Írán

Írán - extra levné letenky z Prahy do Teheránu - 4.415 Kč.

29 komentářů
2015-07-02T17:19:20+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Není bezpečnější a mezi cestovateli oblíbenější země na Blízkém východě, než je Írán. Přestože v Íránu vládne tvrdý islámský režim, jedná se o velmi pohostinnou a přátelskou zemi, ve které se nadevše ctí zvyky a tradice. Proto se tu budete cítit jako v jiném světě. Írán je plný nejen historických památek, ale také přírodních krás.

Vaše cesta za poznáváním této jedinečné země započne v jejím hlavním městě, v Teheránu. Právě do Teheránu lze aktuálně zakoupit levné letenky z Prahy přes Istanbul s tureckými nízkonákladovými Pegasus Airlines. Zpáteční letenka vyjde na skvělých 162 eur neboli 4.415 Kč, přičemž standardní ceny začínají na 10.000 Kč!

Abyste dosáhli na uvedenou cenu, musíte být přihlášeni k účtu Pegasus Plus nebo se zdarma do věrnostního programu Pegasus Plus zaregistrovat. Aktuální sleva 30 % na letenky vám bude odečtena v posledním kroku rezervace, kde zadáváte platební údaje. Stačí kliknout na „2015 July Fly Fly Aways Days 30% Off“ v poli My Campaigns.

  • Rezervuj letenku Praha – Teherán za 162 € / 4.415 Kč u Pegasus Airlines
  • Cestovní období pro udanou cenu: listopad – prosinec
  • Prodej do 3. července
  • Hotely v Teheránu
V ceně letenky u Pegasus Airlines máte standardně přepravu odbaveného zavazadla do hmotnosti 20 kg. Nadváha zavazadla, výběr místa či občerstvení je možné přiobjednat během rezervace.

Do Íránu budete potřebovat víza

Ta můžete vyřídit předem nebo po příletu na letišti, pokud přicestujete za účelem turistiky a nebudete se zdržovat déle než 14 dnů. Poplatek na letišti činí 60 €. K tomu musíte mít cestovní pas platný ještě 6 měsíců po vypršení platnosti víza, rezervaci zpáteční letenky a doklad o zajištěném ubytování na minimálně jednu noc pobytu v Íránu. Vydání víz na letišti není stoprocentní, proto na tuto variantu vždy nespoléhejte.

Standardní vyřízení víz je možné přes Velvyslanectví Íránské islámské republiky v Praze.

Aktuální informace se vždy ověřte na webu MZV.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-07-02T18:19:20+02:00

29 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce