Palau

Mikronésie: letenky z Prahy do Kororu - 20.140 Kč.

5 komentářů
2014-08-22T12:24:25+02:00

O akci

Ostrovní republika Palau je nádherná exotická destinace, kde jsou skvělé podmínky pro potápění a poznávání bohatého podmořského světa, ale můžete zde spatřit i historické pozůstatky po obou světových válkách. Letecké společnosti Czech Airlines a China Airlines vás dopraví do palauského města Koror již za 20.140 Kč. V ceně letenky je zavazadlo do 20 kg.

Do republiky Palau není potřeba vyřizovat víza, pokud zde strávíte méně jak 30 dní. Poplatek za povolení k pobytu v republice Palau je stanoven na 50 $. Při odletu se platí daň a tzv. green fee v hodnotě 35 $.

Proč navštívit republiku Palau?

Palauskou republiku ležící v Mikronésii tvoří více než tři stovky ostrůvků, které byly kvůli své jedinečnosti zapsány v roce 2012 na seznam památek UNESCO. Tato republika ale vznikla až v roce 1994, a proto se řadí k nejmladším státům světa. V průběhu historického vývoje mělo na republiku vliv Španělsko, Anglie, Německo a Japonsko. Příroda je zde opravdu rozmanitá. V podmořském světě můžete pozorovat různé druhy korálových útesů, chráněné manty a další jedinečné druhy mořských živočichů nebo můžete odpočívat na pláži s jemným, bílým pískem a pít kokosové mléko - kokosový ořech patří mezi nejvýznamnější vývozní artikly této republiky. I přesto, že Palau patří k exotickým destinacím, je zde možné prozkoumat pozůstatky, které zanechaly obě světové války. Můžete zde nalézt zchátralé vojenské budovy, zbytky opevnění či mořské vraky. Zajímavostí je, že v Palauském jezeře můžete plavat mezi stovkami medúz, které vás nepožahají, protože v průběhu svého vývoje v jezeře tuto schopnost ztratily. Pro více informací vám doporučujeme internetovou stránku www.visit-palau.com.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-08-22T13:24:25+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr_8
petr_8
před 9 lety

Dobrý den, kde je možné zjistit jak je to s tranzitními vízy v Taipei. Zjistil jsem, že je tam možný udělat stopover za stejnou cenu. Díky za radu.

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Dobrý den Petře, transitní víza nejsou potřeba od roku 2011 (pokud pobyt nepřesáhne 90 dní).

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Dobrý den Petře, http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/tchaj_wan/cestovani/visa.html

Avatar uživatele vejs
vejs
před 9 lety

Do kdy je prosím nabídka platná? Díky.

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Dobrý den, tarif prodej neomezuje, záleží pouze na dostupnosti.

Další akce