Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ačkoliv jsou Drážďany za humny, mnozí z nás místo celodenní otočky raději zvolí poklidný pobyt i s večerní procházkou podél Labe a v Drážďanech přenocují. Pro tento účel bude ideální aktuální 7 denní akce na hotel Park Inn Radisson v centru města.

Noc zde vyjde až do konce listopadu na každý termín, krom posledního víkendu, na 55 EUR a tentokrát v některé dny dosahuje reálná sleva při nákupu skrze HRS.de skutečným 50 %. Jedinou nevýhodou je, že snídaně není v ceně a zájemci si tak musí doplatit 16 EUR za osobu. Pokud ale rádi hodujete nebo si snídani spojíte s brzkým brunchem, určitě se vyplatí.

Do Drážďan se vyplatí vyrazit hromadnou dopravou. Několikrát do hodiny sem vyjíždí autobusy Regiojetu, Flixbusu či vlaky Českých drah.

Vánoční trhy v Drážďanech 2020

Město hodlá zachovat tradici, tak jako každé jiné, a letošní 585. vánoční trhy se budou konat. Zahájí se 27. listopadu a podrobné informace ohledně koronaviru a případných zabezpečení se dozvíte na této stránce striezelmarkt.dresden.de.

Sdílej akci s přáteli

Rezervace

Německo
Radisson v Drážďanech s 50 % slevou
Německo
3 hvězdičky Bez stravy

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 750 Kč . Ušetříš přibližně 47 %.

Do kdy akce platí?

Do 8. 9. 2020

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Lapad
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Jedem!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
Almadraba
ušetříš až 49%
A už tam budem?
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
5456 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Drážďany
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo