Honduras: Roatán s odletem z Mnichova - 13.789 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Inspirací pro zimní cestu za teplem může být zlevněný tarif společnosti Delta z Mnichova do Karibiku. Za zpáteční letenky z Mnichova zaplatíte 13.789 Kč, a to do destinací jako je ostrov Roatán, hlavní město Hondurasu Tegucgalpa, neboli Tegu či největší město země San Pedro Sula. Tarif obsahuje velmi dlouhé přestupy (20 h) v Atlantě, USA. Tento čas využijte k návštěvě tohoto města.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com
  • Odlety je možné uskutečnit do 31.března 2014
  • Maximální pobyt 1 měsíc
  • Rezervace do 28.srpna
Dostupné destinace a ceny (rezervuj klikem na destinaci): Vízum do Hondurasu není potřeba vyřizovat pro cesty nepřesahující dobu pobytu 90 dní. Po zakoupení letenek si nezapomeňte zažádat taktéž o vstupní povolení do USA - ESTA. Vyřízení zabere několik minut a cena činí 14$ za 2 roky.

Do Mnichova na letiště jezdí autobusy společnosti Student Agency z několika měst v ČR. Za zpáteční jízdenku z Prahy zaplatíte 990 Kč. Další možností jak do Mnichova může být autobus společnosti DB nebo nový dopravce na této lince Flixbus.

Letenky na Roatan

Levné hotely v Hondurasu

Stejně tak jako levné letenky Vás příjemně navnadí i levné hotely nejen na ostrově Roatán. Samozřejmostí je výběr i luxusnější resortů s cenami okolo 2 tisíc za noc pro dvě osoby. Nejlevnější hotely však nabízejí své pokoje od 670 Kč, více jak 1.300 Kč zřejmě v levnějších lokalitách nezaplatíte. Nabídka hotelů na ostrově Roatán.

Pevninské destinace jsou o poznání levnější a zejména Vám dají více možností k výběru. V Tegu se ubytujete od 1.090 Kč a v San Pedro Sula již od 635 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terkac

Dobrý den, chystáme se nejlépe v lednu/únoru 2016 na Roatán. Nerýsuje se prosím nějaká akce na letenky? Případně jak moc dopředu se vyplatí si je koupit? Moc díky za jakýkoliv tip!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Všude dobře, co doma!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

To budou fotky!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce