Jak na Mauricius

Jedinou možností, jak se dostat na Mauricius, je letecká doprava. Nejpohodlnější variantou jsou lety společnosti Emirates s přestupem v Dubaji, nicméně je možné využít služeb British Airways s přestupem v Londýně, Air France ve spolupráci s Air Mauritius s přestupem v Paříži, Condor s přestupem ve Frankfurtu nebo Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu. Nejkratší doba letu je 12 hodin, ale počítejte s 3–4hodinovým přestupem v Dubaji.

Ceny letenek z Prahy se pohybují okolo 20.000 Kč (v případě Emirates kolem 25.000 Kč), ale cena může klesnout i pod 16.000 (Condor).

Výjimečně se dají sehnat charterové letenky z polské Varšavy i za ceny pod 10.000 Kč, většinou na jeden či dva termíny. O takových nabídkách informujeme nebo se o nich dočetete v našem diskusním fóru.

Lodní doprava na okolní ostrovy neexistuje.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ivan Kazda
Ivan Kazda

Drobné upřesnění pro lety na Mauricius:

Nejpohodlnější linka je s Austrian Airlines (cca 10,5 hodiny nonstop přes noc - přímý let z Vídně) létá ale jen v období listopad -duben kdy je na Mauriciu hlavní sezóna. S ohledem na to, že v prosinci začíná monzunové období je vhodné cestovatelské okno listopad.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele
Avatar uživatele Lajnhart
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu