Kanada

Kanada - levné letenky z Prahy do Toronta - 9.465 Kč.

0 komentářů
2016-04-28T10:18:39+02:00

O akci

Bezkonkurenční nabídku letenek německého Condoru můžete využít při cestě do hlavního města kanadské provincie Ontario. Do stejnojmenného jezera tu vtéká řeka Niagara, která také dala název nejznámějším vodopádům na světě, jež jsou vzdáleny od Toronta pouhé dvě hodiny autobusem. Toronto však není jen o Niagarských vodopádech, musíte tak jako tak vyjet do nejvyšších pater CN Tower, užít si odpočinku a zábavy v Toronto Island Parku či navštívit železniční muzeum.

  • Letenku Praha – Toronto za 350 € / 9.465 Kč rezervujte na condor.com
  • Termíny za celkově 350 €:
  • Tam: 3. června
  • Zpět: 5, 8, 12, 15. června
  • Platí do vyprodání míst, aktuálně k dispozici 9
Pokud byste chtěli do Toronta vycestovat již v květnu, letenky zakoupíte za 370 € třeba na 9. - 18. Letenka v obou směrech obsahuje přepravu zapsaného zavazadla do 23 kg a standardního příručního. Během letu je podáváno bezplatné občerstvení ve formě oběda/večeře a nealkoholických nápojů.

Do Kanady jedině s eTA!

Do Kanady si nezapomeňte vyřídit povinnou cestovní registraci eTA, tu vyřídíte on-line, budete k tomu potřebovat cestovní pas, platební kartu na uhrazení poplatku 7 CAD a e-mail. Vyřiďte si registraci eTA ještě před samotným nákupem letenek, máte-li z různých důvodů pochybnosti ohledně schválení cesty do Kanady. Pokud budete chtít přejít v Niagaře do USA, nemusíte si vyřizovat ESTU, ta při pozemním překročení hranic není vyžadována.

Z Toronta k Niagarským vodopádům za 2 dolary

Ano, za tuto částku se můžete svézt s kanadským Megabusem z Toronta přímo k vodopádům a zpět. Megabus využijete i k cestě do Montréalu, zpáteční jízdenka vyjde na 20 dolarů.

Pokud chcete výrazně ušetřit, ubytování v Torontu řešte nejlépe přes Airbnb. Na první rezervaci přes náš link obdržíte slevu 830 Kč. Dvoulůžkový pokoj v klasickém hotelu v centrálním Torontu pořídíte na noc od cca 1.500 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-04-28T10:18:39+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce