Jak akci využít?

Co místo tradičního eurovíkendu vyzkoušet krátký dvou denní pobyt na zaoceánské lodi MSC Meraviglia spojeného s návštěvou atraktivních evropských metropolí? Nejlevnější plavba se koná v termínu 11.–13.4. s naloděním ve španělské Barceloně a vyloděním v italském Janově. Za cenu 2 860 Kč na osobu získáte 2 noci v kajutě a plnou penzi. Výhodou je i celodenní pauza v Marseille, kdy toto francouzské přístavní město můžete do detailu prochodit.

K ceně plavby je nutné připočítat i 20 € spropitné.

Přípoje z Prahy

Pro cestu tam využijte jednoduše přímých letů s Ryanairem, letí 9.4. za 439 Kč nebo 10.4. za 840 Kč.

Zpátky budete mít několik možností. Nejpohodlnější bude let v neděli ráno přímo z Janova do Berlína s easyjet za 19 € / 490 Kč (z Berlína jezdí autobusy i vlaky od 300 Kč do Prahy).

Jako alternativu lze nabídnout sobotní večerní odlet z Pisy do Prahy za 35 € s Ryanairem a nebo nedělní let z Milána do Prahy s easyJet za 56 € / 1 450 Kč.

Do Pisy či Milána jezdí přímé vlaky a jízdenky stojí mezi 15–20 €, kupujte online měsíc před na trenitalia.com (Janov = Genova).

Přípoje z Vídně

Ti z vás, kteří to mají blíže do Vídně pofrčí ještě levněji. Letenky z Vídně do Barcelony na 9. i 10.4. stojí 10 € s Laudamotion.

Zpátky využijeme stejných kombinací, tedy v sobotu večer z Pisy za 20 € (nebo v neděli dopoledne za 35 €), případně v neděli odpoledne z Milána do Vídně s Wizz Air za 50 €.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

David facepalm
Už nejsou...
Zájezd se už bohužel vyprodal nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)
3 denní plavba na lodi MSC Meraviglia
Španělsko
0 hvězdiček Plná penze

  Ukázka zájezdu z 30. 01. 2019.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

plavba na Veľkú noc začína na 160eur, pretože najnižšia voľná kategoria je už len kajuta s oknom: https://www.pttours.cz/plavby-lo...2019-04-20

Odpovědět
před 10 měs
Avatar uživatele mispi
mispi
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 12 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-01-31T10:54:06+01:00)

Za 140 €/os už mám opačnú plavbu cez Veľkonočné voľno 20 -22.4 Janov - Marseille - Palma de Mallorca na MSC Fantasia.

Lety VIE - Bergamo + flixbus do Janova za cca 40 €, späť Palma - VIE za 63 € s Laudom. Jedna noc v Janove - výlet do Nervi a Portofina, v Marseille výlet do Aix en Provence, salóniky cez MC world a o veľkonočné voľno 4 dni pre dve osoby za cca 700€ je vystarané

před 10 měs
David Eiselt

Dobrý tip, ty Velikonoce mi nějak unikly... Plavba je tu, kdo by hledal https://plavby.dovolena.cz/more-...n.#content

Mrknu na to, díky!

před 10 měs

Dobry den, jak mohu tuto plavbu koupit?

před 10 měs
David Eiselt

Zdravím, konkrétně tento tip už nekoupíte – kajuty vyprodány. Můžete ale sestavit na základě uvedených indíciích jakoukoliv jinou plavbu z dostupných (pod odkazy výše). Letenky kupujte vždy až na konec.

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

@mispi Jak to myslis s těmi saloniky?

před 10 měs
Avatar uživatele mispi
mispi

Salóniky - MC world - hlavná a dodatková karta - Viedeň zdarma, Palma de Mallorca 24 €/ osoba /lounge key vub /

Nákup plavieb možný tu:

https://www.seascanner.com/cruis...lona-genoa

https://www.seascanner.com/cruis...rome-genoa

https://www.seascanner.com/cruis...de-majorca Veľká Noc

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Jako myslis ze 24 euro je za salonek v Palme super cena? Ja se prave ptal, ze je to treba za par euro,ale 24 nevim nevim. A diky za odkazy, ale ja lodě nesnáším. Jen mě proste zaujalo, ze jsi domichal možnosti dopravy a k tomu přihodil salónku. Z neho pohledu zajímavé. Asi každý ví, ze se na letištích salónku nacházejí.

před 10 měs
Avatar uživatele mispi
mispi
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 12 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-01-31T13:11:21+01:00)

Rozmýšľam, prečo si na tejto diskusii, keď lode neznášaš... možno pre to, aby si provokoval. Takých je vás tu dosť.

Moje info k téme smerovali k tomu, že predstavená akcia ide urobiť aj cez 4 dni voľna na Veľkú Noc a za nie príliš veľké peniaze.

K lounge:

1. Keď ráno vystúpiš z lode, celý deň sa flákaš po meste, posedíš na pláži v piesku, sprcha v lounge okrem iného príde celkom k dobru a 24 € minieš na Mallorce aj na iné sprostosti

2. Keď nadránom ideš z domu a lounge vo VIE máš zdarma, raňajky tam tiež potešia

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Mispi, přemýšlím, proč do diskuze o výletní lodi cpes nějaké informace o salóncích. Možná chces jen provokovat. Takovych je vás tu vic.

;-)

Do diskuze jsem se zapojil, protože mě zajímalo, kolik se doplácí v tom salónku na Malorce.Tod vše.Hod se do klidu kamaráde.

před 10 měs
Avatar uživatele mispi
mispi
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 12 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-02-01T08:45:19+01:00)

K salónikom boli v mojej pôvodnej informácii 3 slová. Dal si na ne otázku, odpovedal som ti na ňu vecne a bez sarkazmov. Nestačilo ti a začal si vyrývať. Mne je totálne fuk, za čo ti ten salónik stojí, prípadne nestojí. Takže rozmýšľam, kto tu začal provokovať. Mimochodom, uznávam, že tu na fóre máš dosť informatívnych odpovedí, ale dosť je aj takých, kde ľudí iba strápňuješ a dehonestuješ.

Přidat odpověď
před 10 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
To musíš vidět!
ušetříš až 12%
To bude jízda!
ušetříš až 23%
A už tam budem?
ušetříš až 57%
Tam chceš!
4569 starších akcí
Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko