Křižovatka v Tokiu

Letenky do Tokia

Na jaká letiště se létá?

Do Tokia se létá na 3 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Tokio Haneda, Tokio Narita, v okolí Tokia.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Tokia?

Obvyklá cena letenek do Tokia činí 14 000 Kč a více. Jedná se o odlety z Prahy a součástí je odbavené zavazadlo do 23 kg. Ceny z okolních letišť ve Vídni či Mnichově jsou obdobné.

Některé aerolinie jako KLM či Air France nenabízí v základní ceně odbavené zavazadlo a musí se doplácet 1 200 Kč za směr. Zvažte tedy výhodnost.

Kde koupit nejlevnější letenky do Tokia?

Letenky do Tokia hledejte ve srovnávačích letenek. Porovnáte totiž jak ceny všech leteckých společností, tak i počet přestupů, časy letů a zda je obsaženo či není zavazadlo. Využít můžete náš vyhledávač letenek.

Pokud dáváte přednost nákupu u letecké společnosti, nejčastěji využijete lety s lufthansa.com, emirates.com, qatarairways.com či klm.com

Kdy jsou letenky do Tokia nejlevnější?

Během roku se ceny mění převážně v závislosti na svátcích a hlavních turistických sezón, kterými je i bezesporu kvetení sakur na přelomu března a dubna. Ceny letenek stoupají o 2–4 tisíce korun.

Nejlepší čas k nákupu je 2–4 měsíce dopředu. V případě prázdnin či na kvetení sakur kupujte klidně půl roku a více před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Tokia?

Přímé lety do Tokia z okolních letišť najdete:

  • z Vídně s ANA a Austrian
  • z Mnichova s ANA a Lufthansa

Ceny na přímých letech však bývají zpravidla i dvojnásobně dražší, než s přestupem.

Jak dlouho se letí do Tokia?

Doba přímého letu do Japonska bude trvat 11 hodin. Obvyklá doba letu s přestupem zabere asi 14-18 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců