Olbia - Sardinie

Prázdninové lety z Berlína do „evropského Karibiku“ na Sardinii. Letenky od 1 240 Kč

15 komentářů
2019-01-09T11:36:00+01:00

O akci

Letní prázdniny jsou sice ještě v nedohlednu, ale pokud uvažujete o dovolené u moře, speciálně na některém ze středomořských ostrovů, vyplatí se plánovat s velkým předstihem. S dobrými cenami na italskou Sardinii, která bývá často označována jako „evropský Karibik“ pro svoje krásné písečné pláže, smaragdově zbarvené moře a fotogenické zelené pobřeží, přichází easyJet z Berlína. Útočí nejen cenou, ale i dostupností letenek na mnoho srpnových a červencových termínů, a to hned na tři místní letiště: AlgheroOlbii nebo Cagliari. Zpáteční ceny startují na 48,50 eurech (cca 1.240 Kč) při rezervaci dvou osob. Letní letenky z Prahy/Bratislavy/Vídně konkrétně na Sardinii přitom pod 4 tisíce klesají jen výjimečně...

Není radno otálet ani s rezervací ubytování i autopůjčoven, kdy především na srpen nabídky lepších cen mizí klidně půl roku dopředu. Aktuálně počítejte s cenami kolem 1.200 až 1.500 Kč na noc pro dvě osoby. Pokud rezervaci necháte na poslední chvíli, ceny se můžou zvednou i trojnásobně.

Potřebujete-li inspiraci na cestu, přečtěte si průvodce po Sardinii s tipy na nejlepší pláže!

  • Ušetříš až 69 % oproti obvyklé ceně 4 000 Kč
  • Hledej v období Především srpen, omezeně také červenec (mimo prázdniny lze pořídit i levněji).
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Berlín Schonefeld i Berlín Tegel.
  • Poletíš s aeroliniemi EasyJet
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jedno příruční zavazadlo 56 x 45 x 25 cm, hmotnost není omezena.
SXF/Berlín
OLB/Olbia
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
TXL/Berlín
AHO/Alghero
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
SXF/Berlín
CAG/Cagliari
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Schonefeld, letiště Olbia, letiště Berlín Tegel, letiště Alghero, letiště Cagliari.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-01-09T10:32:42+01:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Radek
před 5 lety

My byli na konci června u Costy Smeralda, měli jsme půjčeno auto na 11 dní za cca 4 600 Kč i s připojištěním (bez auta si to tam neumím představit). Ubytování včetně kuchyňského koutu myslím za 13 000. Bál jsem se studeného moře a opak byl pravdou, velice příjemně mě překvapila teplota moře + docela prázdné pláže. Kdo chce ušetřit určite doporučuji ubytování s kuchyňským koutem. Ceny v restauracích byli od 14 euro nahoru například za těstoviny.

Avatar uživatele
Martina Klímová
před 5 lety

Máme letenky na 27.5.-5.6. tak doufám že se aspoň jednou vykoupeme🙏🙏🙏 letíme do Cagliari a ubytko nás vyšlo na 11tis. Půl hodiny od letiště 🤗 což je pro nás super, vzhledem k tomu že si nebudem půjčovat auto :)

Avatar uživatele
Jarda
před 5 lety

Zdravím,

koukal jsem na letenky, ale za 1200 Kč ne a ne na něco narazit. Našel jsem kolem 2000-2500 v červenci. Ubytování ještě také v pohodě, srpen jsem nezkoušel. Doporučení když tak z těch tří nabízených destinací na Sardínii? Na pár dní, mrknout do města, ohřát se a zrelaxovat.

Díky Jarda

Avatar uživatele
Jarda
před 5 lety

Jo teď čtu, hlavně srpen. Nu což, nevadí, levněji i mimo prázdniny, klidně můžeme v květnu a to bude předpokládám také fajn :-)

Avatar uživatele
Hanka
před 5 lety

To je super. Nenašly by se nějaké lety z Norimberka nebo z Mnichova? Berlín je pro nás daleko a Sardinie je můj sen

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 5 lety

Z Norimberka Easyjet nelétá, z Mnichova nelétá na Sardinii. Maximálně nějaké německé chartery.

Mandre
před 5 lety

Byli jsme loni v 1.pol. června, takže jsem to ubytko dost sledovala, a náš apt. vyšel v črervencia srpnu na 1000 Eur/týden bez jídla, o půjčení auta ani nemluvím, 500-600Eur na týden. O prázdninách bych se Sardinii vyhnula obloukem.

V červnu naprostá pohoda, liduprázdné pláže :-)

Kryštof Hájek
před 5 lety

Jasně, červen, září je 100% lepší, ale dost lidí je bohužel limitováno právě letními prázdninami/dovolenou.

Mandre
před 5 lety

Jenom varuji, že levná letenka pak bude vykoupena naprosto nehoráznými cenami za ubytko, auto atd. Samotnou mě to překvapilo. Ta Itálie v srpnu, kdy mají prázdniny, je velmi drahá všude.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Pláže lidiprazdne a moře studené.

Srovnávat sezónu a mimosezonu je hloupost.

Mandre
před 5 lety

Nene, žádné studené , i počasí normální letní (teda pokud si pod letním nepředstavuješ 40 ve stínu). Byli jsme se 2 dětma, na šnorchlování v zálivu Orosei nemůžou zapomenout. Opravdu moře překrásné, s životem.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Sardinie je urcite krásná,ale rozhodne je lepší letet koncem září, než začátkem června. Myslim ze teplota vody bude odlišná jistě o několik stupňů.

Mandre
před 5 lety

To je možné, nám se v červnu vydařilo počasí dobře a navíc nás v září čekal nástup do 1. třídy, takže....byli jsme na 14 dní u Costa Smeralda, takže jsme zajména viděli horní polovinu ostrova vč. souostroví la Maddalena. Sardinie je sice typická koupácká destinace, ale rozhodně za vidění stojí.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Jojo. Taky jsem byl v Olbii a pokud můžu srovnat s jihem, tak dle mě hezší část ostrova a i pláže jsou lepší.

Avatar uživatele
Honza
před 5 lety

Tyhle letenky už tam visí fakt dlouho (kupoval jsem je v půlce října). Nicméně na srpen pozor - jezdí tam na dovolenou půlka Itálie a ceny ubytování jsou brutus.

Další akce