Akropole v Athénách

V letní sezoně za mořem z Prahy - 2.739 Kč.

19 komentářů
2014-01-13T12:31:58+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Z Prahy letadlem k moři? V minulých letech bychom za tyto lety zaplatili i 10 tisíc korun, neboť z monopolistického postavení těžila společnost SmartWings. Letos tomu však bude naprosto jinak, díky atraktivním promo tarifům letecké společnosti AirSerbia zaplatíme mnohdy o více jak polovinu méně.

Výhodné letenky z Prahy nejen do letovisek ve Středozemním moři pořídíme aktuálně od 2.739 Kč, počet míst a termínů je momentálně dostačující, prodej je však omezen do 17.ledna.

Letenky z Prahy k moři:

*pouze návrat v neděli s nočním přestupem - přílet do Prahy v pondělí ráno.

Letenky z Prahy za památkami:

Podmínky tarifu:
  • Cestovní období: leden - říjen 2014
  • Minimální pobyt: 2 dny
  • Maximální pobyt: není stanoven
  • Prodejní omezení: do 17.ledna
  • Zavazadla: 1 kus o hmotnosti 30 kg
  • Slevy na děti: 2-11 let 40% z tarifu, 0-2 roky 90% z tarifu
Některé lety Vám umožní volbu délky mezipřistání. Od 1 hodiny můžete pobyt v Bělehradu natáhnout i na 20 hodin - to pro případ, chcete-li spojit dovolenou u moře i s poznáním hlavního města Srbska.

Po kliknutí na kterýkoli odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Parkování na letišti se slevou? Využijte prostory Goparking.cz a promo kód CLC001.

Jak na ubytování?

Snadné, rychlé, levné a bezpečné. To je cestování na vlastní bedra. Shánění ubytování nepatří mezi složité aktivity. Pokud se chystáte cestovat na vlastní pěst poprvé, věřte, že po zbytek života bude právě toto, co bude Váš život naplňovat.

Ubytování ve výše vybraných letoviscích přehledně porovnáte na webu Booking.com. Pokud si vypůjčíte na letišti i vlastní automobil, nemusíte být limitování do nejbližšího okolí dané destinace.

Letíte ve větší partě? Možná Vás zaujmou možnosti pronajmutí vlastního apartmánu - to naleznete například na airbnb.cz, přičemž registrací pomocí tohoto odkazu získáváte 495 Kč na Váš první pobyt. Ubytování doporučuji rezervovat co nejdříve a porovnat při koupi letenek, momentálně seženete zajímavé ceny i v plné sezoně - červenec, srpen. Později už tomu tak být nemusí.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-13T13:31:58+01:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce