V letní sezoně za mořem z Prahy - 2.739 Kč.

Jak akci využít?

Z Prahy letadlem k moři? V minulých letech bychom za tyto lety zaplatili i 10 tisíc korun, neboť z monopolistického postavení těžila společnost SmartWings. Letos tomu však bude naprosto jinak, díky atraktivním promo tarifům letecké společnosti AirSerbia zaplatíme mnohdy o více jak polovinu méně.

Výhodné letenky z Prahy nejen do letovisek ve Středozemním moři pořídíme aktuálně od 2.739 Kč, počet míst a termínů je momentálně dostačující, prodej je však omezen do 17.ledna.

Letenky z Prahy k moři:

*pouze návrat v neděli s nočním přestupem - přílet do Prahy v pondělí ráno.

Letenky z Prahy za památkami:

Podmínky tarifu:
  • Cestovní období: leden - říjen 2014
  • Minimální pobyt: 2 dny
  • Maximální pobyt: není stanoven
  • Prodejní omezení: do 17.ledna
  • Zavazadla: 1 kus o hmotnosti 30 kg
  • Slevy na děti: 2-11 let 40% z tarifu, 0-2 roky 90% z tarifu
Některé lety Vám umožní volbu délky mezipřistání. Od 1 hodiny můžete pobyt v Bělehradu natáhnout i na 20 hodin - to pro případ, chcete-li spojit dovolenou u moře i s poznáním hlavního města Srbska.

Po kliknutí na kterýkoli odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Parkování na letišti se slevou? Využijte prostory Goparking.cz a promo kód CLC001.

Jak na ubytování?

Snadné, rychlé, levné a bezpečné. To je cestování na vlastní bedra. Shánění ubytování nepatří mezi složité aktivity. Pokud se chystáte cestovat na vlastní pěst poprvé, věřte, že po zbytek života bude právě toto, co bude Váš život naplňovat.

Ubytování ve výše vybraných letoviscích přehledně porovnáte na webu Booking.com. Pokud si vypůjčíte na letišti i vlastní automobil, nemusíte být limitování do nejbližšího okolí dané destinace.

Letíte ve větší partě? Možná Vás zaujmou možnosti pronajmutí vlastního apartmánu - to naleznete například na airbnb.cz, přičemž registrací pomocí tohoto odkazu získáváte 495 Kč na Váš první pobyt. Ubytování doporučuji rezervovat co nejdříve a porovnat při koupi letenek, momentálně seženete zajímavé ceny i v plné sezoně - červenec, srpen. Později už tomu tak být nemusí.

Sdílej akci s přáteli

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele 13eli
13eli

Dobrý den, jen pro přesnost - společnost se již nejmenuje JAT Airways, ale AirSerbia - od té doby, co jí velkou část převzala spol. Etihad. Do Prahy operuje turbovrtulovými letouny typu ATR pro 66 cestujících, což může být právě ten problém, proč se jim tam vejde jen 6 kol. A dotaz od Katherine ohledně zavazadel - lze posílat libovolně i po Evropě - jen je vždy třeba informovat pracovníka na začátku odbavení, že máte návazný let. Jediné dva případy, kdy to opravdu nejde jsou: 1. není to povoleno celními předpisy daného státu (např. posílaní zavazadel na vnitrostátní lety po Rusku - letíteli např. Praha - Moskwa - Soči) a 2. pracovník na odbavení je neschopný a neumí to udělat v systému nebo je prostě líný :-)

před 5 lety
David Eiselt

Dobrý den, velmi děkuji za osvětu ;) Název jsem upravil.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele katevonworld
katevonworld

Ahoj, za předpokladu, že si člověk navolí delší přestup, aby stihnul prohlídku Bělehradu, zavazadla zůstávají normálka na letišti? Díky za odpověď.

před 5 lety
David Eiselt

Ano, není důvod zavazadla dávat ven a znovu je odbavovat.

před 5 lety
Avatar uživatele katevonworld
katevonworld

Myslela jsem si to, ale chtěla jsem se ujistit, díky :) Chápu to tedy správně, že to funguje následovně? Pokud si zakoupím letenky u jedné společnosti nebo zprostředkovatele v jednom bookingu, společnost se mi o zavazadla na přestupu postará. Pokud si zakoupím letenky ve více rezervacích, ne najednou, i kdyby to bylo u jedné společnosti (jako to je např. u nízkonákladovek typu Ryanair), na každém přestupu si zavazadla vyzvednu a jdu je znova odbavit. Chápu to správně? :)

před 5 lety
David Eiselt

Ano, je to přesně tak, jak říkáte ;) Samozřejmě občas (při cestách do USA, východu a jiných extrémů) může být situace jiná a odbavit se budete muset i když budou letenky na jednu rezervaci - o všem Vás informuje pracovník odbavení, který Vám vydá letenky :) - to jen pro kompletní představu. Ale po Evropě je to přesně tak, jak píšete.

před 5 lety
Avatar uživatele katevonworld
katevonworld

Díky :)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele jaroslavh
jaroslavh

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na let do Larnacy. V Bělehradě je na přestup asi 50 minut. Co se stane, když se let z Prahy do Bělehradu zpozdí? S přítelkyní jsme v podobném cestování nováčci, takže... Díky moc za odpověď!! :)

před 5 lety
Lukáš Horák

Ahoj, přestupu bych se nebál, po výstupu z letadla přejdete defacto do dalšího, kdyby se přeci jen stalo, že návazný spoj nestihnete, měl by se o vás dopravce postarat a umístit na další let.

před 5 lety
Avatar uživatele jaroslavh
jaroslavh

Díky Lukáši!! Objednali jsme si letenky :) Ještě mám jeden dotaz ohledně půjčení auta. Někde jsem četl, že je potřeba mít mezinárodní ŘP minimálně jeden rok, což bych samozřejmě teď už nestihl, takže doufám, že to bylo jen špatně pochopeno z mé strany a auto si budu moct půjčit naprosto bez problémů (je mi 24, řidičák mám od 18)

před 5 lety
David Eiselt

Mezinárodní řidičák snad ani nelze mít 1 rok .. Vydává se na tuto dobu ;) Rozhodně doporučuji si jej zařídit, stojí 50 Kč a vydává se na počkání - je to cár papíru.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele malakov
malakov

super, chtěl jsme se zeptat, zda je možné mít s sebouz v letadle i kolo? Případně zda je to bráno jako zavazadlo do 30 kg? Díky za odpověď

před 5 lety
David Eiselt

Jirko, teoreticky by to mohlo projít ... ale na webu jsme nic nenašli. Zavolejte si prosím zítra na tento kontakt a informujte se přímo u aerolinky (česky mluvící) - http://www.airserbia.com/en/home/main_menu/travel_info/prodajna_mesta/offices_abroad/office_abroad_details/_params/shop_class_id/118001.html Čekáme na info jak to dopadlo, díky ;)

před 5 lety
Avatar uživatele malakov
malakov

Tak jsem dnes zavolal do letecké společnosti a zjistil jsem nemilou věc. Cena kola je 55 euro na jednu cestu, tedy 110 euro na zpáteční letenku, což je docela dost. Další problém je, že nás je sedm a do letdla z Prahy se vejde nejspíš jen šest kol. Teď čekám na odpověď z aerolinek, možná se tam sedm kol nacpe :-) Pak poreferuji, jak to dopadlo.

před 5 lety
David Eiselt

Díky i tak :) Z vlastní zkušenosti vím, že se do letadla vejde mnohem víc ... stačí chtít :D

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele tomastrebicky
tomastrebicky

Dobrý den, chci se zeptat, není u cest např. do Atén možnost stop-overu v Bělehradu, případně v Sarajevu?

před 5 lety
Lukáš Horák

Tomáši, možnost stopoveru je, záleží, který den odletu si vyberete - příklad rezervace

před 5 lety
Avatar uživatele malakov
malakov

Právě. Teď pro změnu mají problém s mailem. Jdu tam zítra osobně :-D

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
To bude jízda!
ušetříš až 36%
A už tam budem?
ušetříš až 27%
Tam to bude krásný!
3812 starších akcí