Levada přes vavřínový les

Nová linka Vídeň – Madeira s WizzAir. Letenky od 2 691 Kč

2 komentáře
2022-09-01T11:17:57+02:00

O akci

Aerolinka Wizz Air dnes oznámila zajímavou novinku zejména pro obyvatele jižní Moravy a západního Slovenska. Od prosince zavádí nový přímý let z Vídně na portugalský ostrov Madeira.

Létat se bude 1x týdně v neděli, je však možné, že letový řád se ještě bude upravovat.

Aktuálně nejnižší cenu letenku pořídíte na termín 22. – 29.1. za 110 EUR, resp. 90 EUR pro členy věrnostního klubu WDC. O mnoho výhodnější akce na této lince nejspíš čekat nelze.

Pokud vám na týden nebude stačit malé příruční zavazadlo, je třeba připočítat 35 EUR za odbavený kufr do 10 kg, případně 22 EUR za jedno další větší příruční zavazadlo.

Naplánujte si celou cestu s námi. Zpracovali jsme pro vás podrobného průvodce Madeirou:

VIE/Vídeň
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
2 691 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Funchal.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2022-09-01T10:17:57+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Piratice
před 3 měs

Přesně! Kolikrát bych ráda něco využila ale stále probíhající diskuze na téma změn a vymáhání kompenzací mně utvrzuje, že tyhle nabídky jsou pro mně "pouze ke čtení" :-(

Na tohle se hodí přísloví mého táty za komančů: "v obchodě si koupím co mají a ne to co bych chtěl. Tak odcházím vždy spokojen" :-))

Jen nechápu co ty aerolinky tím přístupem sledují. Jestli se tak buduje cestovní ruch?...jakože "poletíte kam my chceme a jen s ledvinkou".....nerozumím, přesto díky za nabídky.

Jan Vidim
před 3 měs

Upravil bych to na: "Létat se bude 1x týdně v neděli, je však jisté, že letový řád se ještě bude upravovat a možná se nepoletí vůbec."

Další akce