Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Našli jste nějaký zajímavý termín ? Pochlubte se v naší diskuzi a poraďte dalším cestovatelům http://forum.cestujlevne.com/viewtopic.php?f=3&t=156

Arrghh CESTUJ LEVNĚ! Drazí cestovatelé, máme tu legendární akci! Zpáteční letenky z Paříže do Karibiku, konkrétně na ostrov Guadeloupe zakoupíte za extrémně levných 3.290 Kč na polském serveru Tripsta - zadejte Paryż - Orly Int. Apt > Pointe-a-Pitre ( nebo pouze ve zkratkách ORY - PTP ) a váš datum.

Rezervuj si svou letenku do Karibiku za 3.290 Kč >>

Jedná se o chybu v rezervačním systému, proto je možné, že nemusí být letenky potvrzeny. V žádném případě však nepřijdete o finance. Jakmile dostanete email o vystavení letenek, můžete rezervovat ubytování, neboť v tuto chvíli už je vše v kapse! Jak jste se mohli přesvědčit z akcí společnosti Alitalie, i takovéto chyby existují a díky nim, cestujeme levně!

Letenky by měli být dostupné do června 2013. Příkladový termín nechť je 1.-10.dubna 2013 za 3.855 Kč nebo 11.-18.května za 3.290 Kč!

Pro dopravu na letiště Orly využijte informací dostupných k letišti Charles de Gaulle (CDG), kam doletíte z Prahy za cenu okolo 1.500 Kč se společností easyJet.

Týden na Guadeloupe Vás bude stát ve 4* hotelu 9.000 Kč, pokud budete mít štěstí, naleznete volné termíny i v hotelech nižší kategorie a dovolená Vás tak vyjde levněji. Je nutné si hotel rezervovat již nyní, abyste dosáhli na nejnižší ceny a měli jistotu nevyprodání termínů.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Cau, super stranky! Budu rozhodne propagovat kudy pujdu. Jen mam takovou prosbu nemohl by si me kontaktovat v pripade ze objevis letenky za tuto cenu kamkoliv po svete))) Predem dekuji adam.zao@gmail.com

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Ahoj, přidej se do newsletteru - https://www.cestujlevne.com/newsletter/ Zatím ho zasílám pouze v takovýchto případech - čili žádný spam.

Přidat odpověď
před 10 lety

toto je muj profil)

Odpovědět
před 5 lety

mě to v tom termínu nejde rezervovat za těch 3290. Můžete mi poradit?? děkuji.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele h.jirka
h.jirka

holt byla to super nabídka, jako pepa jsem již strávil celý den hledáním dopravy a hotelů a stihl koupit letenky do Paříže a rez.hotely....co teď s tím? má cenu na cestovní agenturu tlačit? Díky za info

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

1) zkuste se obrátit na společnost easyJet - zda by Vám nemohla letenky stornovat alespoň s nějakým poplatkem. Čím dříve tak učiníte, tím větší šance. 2) rozhodně máte nárok na dodržení smlouvy, chce to ale pevné nervy a levné volání do zahraničí - skype 3) zakupte letenky za aktuální cenu, cca 450 € ? Stále fajn cena!!! Pokud můžete zrušit ubytování, zrušte a číhejte na další destinace z Paříže 4) dokoupit letenku na kratší pobyt v Paříži nebo to nechat být :/

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele pepa_1
pepa_1

No mně přišel email že mi to ruší, bohužel už mám koupeý let a ubytování, protože jsem měl letenky vystavený a peníze se odečetly...

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Takovéhle věci se prostě stávat nemají! Doufám, že alespoň hotel byl se stornem zdarma. PS: zatlačte na prodejce s alespoň nějakou kompenzací, neboť jste maximálně v právu! Chce to ovšem pevné nervy a skype pro volání do zahraničí..

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele ales.chrenka
ales.chrenka

Mě druhý den po rezervaci přišlo storno: Dear Sir/Madame,   On the 18th and 19th of September 2012, we received a high number of reservations for the airline Air Caraibes for routes connecting France to the Caribbean. The reason for the unexpected demand on this little known airline was a mistake in pricing of certain transatlantic itineraries (Orly, Paris, France either to Fort De France, Martinique, Pointe a Pitre and St Martin, Guadeloupe and vice versa) by the airline – Air Caraibes -  itself. After long discussions with our central reservation system, Amadeus, and the airline Air Caraibes, we were informed that the airline would not honor these tickets. As a result we were reluctantly obliged to cancel all reservations and tickets issued for these routes.Takže konec? co ostatní? taky vám přišel mail o zrušení?

před 10 lety
Avatar uživatele h.jirka
h.jirka

 Mám dotaz, zda Vám již vrátili peníze? Psali, že to ani nebudou z účtů strhávat, ale u mě mají stále 11000Kč a nic nevrátili. Díky za info.

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele pepa_1
pepa_1

Jakmile dostanete email o vystavení letenek, můžete rezervovat ubytování, neboť v tuto chvíli už je vše v kapse! Tak co už vám přišel email o zrušení letenek?:D

Odpovědět
před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Více informací ohledně dostupných letenek v této diskuzi  http://forum.cestujlevne.com/viewtopic.php?f=3&t=156

Odpovědět
před 10 lety
Avatar uživatele Marketa Stammová
Marketa Stammová

Dobrý den,  od jakého data lze levné letenky rezervovat? Hledala jsem letenky na leden a našlo jsem jen za 980 eur. :(

před 10 lety
Avatar uživatele Lukasz
Lukasz

letenky rezervovat via travelpapa.com v skyscanner.net => tripsta.pl v tripsta.de v airtickets24.com http://www.skyscanner.pl/lety/ory/ptp/130608/130615/cena_letu-od-pariz-orly-do-pointe-a-pitre-v-cerven-2013.html?flt=1

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

14.-23.ledna za 750zlotých - stále super cena !

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
Tam jsi ještě nebyl!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam jsi ještě nebyl!
Ragusa
ušetříš až 60%
To bude jízda!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Guadeloupe
Guadeloupe

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe