Zaoceánská loď

Plavba z Barcelony přes Marseille do Janova (+ tipy na letenky). Zájezd od 3 367 Kč

11 komentářů
2019-01-31T10:07:00+01:00

O akci

Co místo tradičního eurovíkendu vyzkoušet krátký dvou denní pobyt na zaoceánské lodi MSC Meraviglia spojeného s návštěvou atraktivních evropských metropolí? Nejlevnější plavba se koná v termínu 11.–13.4. s naloděním ve španělské Barceloně a vyloděním v italském Janově. Za cenu 2 860 Kč na osobu získáte 2 noci v kajutě a plnou penzi. Výhodou je i celodenní pauza v Marseille, kdy toto francouzské přístavní město můžete do detailu prochodit.

K ceně plavby je nutné připočítat i 20 € spropitné.

Přípoje z Prahy

Pro cestu tam využijte jednoduše přímých letů s Ryanairem, letí 9.4. za 439 Kč nebo 10.4. za 840 Kč.

Zpátky budete mít několik možností. Nejpohodlnější bude let v neděli ráno přímo z Janova do Berlína s easyjet za 19 € / 490 Kč (z Berlína jezdí autobusy i vlaky od 300 Kč do Prahy).

Jako alternativu lze nabídnout sobotní večerní odlet z Pisy do Prahy za 35 € s Ryanairem a nebo nedělní let z Milána do Prahy s easyJet za 56 € / 1 450 Kč.

Do Pisy či Milána jezdí přímé vlaky a jízdenky stojí mezi 15–20 €, kupujte online měsíc před na trenitalia.com (Janov = Genova).

Přípoje z Vídně

Ti z vás, kteří to mají blíže do Vídně pofrčí ještě levněji. Letenky z Vídně do Barcelony na 9. i 10.4. stojí 10 € s Laudamotion.

Zpátky využijeme stejných kombinací, tedy v sobotu večer z Pisy za 20 € (nebo v neděli dopoledne za 35 €), případně v neděli odpoledne z Milána do Vídně s Wizz Air za 50 €.

0 hvězdiček
Plná penze
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-01-30T17:03:00+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Barbora
před 5 lety

plavba na Veľkú noc začína na 160eur, pretože najnižšia voľná kategoria je už len kajuta s oknom: https://www.pttours.cz/plavby-lo...2019-04-20

Avatar uživatele mispi
mispi
před 5 lety

Za 140 €/os už mám opačnú plavbu cez Veľkonočné voľno 20 -22.4 Janov - Marseille - Palma de Mallorca na MSC Fantasia.

Lety VIE - Bergamo + flixbus do Janova za cca 40 €, späť Palma - VIE za 63 € s Laudom. Jedna noc v Janove - výlet do Nervi a Portofina, v Marseille výlet do Aix en Provence, salóniky cez MC world a o veľkonočné voľno 4 dni pre dve osoby za cca 700€ je vystarané

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Dobrý tip, ty Velikonoce mi nějak unikly... Plavba je tu, kdo by hledal https://plavby.dovolena.cz/more-...n.#content

Mrknu na to, díky!

Avatar uživatele
Elena
před 5 lety

Dobry den, jak mohu tuto plavbu koupit?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Zdravím, konkrétně tento tip už nekoupíte – kajuty vyprodány. Můžete ale sestavit na základě uvedených indíciích jakoukoliv jinou plavbu z dostupných (pod odkazy výše). Letenky kupujte vždy až na konec.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

@mispi Jak to myslis s těmi saloniky?

Avatar uživatele mispi
mispi
před 5 lety

Salóniky - MC world - hlavná a dodatková karta - Viedeň zdarma, Palma de Mallorca 24 €/ osoba /lounge key vub /

Nákup plavieb možný tu:

https://www.seascanner.com/cruis...lona-genoa

https://www.seascanner.com/cruis...rome-genoa

https://www.seascanner.com/cruis...de-majorca Veľká Noc

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Jako myslis ze 24 euro je za salonek v Palme super cena? Ja se prave ptal, ze je to treba za par euro,ale 24 nevim nevim. A diky za odkazy, ale ja lodě nesnáším. Jen mě proste zaujalo, ze jsi domichal možnosti dopravy a k tomu přihodil salónku. Z neho pohledu zajímavé. Asi každý ví, ze se na letištích salónku nacházejí.

Avatar uživatele mispi
mispi
před 5 lety

Rozmýšľam, prečo si na tejto diskusii, keď lode neznášaš... možno pre to, aby si provokoval. Takých je vás tu dosť.

Moje info k téme smerovali k tomu, že predstavená akcia ide urobiť aj cez 4 dni voľna na Veľkú Noc a za nie príliš veľké peniaze.

K lounge:

1. Keď ráno vystúpiš z lode, celý deň sa flákaš po meste, posedíš na pláži v piesku, sprcha v lounge okrem iného príde celkom k dobru a 24 € minieš na Mallorce aj na iné sprostosti

2. Keď nadránom ideš z domu a lounge vo VIE máš zdarma, raňajky tam tiež potešia

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Mispi, přemýšlím, proč do diskuze o výletní lodi cpes nějaké informace o salóncích. Možná chces jen provokovat. Takovych je vás tu vic.

;-)

Do diskuze jsem se zapojil, protože mě zajímalo, kolik se doplácí v tom salónku na Malorce.Tod vše.Hod se do klidu kamaráde.

Avatar uživatele mispi
mispi
před 5 lety

K salónikom boli v mojej pôvodnej informácii 3 slová. Dal si na ne otázku, odpovedal som ti na ňu vecne a bez sarkazmov. Nestačilo ti a začal si vyrývať. Mne je totálne fuk, za čo ti ten salónik stojí, prípadne nestojí. Takže rozmýšľam, kto tu začal provokovať. Mimochodom, uznávam, že tu na fóre máš dosť informatívnych odpovedí, ale dosť je aj takých, kde ľudí iba strápňuješ a dehonestuješ.

Další akce