Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Poslední ze série pátečních výprodejů u Regiojetu se zaměří na destinace Brusel, Bruggy, Londýn a Lucemburk po 399 Kč v jednom směru z Prahy či Plzně a nepatrného zvýhodnění se dočkali i slovenský Trenčín, Žilina a Bystrice od 99 Kč z Brna či 199 Kč z Prahy. Odjezdy platí do 12. prosince.

Jednoznačně nejlepší nabídka míří právě do Brugg, kde si užijete romantická zákoutí a vánoční trhy v plném proudu. Jede se 13 hodin přes noc s příjezdem v 7 hodin ráno. Jezdí se v pondělí, čtvrtek a sobotu v obou směrech.

Naplánujete si tedy nejkratší pobyt s 1 nocí – porovnejte si ceny hotelů předem, případně se podívejte i na apartmány skrze Airbnb. Ceny mohou šplhat velmi vysoko a pokud by vám nevyhovoval hostel, v některých termínech se nedostanete pod 3 tisíce na noc...

Sdílej akci s přáteli

Akční jízdenky

Karlův most v Praze
Praha
Česká republika
Bruggy
Belgie
Belgie
Zpáteční 13 hod jízdy (bez přestupu)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 000 Kč . Ušetříš přibližně 60 %.

Do kdy akce platí?

Dnes do 21h

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Toimas
Toimas

Během vánočních trhů v Bruggách se ceny hotelů i Airbnb letí neskutečně nahoru a to hlavně o víkendech. Ještě než si koupíte jízdenku, tak si nejdřív ověřte ceny ve vašem termínu. My jsme tam nakonec byli mimo vánoční trhy a hodně jsme ušetřili, tady jsou naše postřehy z Brugg - https://etabroad.com/cs/benatky-...te-bruggy/

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 24%
To bude jízda!
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
To bude jízda!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam chceš!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie