FIlipíny

Letenky do Dubaje, Macaa a na Filipíny (3v1) na jeden zátah za 11.485 Kč.

43 komentářů
2016-11-03T11:33:27+01:00

O akci

Pokud se akčním cenám na Filipíny nedaří, je potřeba si pro ně doletět. Díky kombinaci dvou letenek máte jedinečnou příležitost vytěžit maximum a navštívit minimálně 3 skvělé destinace v rámci jedné cesty. Zpáteční letenky z Dubaje do Macaa jsou totiž dostupné za méně jak 6 tisíc a navíc umožňují zvolit libovolně dlouhý stop v Manila.

Výsledkem pak může být například skvělý trip s 3 denní zastávkou v Dubaji, 3 týdny na Filipínách a 3 dny v Macau okořeněných třeba o návštěvu Hongkongu. To vše za 11.485 Kč, což je o pár tisíc méně, než stojí klasické zpáteční letenky do Manily. Jak na to?

  • Praha – Dubaj – Praha za 6.068 Kč rezervuj >>
  • Dubaj – ManilaMacao – Dubaj za 5.417 Kč rezervuj >>
  • Lety jsou bez omezení délky pobytu, platné do aktualizace cen
Délky jednotlivých pobytů jsou jen na vás. Zda budete v Dubaji jeden či tři dny nebo na Filipínách týden či dva, rozhodujete jen vy výběrem letů. Pozor si dejte jen na správnou návaznost, abyste nekoupili letenku s odletem o den dříve, než do Dubaje přiletíte.

Během celé cesty máte nárok na 1 kus zapsaného zavazadlo o váze max 23 kg.

Kam dál?

Nejen výše uvedené destinace můžete navštívit. Prvně lze vložit stop–over v Kyjevě, ale protože tu bude zima, zaměřme se spíše na destinace v Asii. Z Macaa se snadno lodí přesunete do Hongkongu a z Manila pak za pár stovek přeletíte na libovolní ostrov. Doporučit můžeme Bohol, Boracay, Palawan či malé ostrůvky v okolí ostrova Negros. Přelety zakoupíte na Cebu Pacific a dalších lokálních aerolinkách.

Ubytování si snadno vyberete na Booking.com.

Vízum?

Víza řešit nemusíte, všechny státy umožňují bezvízový pobyt, na Filipínách max 30 dní.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-11-03T11:33:27+01:00

43 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce