Libanon: levné letenky z Vídně do Bejrútu - 4.666 Kč.

Srbsko , Libanon
Před 3 lety

Jak akci využít?

Za doslova ďábelskou cenu se můžete vydat mimo SAE i do další velmi atraktivní destinace na Blízkém východě. Dalším místem kam se lze levně dostat s Air Serbia je Al-Džumhúríja al-Lubnáníja neboli Libanon. Konkrétně pak jeho hlavní město Bejrút.

Zpáteční letenky z Vídně do Bejrútu zakoupíte za 4.666 Kč. S trochou nadsázky neseženete letenky mimo Air Serbia pod 10 tisíc.

Při cestě do Bejrútu budete mít v Bělehradě denní 12 hodinový přestup v Bělehradu - vydejte se poznat i toto hlavní město Srbska.

Ubytování v samotném hlavním městě Bejrútu je otázkou přibližně 700 Kč na noc za pokoj pro 2 osoby. Samozřejmostí jsou i dražší luxusní hotel nejvyšších standardů, kde cena překračuje i několik tisíc.

[start][zeme]Libanon[/zeme][odlet]Vídeň[/odlet][mezikrok][lbn][vie][konec]

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

4 komentáře

Avatar uživatele mkovacik55

22.-28.9 a kratsie medzipristie !! letenky kupene :)

Avatar uživatele t.benedik

17.9-24.9.Viedeň- Beyrut za 134EUR/3685CZK (kratšie medzipristátia) Viac na http://www.checkfelix.com/flights/VIE-BEY/2014-09-17/2014-09-24

Avatar uživatele emre3688

Rovnaky routing v rovnakych datumoch s JAT Airways za 3130 Kč!

JAT Airways = Air Serbia. Jen pozor na to, komu chcete svěřit své finance ;) není agentura jako agentura.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Libanon  

Krásná, ale nestabilní země s „pěti P“

Na nepatrné ploše Libanonu (sotva 10.500 km2) se najde mimořádná různorodost krajinná, kulturní i náboženská. Vždyť v které jiné zemi můžete ráno lyžovat a týž den se koupat v moři; kde jinde vedle sebe žijí v ohromující směsici křesťané, muslimové i příslušníci jiných náboženství? Mimořádné je bohužel také bezpečnostní napětí, které na libanonském území již mnoho let panuje a které v posledních ještě eskalovala válka v sousední Sýrii. Cestu do Libanonu je proto nutné dobře zvážit a vždy sledovat aktuální vývoj.

Průvodce pro Libanon