Kanada

Kanada: letenky do Toronta a Montrealu - 8.690 Kč.

3 komentáře
2014-06-19T09:41:33+02:00

O akci

Podzimní výlet k Niagarským vodopádům či do okolí dvou největších kanadských metropolí při východním pobřeží můžete podniknout v rámci letenek společnosti Air Transat. Díky přetrvávajícím nízkým cenám na letech přes Atlantik navštívíte Toronto nebo Montreal za méně jak deset tisíc.

Letenky jsou s odletem z Paříže, Amsterdamu nebo Bruselu a návratem do České republiky již za 8.690 Kč.

  • Paříž - Toronto / Montreal - Praha za 8.771 Kč rezervuj >>
  • Paříž - Toronto - Praha za 8.690 Kč rezervuj >> (kalendář)
  • Cesty v období do 7.10.2014
Návrat do Prahy lze zvolit každé úterý. Změnu termínu i počtu osob jednoduše provedete kliknutím na „Změnit“.

Nejlevnější jednosměrné letenky do Paříže z Prahy zakoupíte na Transavia.com. Cena činí 40€ - let je operován na letiště Orly, z které pomocí městské dopravy přejedete za 6 eur na letiště Charles de Gaulle. Lety přímo na CDG zakoupíte od 988 Kč v méně dostupných termínech - kalendář najdete zde airixo.com/prg-cdg.

Mezi Torontem a Montrealem od 10$, k Niagarám za 1$

V této oblasti jezdí velmi kvalitní autobusové spoje společnosti Megabus. Momentálně naleznete jízdenky jen na první týden v září. Což nahrává v šanci získat promo jízdenky za 10$ jakmile bude prodej na další dny zahájen. Vyjet můžete taktéž na celodenní výlet k Niagarským vodopádům - kam stojí jízdenka z Toronta 1$.

Hotely v kanadských metropolí

Ubytování v Kanadě je naštěstí mnohem levnější než například ve srovnání s New Yorkem. Hotely s přehledem zakoupíte do 1.500 Kč, a to i kvalitnější 3* v samotném centru města. Přehled dostupných hotelů v MontrealuTorontuQuebecu či Ottawě.

Pokud cestujete ve větší partě, možná vám přijde vhod soukromé ubytování. Na portálu airbnb.cz obdržíte slevu 495 Kč na první rezervaci.

[start][zeme]Kanada[/zeme][mezikrok][can][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-19T10:41:33+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce