roku 2020 https://www.cestujlevne.com/cest...i-ose-1495

Kdybyste měl dotaz, můžete se se mnou spojit, ráda se rozepíšu / rozpovídám víc :D Je to moje srdcovka a dohromady jsem tam strávila přes 3 měsíce...

Jinak k těm místům, co píše Jakub nade mnou - všechna určitě stojí za pozornost, ale jsou mezi nimi i ta nejvíc turistická v celé zemi (Tikal, Antigua, Atitlán), takže určitě nejde o nějaká skrytá nebo jen mírně turistická místa :))

Avatar uživatele
Monika Jagusztynová
před rokem

Zdravím, hledám co nejvíc informací o Hondurasu. Může mi někdo poradit? Děkuji

Jakub Langer
před rokem

Ahoj, pokud by stačilo info z pevniny v letech 2010 a 2011, tak jsem k dispozici.

Další akce