Kanada

Letenky do Kanady v barvách podzimu - 8.979 Kč.

30 komentářů
2014-05-14T08:31:03+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zažít romantický podzim v zemi, která vás dozajista uchvátí svým přírodním bohatstvím, tak to je sen nejednoho cestovatele. Proto se vydejte na podzim do Kanady již za 8.979 Kč. Navštivte nejen Montreal a Toronto, ale udělejte si i výlet s Megabusem do Quebecu a Ottawy.

Letenky s odletem z Amsterdamu, Bruselu nebo Paříže a zpět do Prahy najdete za uvedenou cenu především v září a první polovině října.

Vyberte si trasu:

  • Amsterdam - Toronto - Praha za 8.979 Kč rezervuj >>
  • Amsterdam - Toronto / Montreal - Praha za 8.989 Kč rezervuj >>
  • Paříž - Montreal / Toronto - Praha za 9.295 Kč rezervuj >>
  • Paříž - Montreal - Praha za 9.305 Kč rezervuj >>
Lety zpět do Prahy odlétají každé úterý. Nedaří se najít vhodná kombinace? Napište nám do komentáře. Avšak změnu termínu i počtu osob jednoduše provedete kliknutím na "Změnit".

Jak na přípoj po Evropě od 932 Kč

Jednosměrné letenky do Amsterdamu (od 932 Kč), Bruselu (1.235 Kč) a Paříže (992 Kč). Ve většině případů budete muset přenocovat v odletové destinaci. V Amsterdamu velmi doporučuji levný 4* hotel Mercure nebo 3* Ibis přímo u letiště (hotelový shuttle bus zdarma), od kterého do 15 minut dojedete do centra či na amsterdamské metro.

Mezi Torontem a Montrealem od 10$, k Niagarám za 1$

V této oblasti jezdí velmi kvalitní autobusové spoje společnosti Megabus. Momentálně naleznete jízdenky jen na první týden v září. Což nahrává v šanci získat promo jízdenky za 10$ jakmile bude prodej na další dny zahájen. Vyjet můžete taktéž na celodenní výlet k Niagarským vodopádům - kam stojí jízdenka z Toronta 1$.

Kde složit hlavu ...

Ubytování v Kanadě je naštěstí mnohem levnější než například ve srovnání s New Yorkem. Hotely s přehledem zakoupíte do 1.500 Kč, a to i kvalitnější 3* v samotném centru města. Přehled dostupných hotelů v Montrealu, Torontu, Quebecu či Ottawě.

Pokud cestujete ve větší partě, možná vám přijde vhod soukromé ubytování. Na portálu airbnb.cz obdržíte slevu 495 Kč na první rezervaci.

[start][zeme]Kanada[/zeme][mezikrok][can][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-05-14T09:31:03+02:00

30 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce