Jak akci využít?

Inspirací pro zimní cestu za teplem může být zlevněný tarif společnosti Delta z Mnichova do Karibiku. Za zpáteční letenky z Mnichova zaplatíte 13.789 Kč, a to do destinací jako je ostrov Roatán, hlavní město Hondurasu Tegucgalpa, neboli Tegu či největší město země San Pedro Sula. Tarif obsahuje velmi dlouhé přestupy (20 h) v Atlantě, USA. Tento čas využijte k návštěvě tohoto města.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com
  • Odlety je možné uskutečnit do 31.března 2014
  • Maximální pobyt 1 měsíc
  • Rezervace do 28.srpna
Dostupné destinace a ceny (rezervuj klikem na destinaci): Vízum do Hondurasu není potřeba vyřizovat pro cesty nepřesahující dobu pobytu 90 dní. Po zakoupení letenek si nezapomeňte zažádat taktéž o vstupní povolení do USA - ESTA. Vyřízení zabere několik minut a cena činí 14$ za 2 roky.

Do Mnichova na letiště jezdí autobusy společnosti Student Agency z několika měst v ČR. Za zpáteční jízdenku z Prahy zaplatíte 990 Kč. Další možností jak do Mnichova může být autobus společnosti DB nebo nový dopravce na této lince Flixbus.

Letenky na Roatan

Levné hotely v Hondurasu

Stejně tak jako levné letenky Vás příjemně navnadí i levné hotely nejen na ostrově Roatán. Samozřejmostí je výběr i luxusnější resortů s cenami okolo 2 tisíc za noc pro dvě osoby. Nejlevnější hotely však nabízejí své pokoje od 670 Kč, více jak 1.300 Kč zřejmě v levnějších lokalitách nezaplatíte. Nabídka hotelů na ostrově Roatán.

Pevninské destinace jsou o poznání levnější a zejména Vám dají více možností k výběru. V Tegu se ubytujete od 1.090 Kč a v San Pedro Sula již od 635 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terkac
terkac

Dobrý den, chystáme se nejlépe v lednu/únoru 2016 na Roatán. Nerýsuje se prosím nějaká akce na letenky? Případně jak moc dopředu se vyplatí si je koupit? Moc díky za jakýkoliv tip!

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Gruzie
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Valle di Lanaittu
ušetříš až 77%
To musíš vidět!
Týdenní Sardinie v dubnu z Prahy
1 170 Kč
2020-02-26T08:58:49+01:00 4 komentáře
Turismus na Guadeloupe
ušetříš až 30%
Tam to bude krásný!
NP Jasper
ušetříš až 33%
Tam to bude krásný!
4737 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?