Koror, souostroví Palau v Pacifiku - 17.865 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Cestovatelé hledající originální a ne turisty příliš objevené končiny mohou vedle ostrovu Guam - 19.283 Kč v Mikronésii vycestovat taktéž na velmi unikátní kus pevniny uprostřed Pacifiku - souostroví Palau. Stejně jako v případě Guamu i zde jsou lety operovány společností Korean air s přestupem v Soulu. Zpáteční letenky z Prahy na Koror tak vychází na 17.865 Kč!

Víza na území Palau není nutné vyřizovat, ČR má s Palau bezvízový styk pro pobyt maximálně 30 dní.

letenky koror

Ubytování na Palau

Hledat levné ubytování doporučuji nejen na portálu Booking.com, ale taktéž si překontrolovat nejlevnější nabídky ostatních portálů prostřednictvím srovnávače Hotelscombined.com

Týden ve 4* hotelu lze pořídit i za 15 tisíc za pokoj (př. 2.-9.11.)!

http://www.youtube.com/watch?v=9SKBJ9L_hzo

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele radim.rezanina

Ahoj, je nějaká neděje, že by byl tarif prodloužen na přelom leden/únor 2014 ? Díky

Bohužel nedokáži říct.

Avatar uživatele radim.rezanina

Škoda, ale přesto děkuji.

Avatar uživatele hambac

Byl jsem tam cca 4 roky zpet ;) doporucuju.. hlavne na potapeni

Petře, bylo by možné se podělit s ostatními o další užitečné informace? Zejména pak pobyt v místě, ceny za jídlo / ubytování a další aktivity? Díky.

Avatar uživatele kchobotova

Nevíte prosím, dokdy se musí koupit letenky?

Ahoj, tarif umožňuje prodej do 30.srpna... Proto bych spíš sázel na vyprodání kapacit (PRG-INC / INC-PRG) než vypršení platnosti tarifu.

Je tam jedno ubytko za cca 893 Kc/den - to uz je cena spise hotelova, nez hostelova :) Ja si spise predstavoval neco levnejsiho :) I kdyz je fakt, ze je to zrejme cenove jina lokaita, nez asijske zeme. Na Maui jsem holt taky musel vyplaznout za hostel skoro 30 USD (4-6 lidi na pokoji, bez rozdilu pohlavi :) )

Avatar uživatele Offloaded

Musíš hledat i jinde než na stránkách, které ti ze zištných důvodů vnucuje admin. Miniaturní Palau má pro zajímavost cca. 21,000 stálých obyvatel takže logicky těch ubytovacích kapacit bude nesrovnatelně méně než třeba na Fiji, které ma obyvatel skoro 50x tolik. Zkus se podívat zde: http://www.visit-palau.com/placestostay/index.cfm nějaké rozumně drahé ubytovacích možností tam snad najdeš. Hostel by měl být i na Peleliu což je ostrov asi 50km od Kororu, kde se za II. sv války odehrály jedny z nejtěžších bojů a stále tam jsou k vidění vraky bojové techniky: http://www.peleliuadventures.com/cms/lodging Já se tam chystám na začátku září a púomalu začínám dávat dohormady itinerář, tak případně po návratu můžu dát nějaké užitečné info.

Petr: Tak to info urcite do placu dej ;-)

Zajímavá lokalita, docela by mě lákalo tam zaletět. Zajímalo by mě, zda se tam dá sehnat nějaké levné ubytko, žádný např. hostel nějak nemůžu najít.

http://www.hostelworld.com/hotels/koror/palau opravdu pestrá nabídka :-) je to krásná díra světa...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Hurá za zážitky!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Jedem!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Palau  

Podmořský ráj v Pacifiku

Palau, podle počtu obyvatel 4. nejmenší suverénní stát na světě, se nachází ve východní části Tichého oceánu asi 1.500 km jihovýchodně od Filipín. Formálně se řadí již pod Oceánii a je tak nejzápadnější zemí nejmenšího světového kontinentu. 

Pokud Palau něčím opravdu vyniká, pak jsou to neuvěřitelné možnosti potápění, šnorchlování a výletů mezi pitoreskní malé a neobydlené ostrůvky kompletně porostlé džunglí. Podmořský svět je to, za čím se na Palau jezdí, a i úplného laika naprosto pohltí. Své si zde najdou i milovníci historie, po celém souostroví jsou rozeseté pozůstatky z druhé světové války, kdy Palau sloužilo jako útočiště Japonců.

Průvodce pro Palau