Demavend

Írán, Kuvajt, Omán a další s novoroční slevou. Letenky od 2 724 Kč

45 komentářů
2019-12-30T14:44:00+01:00

O akci

S tradiční novoroční kampaní přichází turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines, která aktuálně nabízí letenky se slevou 50% z tarifu. Jelikož ve slevě nejsou zahrnuty poplatky, reálná sleva z celkové ceny letenky se pohybuje kolem 40%, níže uvádíme konečnou cenu po uplatnění slev. Letenky musíte zakoupit do 1.1. a vybrat termín letu mezi 4.2. a 23.3. (viz oficiální podmínky akce). Nejnižší ceny nejsou dostupné na každý den, u uvedených destinací je však na výběr vždy alespoň ze 4 různých variant termínů. Podmínkou je také přihlášení do věrnostního programu Bol-Bol, které je zdarma.

Vzhledem k cestě v zimním období ideálně zamíříte do destinací, kde panují příjemné teploty pro cestování a poznávání, tj. zhruba od Íránu na jih. Nejzajímavěji z Prahy vychází lety do íránského Teheránu, Kuvajtu a ománského Maskatu. Slevu však lze využít na jakoukoliv destinaci v síti Pegasus Airlines. 

Jak vybrat letenku se slevou?

Na hlavní stránce Pegasus Airlines nejdříve vyberete odletové místo a cílovou destinaci, dále si vyberete nejlevnější termín (vždy musíte nejprve vybrat termín letu tam, aby bylo možné listovat v termínech ve zpátečním směru). Po vyplnění osobních informací a otravném odklikání přídavných služeb se dostanete na stránku s platbou. Zde už stačí jen kliknout na políčko "Use Offer" (viz Ukázka letenek níže) a zatrhnout 50% novoroční slevu.

V případě, že vám na cesty nestačí příruční zavazadlo, vyberte rovnou dražší tarif "Essentials", který obsahuje 20kg kufr k odbavení.

Co se ještě bude hodit?

PRG/Praha
KWI/Kuvajt
Zpáteční letenky
8 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
IKA/Teherán
Zpáteční letenky
7 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
MCT/Maskat
Zpáteční letenky
9 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 4 600 Kč
  • Hledej v období Platí pro cesty od 4.2. do 23.3.
  • Čeká tě přestup na letišti Istanbul Sabiha Gokcen
  • Poletíš s aeroliniemi Pegasus Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg za 22 EUR v jednom směru

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Kuvajt, letiště Teherán, letiště Maskat.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-12-30T15:07:17+01:00

45 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce