Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Bezkonkurenční nabídku letenek německého Condoru můžete využít při cestě do hlavního města kanadské provincie Ontario. Do stejnojmenného jezera tu vtéká řeka Niagara, která také dala název nejznámějším vodopádům na světě, jež jsou vzdáleny od Toronta pouhé dvě hodiny autobusem. Toronto však není jen o Niagarských vodopádech, musíte tak jako tak vyjet do nejvyšších pater CN Tower, užít si odpočinku a zábavy v Toronto Island Parku či navštívit železniční muzeum.

  • Letenku Praha – Toronto za 350 € / 9.465 Kč rezervujte na condor.com
  • Termíny za celkově 350 €:
  • Tam: 3. června
  • Zpět: 5, 8, 12, 15. června
  • Platí do vyprodání míst, aktuálně k dispozici 9
Pokud byste chtěli do Toronta vycestovat již v květnu, letenky zakoupíte za 370 € třeba na 9. - 18. Letenka v obou směrech obsahuje přepravu zapsaného zavazadla do 23 kg a standardního příručního. Během letu je podáváno bezplatné občerstvení ve formě oběda/večeře a nealkoholických nápojů.

Do Kanady jedině s eTA!

Do Kanady si nezapomeňte vyřídit povinnou cestovní registraci eTA, tu vyřídíte on-line, budete k tomu potřebovat cestovní pas, platební kartu na uhrazení poplatku 7 CAD a e-mail. Vyřiďte si registraci eTA ještě před samotným nákupem letenek, máte-li z různých důvodů pochybnosti ohledně schválení cesty do Kanady. Pokud budete chtít přejít v Niagaře do USA, nemusíte si vyřizovat ESTU, ta při pozemním překročení hranic není vyžadována.

Z Toronta k Niagarským vodopádům za 2 dolary

Ano, za tuto částku se můžete svézt s kanadským Megabusem z Toronta přímo k vodopádům a zpět. Megabus využijete i k cestě do Montréalu, zpáteční jízdenka vyjde na 20 dolarů.

Pokud chcete výrazně ušetřit, ubytování v Torontu řešte nejlépe přes Airbnb. Na první rezervaci přes náš link obdržíte slevu 830 Kč. Dvoulůžkový pokoj v klasickém hotelu v centrálním Torontu pořídíte na noc od cca 1.500 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Tam jsi vždycky chtěl!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam to bude krásný!
Ibiza
ušetříš až 87%
Honem, dokud jsou místa!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kanada
Kanada

Země javorového listu, nedotčené přírody a moderních měst

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a svou rozlohou je druhým největším státem světa. Její hranice tvoří Severní ledový, Tichý a Atlantický oceán a Spojené státy americké. 

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, moderní města a milí lidé, taková je Kanada.

Průvodce pro Kanada