Nepál, Indonésie nebo Malajsie během jara. Letenky od 10 626 Kč

Jak akci využít?

Akční open-jaw letenky společnosti Oman Air s odletem z Prahy a návratem do Vídně stále ještě neřekly poslední slovo. Za aktuálně nejlepší cenu na trhu si vyberou svoji destinaci milovníci tepla a jihovýchodní Asie, ale i horských treků v Himálaji. Bonusem k cestě pak jsou dvě odbavená zavazadla po 15 kg v ceně letenky a pro některé také celodenní přestup v ománském Maskatu, který využijete k průzkumu města (ománské krátkodobé vízum stojí 5 OMR / cca 300 Kč). 

Nejlevněji pořídíte letenky do nepálského Káthmándú od 10.626 Kč v průběhu března a května, tedy jarní sezony pro treky. Do indonéské Jakarty pak poletíte za 11.186 Kč během března a května, o cca 600 Kč dráž i v lednu a únoru. Zvolit můžete i open-jaw lety z Prahy do malajského Kuala Lumpur a zpět z Jakarty do Vídně. Přelet mezi městy je otázkou 900 Kč i se zavazadlem (Malindo Air).

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Letenky
Praha
Česká republika
Káthmándú
Nepál
Káthmándú
Nepál
Vídeň
Rakousko

od 10 626 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 2 přestupy 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Kuala Lumpur
Malajsie
Jakarta
Indonésie
Vídeň
Rakousko

od 11 085 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 2 přestupy 21 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Jakarta
Indonésie
Jakarta
Indonésie
Vídeň
Rakousko

od 11 186 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 2 přestupy 30 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Bangkok
Thajsko
Kuala Lumpur
Malajsie
Vídeň
Rakousko

od 11 692 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 27. 11. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč . Ušetříš přibližně 29 %.

Do kdy akce platí?

Platí do aktualizace tarifu U.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejlevnější v březnu a květnu.

Jsou během letu přestupy?

Vždy 2 přestupy v Mnichov a Maskat.

S kým poletím?

Oman Air

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně dvě odbavená zavazadla po 15 kg + klasické příruční

Co podniknu v destinaci?

Indonésie, Nepál, Malajsie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Funguje to i v červenci. Máme cestu do Vídeň - Jakarta a zpět Kuala - Praha za 11.700,- (chceme vidět Omán). Odlet z Prahy a přílet do Vídně je rychlejší cesta jen s přestupem v Ománu, bez stopoveru.

Odpovědět
před 5 měs

Dobrý den, je v Muscatu garantovaný přestup směr Kathmandu? Jen jestli je potřeba bát se spojů s časem přestupu pod 1h? Děkuji.

Odpovědět
před 5 měs

Ahoj, planujeme s pritelkyni cestu tak na 3 tydny. Ma smysl koupit Bankok a odlet z Jakarty? Nebo Bankok vynechat a priletet do Kuala Lumpur a zpatky z Jakarty.

před 5 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Zrejme záleží co chces vidět. Bangkok a odlet z Jakarta mi ale nedává smysl na prvni pohled. Ale co dnes dává smysl,ze jo :)

Přidat odpověď
před 5 měs

Funguji i Filipiny (Manila) od 10,5k vcetne unora o tisicovku draz.

Koupeno, diky :-)

Odpovědět
před 5 měs
Avatar uživatele mates.duchon
mates.duchon

CHtěl jsem koupit PRG-Kuala, ale dnes v 18 hod server spadl a už to nejde. Porucha servru nebo propásnutá šance a je změněn tarif?

před 5 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2876 komentářů
 • Poslat zprávu

Už funguje, nějaké termíny v květnu, ale i v březnu by ještě měly být.

Přidat odpověď
před 5 měs

Konečne super akcia do Jakarty, na ktorú som čakala, ďakujem! ALE: aká ja šanca, že pri večernom lete 27.2. 2019 z Prahy (20:05) do Mníchova (21:05) Lufthansou stihnem prestup z Mníchova (21:45) do Muscatu na Oman Air za 40 min???? Nemám odvahu to risknúť, hoci cena je lákavá!

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 8 měs
 • Napsal 354 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-11-28T00:25:50+01:00)

Nestihnete :-) valejte se doma na gauci

Přidat odpověď
před 5 měs

Myslel jsem únorový Nepál:-)

Odpovědět
před 5 měs

Bylo by i něco v únoru? Děkuji

před 5 měs
David Eiselt

Nic v uvedené ceně :) ta platí fakt jen na březen a květen.

Přidat odpověď
před 5 měs

Funguje i na Bangkok, přelet v březnu Kuala - Bangkok s Air Asia 28USD.. :)

před 5 měs
David Eiselt

Díky, přidáno :) Jinak za sebe mohu doporučit klidně cestu vlakem... Bude to levný přesun se spoustu zastávkami a objevením tak celého jižního Thajska a severní Malajsie.

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 47%
To musíš vidět!
ušetříš až 36%
A už tam budem?
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 44%
Tam jsi vždycky chtěl!
4234 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: každých 4 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Během noci využijte noční linku 910.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Nepál Přílet na letiště Káthmándú Tribhuvan

Jedinou možností dopravy do centra je taxi. Ignorujte všechny naháněče uvnitř terminálu, odmítněte veškerou pomoc se zavazadly i jiného druhu, vyjděte ven před terminál a začněte smlouvat o ceně. Obvyklá cena se pohybuje mezi 350 a 550 rupiemi.

Levnější taxíky čekají podél hlavní silnice asi 300 metrů od letiště, u nich by cena do centra neměla přesáhnout 300 rupií.

Nejméně nepříjemnou variantou je zcela jistě dopředu domluvený odvoz z vašeho hotelu.

Průvodce pro Nepál
Průvodce pro letiště Káthmándú Tribhuvan

Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Na hlavní nádraží Wien-Hbf

Na vídeňské hlavní nádraží, kam míří všechny vlaky z Česka i Bratislavy a poblíž kterého se také nachází hlavní autobusové nádraží se stanicí Regiojetu (nikoliv Flixbusu), se dostanete přímými vlaky z podzemní stanice v letištním terminálu. Jedná se vždy o dálkové spoje, které dále pokračují do Lince, Mnichova a jiných destinací.

Cesta na hlavní nádraží zabere 15 minut a intervaly mezi jednotlivými spoji jsou 30 minut. Jízdenka stojí 4,20 EUR a koupit ji lze v automatu na nádraží nebo online na webu oebb.at. V případě, že cestujete ve dvojici a máte dostatek času, skupinová jízdenka pro dva vás bude stát jen 4,60 EUR – je však nutné jet s přestupem ve stanici Wien Rennweg a celková cesta se protáhne téměř na půl hodiny.

První spoj z hlavního nádraží na letiště jede v 5:42, poslední ve 22:12. V opačném směru z letiště na nádraží se svezete prvním spojem v 4:42 a posledním ve 23:03.

Do centra Vídně

Nejlepším způsobem je městská železnice S-Bahn linky S7, kterou se přes stanice Rennweg, Wien-Mitte nebo Praterstern dostanete přímo do srdce Vídně. Cesta do centra (na stanici Wien-Mitte) zabere 23 minut při intervalu mezi spoji 15 až 20 minut. Kromě linky S7 lze za použití stejných jízdenek využít i další vlaky společnosti ÖBB. 

Jízdenka vyjde opět na 4,20 EUR, skupinová pro dva na 4,60 EUR a koupíte ji v automatu na nádraží nebo online na webu oebb.at. Lístek za 4,20 EUR můžete využít při cestě do jakékoliv zastávky ve Vídni, platí i na tramvaje, autobusy a metro (U-Bahn). Můžete s ním libovolně přestupovat během doby 120 minut, po kterou je jízdenka platná. Nezapomeňte si lístek označit, v případě cesty linkami S-Bahn, vlaky a metrem ještě na nástupišti! Skupinovou jízdenku za 4,60 € pak lze využít pouze pro S-Bahn, resp. vlaky ÖBB.

První vlak z centra (stanice Wien-Mitte) na letiště jede ve 4:19, poslední ve 23:49. V opačném směru vjíždí první spoj z letiště ve 4:42, poslední pak v 0:18.

V případě, že máte zakoupenou celodenní jízdenkuu za 5,80 €, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €! Na letiště celodenní lístek neplatí! 

Vyhněte se předraženému vlaku "CAT – City Airport Train", na který jsou všude na letišti i po městě reklamy. Na stanici Wien-Mitte jede jen o 7 minut déle než linka S7, jízdenka je přitom téměř 3x dražší (jednosměrná stojí 12 EUR).

Na autobusovou stanici Erdberg (Flixbus)

Zatímco všechny mezinárodní autobusové spoje zastavují i hlavního vlakového nádraží, pro autobusy Flixbus slouží stanice Erdberg. Nejrychlejší cesta na letiště vede přímou autobusovou linkou "AIR-LINER". Jede však jen jednou za hodinu, viz detailní jízdní řád. Jízdenka stojí 5 EUR a kupuje se u řidiče.

Alternativně jeďte nejprve metrem linky U3 na stanici "Landstrasse/Wien-Mitte", kde přestoupíte na přímý vlak linky S7 na letiště. Celkem cesta zabere cca 35 minut a za lístek zaplatíte 4,20 EUR.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

Odkazy

 • Rezervace jízdenek a jízdní řád vlaků na letiště: oebb.at
 • Mapy, informace a jízdní řády městských linek po Vídni: wienerlinien.at

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Malajsie Přílet na letiště Kuala Lumpur

Nejrychleji se do centra Kuala Lumpur přesunete vlakem zvaným KLIA Ekspres. Odjíždí co 15 minut a z letiště na hlavní stanici KL Sentral se dopravíte za 28 minut. Během cesty je dostupná wi–fi síť a cena jízdenky činí 55 ringitů, zpáteční po dobu platnosti 31 dnů od zakoupení 100 ringitů. Pokud budete platit v samoobslužném kiosku před vstupem na perón nebo si lístek zakoupíte on–line, získáte 10 % slevu.

Nejlevnější variantou jsou početné autobusy, které odjíždí několikrát do hodiny do mnoha destinací v centru. Jedna jízda vyjde na 10 ringitů a cesta trvá okolo 1 hodiny. Lístek koupíte na stanici přímo na letišti nebo online například přes webové stránky easybook.com.

Z letiště, jak hned díky reklamám poznáte, můžete využít také odvoz díky mobilní aplikaci GRAB.

Přesun na Subang

Z KLIA na letiště Subang (SZB) se dopravíte velmi snadno. Přímé autobusové linky jezdí každou půlhodinu, doba jízdy trvá 1 hodinu a cena jednosměrné cesty činí 10 ringitů.

Průvodce pro Malajsie
Průvodce pro letiště Kuala Lumpur

Zavřít boční panel
Indonésie Přílet na letiště Jakarta Soekarno Hatta

Od roku 2017 jezdí na letiště vlak "Soekarno Hatta Airport Rail Link". Stanice se nachází přímo terminály 1 a 2, ve městě končí ve stanici Sudirman na jižním okraji centra. Během dne činí interval mezi spoji 30 a 60 minut, přičemž do centra pojedete asi 45 minut. Vlaky jezdí od 4:20 do 21:50 ve směru z města na letiště, respektive od 6:10 do 23:10 ve směru z letiště do centra. Lístek koupíte v automatu na nádraží za 70.000 Rp.

Druhou nejlepší volbou je využití taxi. V Jakartě jezdí taxikáři dle taxametru a ceny jsou stanoveny na 7.000 Rp, nástupní taxa a 4.000 Rp za každý kilometr. Při cestě z letiště do centra k Národnímu monumentu byste tak neměli zaplatit více než 200.000 rupií (305 Kč). Doporučujeme společnost Blue Bird Taksi a Express Taksi. O poznání levněji službami společností Grab (který v roce 2018 převzal v jihovýchodní Asii služby Uberu) či GoJek. Tyto mobilní aplikace se vám budou v Indonésii hodit, a to nejen z hlediska taxislužby, ale například i k objednávání dovozu jídla či jiných služeb.

Při cestě na letiště počítejte s dostatečnou časovou rezervou, neboť se standardně půlhodinová jízda může protáhnout i na hodinu a půl kvůli dopravní špičce.

Využít můžete také autobusů DAMRI, které projíždí napříč celou Jakartou. Spoje odjíždí každých 15–40 minut a lístek zakoupíte za 40.000–60.000 rupií. V provozu je linka od 3 hodin ráno do 21:30 z města a do půlnoci z letiště. Více informací na oficiálním webu damri

Průvodce pro Indonésie
Průvodce pro letiště Jakarta Soekarno Hatta

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi

Nejrychlejší a nejpohodlnější dopravou do centra města je vlak „City Line Train“. Ve městě má konečnou na stanici Phaya Thai, kde můžete přestoupit na zelenou linku metra, ve stanici Makkasan pak přestoupíte na modrou linku, která vás doveze například k hlavnímu nádraží.

Vlaky jezdí od 6:00 do půlnoci každých 15 minut a cesta do centra zabere 30 minut. Žeton (jízdenku) zakoupíte v automatu za cenu závislou na cílové destinaci, např. Makkasan za 35 bahtů a Phaya Thai za 45 bahtů / 32 Kč.

Dále můžeme do centra města využít městské autobusy a dodávky. Autobusy zastavují v uzlu hromadné dopravy, od něhož musíte využít k terminálu kyvadlový autobus zdarma.

Z letiště odjíždí taky meziměstské autobusy firmy „Bus Bor Khor Sor“ například do oblíbeného letoviska Pattaya.

Na letiště Don Mueang

Přesun z letiště Suvarnabhumi na Don Mueang je zajištěn kyvadlovými autobusy zdarma. V ranních hodinách jezdí jednou za hodinu, později každých 20 minut. První spoj jede v 5:00, poslední v 0:00. Cesta trvá dle provozu od 50 do 100 minut.

Autobusy zastavují přímo před terminálem.

Mezi lety ze dvou jiných letišť je určitě vhodné mít rezervu minimálně 4 hodiny.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi